Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 11-04-2018, 18:24
Uber Android Süper Taksi çağırma Uygulaması Full Apk indir
Android Uber Popüler Taksi Uygulaması Hemen indir
Taşımacılık sektörünün bel kemiği olan taksilerin büyük bir rekabetçi ortamı yaratılması ile bu sektörde çığır açan Uber isimli uygulamayla beraber sizlerde dilediğiniz mesafede dilediğiniz ücrette teklifler vererek sivil taksileri kullanabilirsiniz. Her ne kadar aralarında tamam mı tabii ki kötü olmasa bile hatta Türk milletini kötülememek adına nadir olarak görülen sevimsiz taksici arkadaşlar için bir nevi uyarlanmış ve taksi kullanmayan ya da kullanmak istemeyen kullanıcılarımız için oluşturulmuş olan bu uygulamayla beraber sizlerde sivil taksicilik yapan kişinin profilini görebilir ve dilediğiniz şekilde araştırma yaparak bu aracı istediğiniz mesafeye ve daha önceden belirlenmiş olan ücret dahilinde kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:48
Android Moovit: Otobüs & Metro Bilgisi Uygulaması Full Apk indir
b]Moovit Otobüs ve Metro Bilgisi Uygulaması Popüler Seyahat Uygulaması Hemen indir[/b]
Yaşadığınız şehirde otobüs metro bilgisi istiyorsanız moovit isimli muhteşem bir uygulamayla sizlerde ulaşım araçlarına en güzel şekillerde kullanma şansını yakalayabileceksiniz. Bahsetmiş olduğumuz gibi gerek otobüs gerekse metro gibi önemli şehir içi ulaşım araçlarında duraklara ya da araçların ne zaman kalkacak hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere yardımcı olabilecek oldukça güzel bir uygulama sayfamızda bulunmaktadır. Bu uygulama ücretsiz olarak kullanılmakta ve sizlerin hizmetine sunulmuştur. Kolay kullanım amaçlı olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gerçekten güzel bir şekilde grafik tasarım gerçekleşmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-09-2016, 10:01
En Güzel Android Nutuk Uygulaması indir
Mustafa Kemal Nutuk Uygulaması Full Apk indir
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet'i kurduktan sonra yaptığı bütün devrimler savaşlar ve daha birçok ülkenin kalkınmasının menfaatinin üzerinde olan konular düzeyinde hazırlamış olduğu en değerli eseri nutuk kitabını sizler için bizzat tasarlamak istenmiştir. Muhteşem bir mücadelenin bir parçası olarak Kurtuluş Savaşı'nı dile getirilmiş olan bu uygulama ile beraber Milli Mücadele'nin nasıl başlandığını ve ne şekilde ilerleyip sonuçlanmasına kadar bölümleri bizzat inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Ulu önder kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk'ün Kaleme aldığı nutuk kitabesine bütün bireylerimizin okumasının gerektiğini Vatan sevgisine sahip olması açısından önemli bir şekilde tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-07-2016, 16:42
BlaBlaCar - Android Yolculuk Paylaşımı Uygulması indir
BlaBlaCar - Yolculuk Paylaşımı Android Apk indir
Şehirler arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler için oldukça pahalı uçak ve otobüs biletleri yerine yeni olarak karşımıza çıkan BlaBlaCar ismine sahip olan uygulamayla beraber araç sahibi kişinin daha düşük fiyatlar aracılığıyla araca aldığı kişi sayısıyla yakıt sarfiyatını dönüştürerek daha cüzi miktarlarda yolculuklar yapabileceğiniz güzel bir uygulama hizmeti vermek istedik. Uygulamada Türkiye haritasında gitmek istediğiniz noktaya ve bulunduğumuz noktayı seçerek sizlere yolculuk yapma planı olan araç sahiplerini ulaşma imkanı sağlayacaktır ya da tek başına yolculuk yapmak istemiyor yakıt sarfiyatını daha aza indirmek istiyorsanız sizler de gideceğiniz noktaya kadar bulunduğunuz noktaya işaretleyerek uygulama üzerinden ilan verip yakıt fiyatını görüşebileceğimiz yolculara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2016, 20:39
TripAdvisor Yepyeni Android Tatil Uygulaması Full Apk indir
TripAdvisor Android Apk indir
