Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 2-09-2016, 10:01
En Güzel Android Nutuk Uygulaması indir
Mustafa Kemal Nutuk Uygulaması Full Apk indir
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet'i kurduktan sonra yaptığı bütün devrimler savaşlar ve daha birçok ülkenin kalkınmasının menfaatinin üzerinde olan konular düzeyinde hazırlamış olduğu en değerli eseri nutuk kitabını sizler için bizzat tasarlamak istenmiştir. Muhteşem bir mücadelenin bir parçası olarak Kurtuluş Savaşı'nı dile getirilmiş olan bu uygulama ile beraber Milli Mücadele'nin nasıl başlandığını ve ne şekilde ilerleyip sonuçlanmasına kadar bölümleri bizzat inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Ulu önder kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk'ün Kaleme aldığı nutuk kitabesine bütün bireylerimizin okumasının gerektiğini Vatan sevgisine sahip olması açısından önemli bir şekilde tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-07-2016, 16:42
BlaBlaCar - Android Yolculuk Paylaşımı Uygulması indir
BlaBlaCar - Yolculuk Paylaşımı Android Apk indir
Şehirler arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler için oldukça pahalı uçak ve otobüs biletleri yerine yeni olarak karşımıza çıkan BlaBlaCar ismine sahip olan uygulamayla beraber araç sahibi kişinin daha düşük fiyatlar aracılığıyla araca aldığı kişi sayısıyla yakıt sarfiyatını dönüştürerek daha cüzi miktarlarda yolculuklar yapabileceğiniz güzel bir uygulama hizmeti vermek istedik. Uygulamada Türkiye haritasında gitmek istediğiniz noktaya ve bulunduğumuz noktayı seçerek sizlere yolculuk yapma planı olan araç sahiplerini ulaşma imkanı sağlayacaktır ya da tek başına yolculuk yapmak istemiyor yakıt sarfiyatını daha aza indirmek istiyorsanız sizler de gideceğiniz noktaya kadar bulunduğunuz noktaya işaretleyerek uygulama üzerinden ilan verip yakıt fiyatını görüşebileceğimiz yolculara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2016, 20:39
TripAdvisor Yepyeni Android Tatil Uygulaması Full Apk indir
TripAdvisor Android Apk indir
Yaz günlerinin gelmesiyle beraber en güzel tatilini en güzel hizmeti en güzel noktalarda sizlere birebir sunma imkanına kendine görev bilen güzel bir Android uygulamasıyla Bu sayfada sizlere hizmet vereceğiz. Tatil revire en güzel şekilde yaşama imkânına sahip olacağınız bu muhteşem uygulamayla beraber sizlerde ciddi anlamda bir detaylı tatil otel araması yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Tüm yıl çalışma serüvenini tatil ile üzerinizden atabileceğiniz bir imkanı sizlere veren bu muhteşem uygulama ile ciddi anlamda güzel bir deneyim yaşama olanağına sahip olabilirsiniz. Uygulama sizlere bu hizmetleri verdikten sonra bu muhteşem yapıya sahip olarak en güzel tatili İstediğiniz şekilde bir değerlendirme fırsatını sizlere tanıyacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2016, 14:57
MapFactor GPS Navigation Maps Android Navigasyon Harita Uygulaması Full Apk indir
Android MapFactor GPS Navigation Maps Apk indir
Dünya üzerinde Android yazılıma sahip cep telefonları ile en çok kullanılan Madfactor GPS navigasyon uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ciddi anlamda değerli bir kullanım örneğini kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Detaylı bir yer haritası ile sesli komutlar eşliğinde süper bir kullanım olanağını uygulama dahilinde görebilirsiniz. Sadece GPS açıp cihazınıza açık bir adres girin ve ister araçla ister yaya bir şekilde yaptığınız yolculuklar sırasında sizler de eşlik eden süper bir navigasyonunuz olsun. Ücretsiz olarak hizmet verilen bu adres bulucu da kolay bir kullanım getiren bir arayüz mevcut olup ciddi anlamda sizleri kendine bağlayacak bir deneyim sunmaktadır. Hemen aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2016, 12:54
TOMTOM GPS Navigasyonu Trafik Uygulaması Full Apk indir
Android TOMTOM GPS Navigasyonu Trafik Uygulaması indir
