Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-05-2017, 00:54
En Güzel Android Ramazan 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android Ramazan 2017 Uygulaması Hemen indir
11 ayın sultanı ramazan 2017 yılında ülkemize bereket getirmesini dileyerek kapılarımızı sonuna kadar açmış bulunmaktayız. Sizlere bu kutlu ay olan Ramazan'ı Şerif'te yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İslam dininin en önemli ay olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayında dini görevlerimiz yerimize geçirebilmek adına oruç vakitlerini imsak ve iftar saatlerini ne kadar kaldığına kadar detaylı bir şekilde sizleri bilgilendirmeye imkanı sağlayan oldukça güzel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının en çok sevilen uygulaması ile beraber sizlerde kesinlikle bu uygulamayı kullanabilir en elverişli dini uygulama ile güzel Android uygulamasını kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:43
Android İmsakiye 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android 2017 imsakiye uygulaması Hemen indir
Bulunduğumuz noktadan Ramazan Ayı'na özel imsakiye uygulaması ile 2017 yılının herhangi bir noktaya Özgür saatlerini birebir olarak kullanma şansını yakalayabilirsiniz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu Kutlu ay için üretilmiş olan oldukça elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar için kolay biri kullanan örneği gösteren bu muhteşem uygulama sizlere kesinlikle Ramazan ayı boyunca oldukça elverişli bir şekilde dini vecibelerini yerine getirirken kullanım özelliği sağlayacaktır. Android yazılımı sahip olan bir cep telefonu için üretilmiş olan bu güzel uygulamayı Sizler de kesinlikle kaçırmadan hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla imsakiye 2017 isimle uygulamasını cep telefonlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:05
Android Klavye ve Duygusal ifadelere chrooma keyboard - emoji Full Apk indir
Android Chrooma Keyboard - Emoji Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cihazlarınızın klavyesindeki sahip oldukları Emotion yani Mesaj yazarken Kullanmış olduğumuz duygusal ifadeler sizin için yeterli değilse size geniş ve detaylı bir Emotion özelliği katacak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Cep telefonlarınızdan mesaj yazarken ileti gönderirken ve daha birçok şekilde klavyeyi kullanırken sizlere geniş detaylı bir Emotion portföyü sunacak olan oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 14:50
Para Yönetimi Android Finans Uygulaması Full Apk indir
Android Para Yönetimi Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Finansal uygulama kategorisinde oldukça sevilerek kullanılabilen süper görünüm karakteriyle açık ve net bir arayüze sahip para yönetimi uygulaması sizlerin hizmetinde sayfamız aracılığı olacaktır.
Grafik Kalitesi: Kaliteli görünüm karakterleri ile oluşturulmuş oldukça düzgün bir kullanım örneği Sunal'ın bu muhteşem uygulama sizlere ya Gerçekten benimle bir para yönetimi işlemini gerçekleştirecektir.
Ses Kalitesi: Android cep telefonlarınızı ile oluşturulmuş standart ses efektlerine uygulama dahilinde sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-11-2016, 14:07
Ceza Takipte: Trafik Sorgulama Uygulaması Hemen indir
Ceza Takipte: Trafik Sorgulama Android Apk indir
Trafik cezalarınızı sorgulayabileceğiniz süper görünüm özelliklerine sahip olan muhteşem bir uygulamayla sizlere hizmet vermek isteriz. Uzun yol rüyada şehir içinde yapmış olduğunuz trafik ihlallerine karşı gelen cezaların son ödeme gününe takip edip haddinden fazla bir şekilde faiz Geri dönüşümde bulunmaması için trafik cezalarınızın birebir takibinin sağlamaktadır. Bu muhteşem uygulamada aynı zamanda kolay bir şekilde trafik cezası ödeme şansınıza sizlere vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-09-2016, 12:15
Android HGS Hızlı Geçis Sistemi Bilgi Uygulaması Full Apk indir
HGS Uygulaması ücretsiz indir
Türk halkı olarak otomobilleriniz ile paralı Yollar güzergahından geçerken gerekli ödemeyi yapmak için tasarlanmış olan hızlı geçiş sistemi adı altında kurulmuş sistemin mobil ortamlar düzeyinde tasarlanmış olan uygulamasıyla Sizlerde araçlarınızın plakasına tanımlı olan hızlı geçiş sistemi kartlarınıza kolay bir şekilde para ödeyebilir ya da bakiye durumunuzu görebilmemiz mümkündür. Açık net bir arayüze sahip olan bu uygulamada kredi kartı Bilgilerinizi üzerinden kolay bir şekilde yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ses efekti mevcut olmayıp uygulama sadece hızlı geçiş sistemi indir Aysel yükleme ve bakiye öğrenme işlemleri için geçerli tutulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2016, 14:57
Android Beşiktaş El Feneri Uygulaması Full Apk indir
Beşiktaş El Feneri Uygulaması indir
Uygulama Bilgisi: Siyah beyaz renklere gönül vermiş büyük Beşiktaş taraftarları için cep telefonları ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üretilmiş Beşiktaş temalı güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Grafik Kalitesi: Kullanıcılarımızın Oldukça rahat bir şekilde cep telefonlarına senkronize edebilecekleri bir el feneri uygulaması almakta olup siyah beyaz teması ile kullanıcı daha özel bir zevk uyandırmıştır.
