Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2018, 13:36
Android Orjinal islam Ansiklopedisi Detaylı islami Bilgiler Hemen indir
islam Ansiklopedisi Uygulaması Apk indir
Android dünyasının en çok sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan dini olguları yüksek kişiler için birebir olarak eğitim amaçlı kullanabileceği yediden 70’e bütün kişilere hitap etmeyi başarabilmiş a harfinden z harfine harfine kadar dini olguların birer birer kelimelerce anlatılması ile oluşturulmuş olan muhteşem bir ansiklopedi uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istiyoruz. Bu uygulama sayesinde ülkemizde ve dünyada kabul edilmiş önemli kaynaklardan edinilmiş bilgiler aracılığıyla sizlere doğru yolu göstermekte ve sizin için öğrenme isteğinde bulunduğunuz kelime ve kelime gruplarına burada net bir şekilde sizlere açıklamaktadır. Bu uygulama grafik tasarım bakımından gerçekten güzel bir şekilde tasarlanmış sizlerle ansiklopedi havasına kesinlikle yaratacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2017, 12:44
Android Ak Parti Haberleri Uygulaması Apk indir
Ak Parti Haberleri Android Apk indir
Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ülkemizde siyasi olarak 15 yıldır iktidar partisi olarak karşımıza çıkan AK Parti'nin en güncel haberleri nin cep telefonlarınız da görmek istiyorsanız bu muhteşem uygulamayı Kesinlikle cihazlarınızı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde AK Parti'nin en güncel haberlerini ve siyasi açıklamaları bizzat ilk ağızdan ve en doğru şekilde cep telefonlarınız da bildirimler halinde haberdar olabileceğiniz ve size daha bir çok geniş kapsamlı hizmet olanağı tanıyan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınız da görmek istiyorsanız aşağıdaki dosya indirmeniz yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2017, 10:35
CHP Haberleri Android Cumhuriyet Halk Partisi Uygulaması Full Apk indir
Android CHP Haberleri Uygulaması Apk indir
Ülkemizde şu anda Ana muhalefet partisi olarak siyasi hayatını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi'nin mobil uygulaması cep telefonlarımızda görmek istiyorsanız sizlere bu konuda en güncel ve en doğru haberleri bizzat Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde oluşturulmuş olan bu uygulama aracılığıyla hizmetinize sunulmuştur. Mustafa Kemal Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi siyasi ideolojisini benimsemiş ziyaretçilerimiz için kullanabileceği oldukça üst düzey bu uygulamayı Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 14:22
En Güzel Resimli Atatürk Sözleri indir
En iyi Resimli Atatürk Sözleri Hemen indir
Modern Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu dünyadaki en asil liderlerden birisi olarak karşımıza çıkan Mustafa Kemal Atatürk'ün özlü sözleri nin resimler dahilinde oluşturulmuş olan muhteşem bir uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu muhteşem uygulamada dünya çapında adını altın harflerle yazdırmış ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün birçok kişi tarafından bilinen Muhteşem ve dünya siyasi ideolojik hayatına altın harflerle yazılmış sözlerini resimli bir şekilde arşiv uygulaması dahilinde sayfamızda bulabilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla Sizlerde detaylı bir kullanım özelliği sayesinde o muhteşem uygulamaya cep telefonlarımızda duvar kağıdı veya da kilit ekran uygulaması olarak kolay bir şekilde senkronize edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2017, 10:29
Recep ivedik Bas Konuştur Uygulaması Full Apk indir
Recep ivedik Bas Konuştur Uygulaması Android Apk indir