Navigasyon uygulamalarının şüphesiz ki Türkiye'de en çok sevilen uygulamalar tomtom GPS navigasyon uygulaması ile sizlerde muhteşem bir navigasyon hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu hizmet ile gerek araç kullanırken gerekse yaya yürüyüşlerde bile sizlere adres bulma konusunda en detaylı bir şekilde ulaştırma seçeneklerini sunacaktır. Bu güzel uygulama ile beraber benzinlik hastahane restaurant gibi ihtiyaca binayen gerekli yerleri de bulma olanağı yakalayabilirsiniz. Bu süper uygulama sizleri sesli bir şekilde yönlendirerek hata payını en aza indiregeyecektir. Bu şekilde daha detaylı bir yol tarifi alma olanağı kazanabilirsiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2016, 22:00
Fuelio: Yakıt ve Ücretleri Android Yakıt Takip Uygulaması Android Apk indir
Fuelio: Yakıt ve Ücretleri Android Apk indir
Araç kullananlar için araçların yakıt ve donanımsal arızalar ne takip edebileceği servis günlerinin birebir olarak hatırlatma eşliğinde önceden Bilgilendirme için kullanabileceğiniz muhteşem bir uygulama ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. şahsınıza ait araçların Sadece cihazınızın bu uygulamasını açıp aynı zamanda konumlama servisinde açarak tam anlamıyla ücretsiz bir şekilde yakıt sarfiyatını ölçme ve ücretlendirme imkânına sahip olacaksınız. Kolay bir kullanım özelliğine sahip olan bu muhteşem uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimiz aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-12-2015, 09:35
Android Swift WiFi Tarayıcı Uygulaması Full Apk indir
Swift WiFi Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Android cihazlar için süper bir tasarıma sahip internet tarayıcı ile tanışmak istiyorsanız bu sayfayı kesinlikle incelemelisiniz.
Grafik Kalitesi: Açık ve net bir arayüze sahip süper kullanım kolaylığı sağlayan bir internet tarayıcısına sahip olabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2015, 20:08
Yandex Navigasyon Popüler Yandex Seyahat Uygulaması Apk indir
Android Yandex Navigasyon Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Tüm orjinalliği ile Yandex farkı kullanılarak üretilmiş Muazzam güzellikte kolay kullanım sağlayan seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Grafik Kalitesi: Açık ve net bir arayüze sahip muhteşem bir seyahat uygulama.
Ses Kalitesi: Uygulamada adres bulmaya yönelik sesli Yönlendirmeleri eşliğinde grafik tasarımı net açık bir arayüze sahip Süper bir uygulama.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2015, 14:40
Waze Social GPS Maps & Traffic Android GPS Haritalar ve Trafik Uygulaması Full Apk indir
Android Waze Social GPS Maps & Traffic Apk indir
Uygulama Bilgisi: Kullanım kolaylığı getiren Android cihazlarınız aracılığıyla araçlarınızda sizleri doğru adrese yönlendirecek muhteşem bir Android navigasyon adres bulma uygulaması ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım olanağı tanınmış sade grafikler altında bir navigasyon uygulaması.
Ses Kalitesi: Araç adres yönlendirme ses desteği tam olarak sağlanmış muhteşem bir navigasyon uygulaması ile güvenli seyahatlere çıkın.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2015, 10:28
TomTom GPS Navigation Traffic Android Popüler Navigasyon Uygulaması Apk indir
Android TomTom GPS Navigation Traffic Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android cihazlar için tasarlanmış araç kullanırken ya da bilmediğimiz herhangi bir mekanda sizi doğru adrese yönlendirecek muhteşem bir navigasyon uygulaması ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Uygulama gerçek grafikler altında kolay kullanım sağlayan detaylı harita ve anlatım özelliklerine sahip muhteşem bir navigasyon uygulaması.
Ses Kalitesi: Navigasyon yönlendirme ses desteği kullanıcıya tam olarak hitap etmeyi başarmış popüler bir Android navigasyon uygulaması.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0