Ses Kalitesi: Uygulama herhangi bir ses efekti mevcut görmeyip sadece el feneri görevini işlevsel olarak çalıştırmaktadır.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2016, 16:57
Android İş Arama Uygulaması Full Apk indir
İş Arama Uygulaması Full Apk indir
İşten çıkarılma ya da yeni iş hayatına atılmak isteyen kişiler için cep telefonlarıyla ülkemizdeki birçok adreste iş ilanı veren çalışan arayan kişiler için tasarlanmış olan bir Android iş arama uygulaması ile sizlere hizmet vermek istedik. Kısa zamanda size verilen adresleri gezerek ya da iletişim dosyaları eşliğinde işveren kişilerle direkt olarak görüşerek bu süreç içerisinde hemen iş bulma imkanı yakalayabilirsiniz. Zaman ve kişisel yorgunluk tasarruf sağlayabileceğiniz verimlilik bazında tasarlanmış ve bu kategori üzerinden düzenlenmiş Android uygulama sayesinde size uygun işi kategoriler dahilinde bulabilme imkanına sahipsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-08-2016, 14:31
Swype Keyboard Trial Popüler Android Klavye Uygulaması Full Apk indir
Swype Keyboard Trial Android Apk indir
Android cihazlarınızda kullanmış olduğunuz klavyenin uzun süredir kullanma sebepleriniz den ötürü cep telefonlarınıza yenilik yapma yeni tasarımlara cihazınızı senkronize etmek istiyorsanız sizlere ciddi anlamda swype isimleri kişiselleştirme uygulamalarını ustası olan bir firmanın uygulamasını tanıtmak isteriz. Baştan aşağı cep telefonlarınızın klavyeleri üzerinde bulunan özellikleri değiştirecek yeni tarayıcı elle çizme gibi birçok özellikler kazandırabilecek bir klavye uygulaması olup istediğiniz şekilde sizlere yazışma imkanı sunmaktadır. Bu uygulama ile beraber cep telefonlarınızdan sıradanlığından sıkılmış olduğunuz klavyelerinizin yerine yepyeni bir tasarıma sahip olan cep telefonu android son model klavyeler yer alacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-07-2016, 18:30
ShareCloud Android Süper Paylaşım Uygulması Hemen indir
Android ShareCloud Full Apk indir
Android dünyasındaki dosya paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkan muhteşem kullanım özelliklerine sahip gerçek bir android uygulamasına sahip olabilmek için bu sayfayı kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Dosya boyutu 15 GB depolama ve transfer etme imkanını sizlere ulaştıran oldukça işlevsel bir uygulamayla size istediğiniz gibi paylaşım özelliklerini kullanarak sevdiklerinize göndermek istediğiniz dosyaları kolaylıkla ulaştırma imkanı sağlayacaksınız. Dosya paylaşım hızının oldukça hızlı olduğunu düşünerek sizlere de bu konuda açıklık getirebilmek için muhteşem tasarımlar altında kolay bir kullanım sağlayan bu güzel uygulamaya sizler de sahip olmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0