Yaz günlerinin gelmesiyle beraber en güzel tatilini en güzel hizmeti en güzel noktalarda sizlere birebir sunma imkanına kendine görev bilen güzel bir Android uygulamasıyla Bu sayfada sizlere hizmet vereceğiz. Tatil revire en güzel şekilde yaşama imkânına sahip olacağınız bu muhteşem uygulamayla beraber sizlerde ciddi anlamda bir detaylı tatil otel araması yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Tüm yıl çalışma serüvenini tatil ile üzerinizden atabileceğiniz bir imkanı sizlere veren bu muhteşem uygulama ile ciddi anlamda güzel bir deneyim yaşama olanağına sahip olabilirsiniz. Uygulama sizlere bu hizmetleri verdikten sonra bu muhteşem yapıya sahip olarak en güzel tatili İstediğiniz şekilde bir değerlendirme fırsatını sizlere tanıyacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2016, 14:57
MapFactor GPS Navigation Maps Android Navigasyon Harita Uygulaması Full Apk indir
Android MapFactor GPS Navigation Maps Apk indir
Dünya üzerinde Android yazılıma sahip cep telefonları ile en çok kullanılan Madfactor GPS navigasyon uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ciddi anlamda değerli bir kullanım örneğini kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Detaylı bir yer haritası ile sesli komutlar eşliğinde süper bir kullanım olanağını uygulama dahilinde görebilirsiniz. Sadece GPS açıp cihazınıza açık bir adres girin ve ister araçla ister yaya bir şekilde yaptığınız yolculuklar sırasında sizler de eşlik eden süper bir navigasyonunuz olsun. Ücretsiz olarak hizmet verilen bu adres bulucu da kolay bir kullanım getiren bir arayüz mevcut olup ciddi anlamda sizleri kendine bağlayacak bir deneyim sunmaktadır. Hemen aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2016, 12:54
TOMTOM GPS Navigasyonu Trafik Uygulaması Full Apk indir
Android TOMTOM GPS Navigasyonu Trafik Uygulaması indir
Navigasyon uygulamalarının şüphesiz ki Türkiye'de en çok sevilen uygulamalar tomtom GPS navigasyon uygulaması ile sizlerde muhteşem bir navigasyon hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu hizmet ile gerek araç kullanırken gerekse yaya yürüyüşlerde bile sizlere adres bulma konusunda en detaylı bir şekilde ulaştırma seçeneklerini sunacaktır. Bu güzel uygulama ile beraber benzinlik hastahane restaurant gibi ihtiyaca binayen gerekli yerleri de bulma olanağı yakalayabilirsiniz. Bu süper uygulama sizleri sesli bir şekilde yönlendirerek hata payını en aza indiregeyecektir. Bu şekilde daha detaylı bir yol tarifi alma olanağı kazanabilirsiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2016, 22:00
Fuelio: Yakıt ve Ücretleri Android Yakıt Takip Uygulaması Android Apk indir
Fuelio: Yakıt ve Ücretleri Android Apk indir
Araç kullananlar için araçların yakıt ve donanımsal arızalar ne takip edebileceği servis günlerinin birebir olarak hatırlatma eşliğinde önceden Bilgilendirme için kullanabileceğiniz muhteşem bir uygulama ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. şahsınıza ait araçların Sadece cihazınızın bu uygulamasını açıp aynı zamanda konumlama servisinde açarak tam anlamıyla ücretsiz bir şekilde yakıt sarfiyatını ölçme ve ücretlendirme imkânına sahip olacaksınız. Kolay bir kullanım özelliğine sahip olan bu muhteşem uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimiz aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-12-2015, 09:35
Android Swift WiFi Tarayıcı Uygulaması Full Apk indir
Swift WiFi Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Android cihazlar için süper bir tasarıma sahip internet tarayıcı ile tanışmak istiyorsanız bu sayfayı kesinlikle incelemelisiniz.
Grafik Kalitesi: Açık ve net bir arayüze sahip süper kullanım kolaylığı sağlayan bir internet tarayıcısına sahip olabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2015, 20:08
Yandex Navigasyon Popüler Yandex Seyahat Uygulaması Apk indir
Android Yandex Navigasyon Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Tüm orjinalliği ile Yandex farkı kullanılarak üretilmiş Muazzam güzellikte kolay kullanım sağlayan seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Grafik Kalitesi: Açık ve net bir arayüze sahip muhteşem bir seyahat uygulama.
Ses Kalitesi: Uygulamada adres bulmaya yönelik sesli Yönlendirmeleri eşliğinde grafik tasarımı net açık bir arayüze sahip Süper bir uygulama.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0