Recep İvedik baş konuştur isimli uygulama ile sizlere de cep telefonlarınızda konuşarak aynı Recep İvedik ses tonuyla birçok zil sesi zenginliği cihazlarımız üzerinden yaratma fırsatını sayfamızda bulunan bu uygulama dahilinde yakalayabilirsiniz. Seviyeleri ile birçok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş inema filmi karakteri olarak karşımıza çıkan Recep İvedik'in sizlerin cep Telefonunuzda tamamıyla sizlerin konuşarak istediğiniz şehir söylemesini imkan tanıyan muhteşem bir uygulamayla sayfamızda sizlere hizmet veriyoruz. Kullanıcı yorumları dahilinde birçok kişinin beğenerek kullanıldığı muhteşem bir ses uygulanması olarak karşımıza çıkan Recep İvedik karakterini en güzel şekillerde canlandıran bileceğiniz muhteşem bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2017, 10:27
Android Hamilelik Takibi Uygulaması Apk indir
Hamilelik Takibi Android Apk indir
Çocuk bekleyen bayanlar için kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulamada cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz üst düzey bir tasarım ve kolay bir kullanım özelliği issizlere tanıyan oldukça güzel bir uygulama ile başbaşa kalarak hamilelik sürecinin de size yardımcı olabilecek yararlı bir uygulama olduğunu düşündüğümüz hamilelik takibi ismi ile adlandırılan bu uygulamayı sizlerin hizmetine sunduk. Sorumluluk sahibi kişiler tarafından kullanabileceği oldukça üstüne uygulamayı aşağıdaki dosya aracılığıyla sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2017, 12:34
Android Burç Yorumları ve Astroloji Uygulamaları Hemen indir
Burç Yorumları ve Astroloji Uygulamaları Apk indir
Android yazılıma sahip cep telefonlarınızı ilan günlük burç yorumlarınızı görmek istiyor ve kapsamlı bir yorum hizmeti almak istiyorsanız sizler için oldukça elverişli bir uygulamayı hizmetinize sunmaktan sitemiz yöneticileri tarafından gurur duymaktayız. Astronomi bilim dalı ile kurgulanan günlük aylık ve haftalık burç yorumlarına ücretsiz olarak sahip olabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı gerek görsel gerek yazdım özellikleriyle detaylı bir bilgi verme imkanını sizlere sunan muhteşem bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2017, 10:12
Android Sevgilimle Kaç Gün Oldu Uygulaması indir
Sevgilimle Kaç Gün Oldu Full Apk indir
Beğenilen Android uygulamalar arasında yer alan sevgilinizle birlikteliğimizi kaç gün olduğunu ölçmenin konusunda sizlere yardımcı olacak oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamamız geneli itibariyle sayaç görevini yerine getirirken birlikteliğimizin başladığı gün itibariyle ayarlamanız söz konusu olmaktadır bu tarih girişini gerçekleştirdikten sonra sizin için değerli ve anlamlı günleri uygulama dahilinde not ederek hafızanızı hak kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Gerçekten kullanışlı bir uygulama olup açık net ve güzel bir arayüzü bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2017, 16:10
Aile Konum - GPS Telefon Takip Uygulaması Android Apk indir
Aile Konum GPS Telefon Takip Uygulaması Hemen indir
Uygulama Bilgisi: Sorumluluk sahibi Ebeveynler olarak sizlere oldukça güzel tasarımlar doğrultusunda oluşturulmuş olan muazzam bir uygulamayla çalıştırarak sevdiklerinizin anlık Nerede olduklarını görüntülemenizi sağlayacak oldukça güzel bir uygulamadır. Sevdan Android uygulamanın cep telefonlarınızda Sizler aracılığıyla kullanılmasını istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı tercih etmelisiniz.
Grafik Kalitesi: Birçok kişi tarafından kolay bir şekilde kullanıma sunulmuş olarak karşımıza çıkan aile bireylerinin nerede olduğunu göstermesi açısından GPS sayesinde yerlerini bulma işlemini yerine getiren oldukça elverişli ve önemli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2017, 14:07
Mu Aşk Bellek Aşk Sayacı Uygulaması Hemen indir
Android Mu Aşk Bellek Aşk Sayacı indir
Uygulama Bilgisi: Sevgiliniz ile ilişkinizin başladığı günden itibaren sizler için mobil günlük bir yani Aşk sayacı olarak kullanabileceğiniz oldukça güzel renkli görünüm kalitesi ile sizlere eğlenceli bir hizmet sunan ve birçok kişi tarafından üst düzey bir şekilde beğenilen bu uygulamaya kesinlikle sahip olmalısınız.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0