Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 11-04-2018, 18:22
Android 30 Gün Fitness Görevi Süper Sağlık Uygulaması Full Apk indir
30 Gün Fitness Görevi Sağlık Uygulaması Hemen indir
Sizlere spor yapma konusunda oldukça elverişli bir ortam sağlayacağını düşündüğümüz 30 günlük bir program yaratarak fitnes görevi ismi altında muhteşem bir sağlık uygulaması ile başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde oldukça güzel bir şekilde tasarlanan 30 günlük bir egzersiz planına adım atarak elverişli bir vücuda sahip olma şansını yakalayabilirseniz. Uygulamada yapılan egzersizler kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde anlaşılması açısından güzel görsel efekler tarafından tasarlanmış olan uygulamalar dahilinde oluşturulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:22
Spor Salonu Fitness ve Egzersiz: Kişisel Antrenör Uygulaması indir
Spor Salonu Fitness ve Egzersiz: Kişisel Antrenör Apk indir
Kendi kendinizin antrenörü olarak gerçek bir vücuda adım atmaya ne dersin? Bu zorlu yolda sizlere yardımcı olacak ve bizzat kendinizin sınırlarımız doğrultusunda oluşturduğunuz spor programları ile vücudunuzu daha fit bir hale sokabileceğiniz güzel bir uygulamayı hizmetinizde bulundurmak isteriz. Uygulamayı yükleyin ve gerçek programı yapabileceğinize inandığınız spor programına endeksliyerek daha sağlıklı bir vücuda adım atmanız açısından yapmanız gereken en önemli unsur olan spor alışkanlığını kazanmaya başlayabilirsiniz. Spor salonu gibi kullanacağınız evinizde sizlere gerçek bir Fitness hizmeti verecek olan bu uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.Oluşturulan egzersizleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz açısından sizlere uygulama içerisinde görsel nitelikleri üst düzeyde egzersiz alıştırmalarını bizzat uygulama tarafından yaptırılacağını bildirmek isterqiz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:24
Android Kalori Sayacı Uygulaması EasyFit Full Apk indir
Mobil Kalori Sayacı Uygulaması indir
Zayıflamak isteyen kullanıcılarımızın kalori endeksi her gün ölçme konusunda girişimlerde bulunan kişiler hemen ekran başına! Bu uygulamayla beraber sizlerde android dünyasının en güzel örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkan kalori sayacı isimli uygulamayla beraber ücretsiz olarak yediğiniz yemekleri girmeniz ile takibe alınan kaloriyi ya da yapılan sporlar ile yakılan kalori hesabını en güzel şekilde sizlere verecektir. Elverişli bir kullanım özelliği sunan Bu kadar uygulaması ile beraber sizlerde eğlenceli bir sağlık ve fitness uygulaması sahibi olacaksınız. Doğru sporu doğru bir şekilde yapmanız gerekir ve vücudunuzda yapmanız gereken oranları da en iyi şekilde tutturmanız muhakkak ki büyük önem taşımaktadır. Sizlerde spor yaparken daha bilinçli bir şekilde yapmak ve güncel bir şekilde kalori hesabınıza tutabilmek istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle tercih etmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:17
Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı indir
Nike Training Club Android Nike Antrenman ve Fitness Planı Uygulaması Hemen indir
Sağlıklı bir vücuda adım atmanın ilk yolu tabii ki antreman ve fitness planından geçmektedir. Sizlerde bu konuda yardımcı olabilmek adına cep telefonlarınız da kullanabileceğiniz oldukça güzel bir fitness sağlık uygulamasıyla gerçek zinde bir vücuda adım atabilirsiniz. Özellikle Nike gibi ünlü bir firmanın Bu konuda müşterilerine hitap etmeyi daha geliştirilmesi açısından özellikle spor ürünleri doğrultusunda üretim yapması sebebiyle de güzel bir vücut geliştirme uygulaması oluşturmuştur. Kullanıcı yorumları dahilinde oldukça beğenilen takdir edersiniz ki sağlık ve vücut geliştirmeye yönelik spor açısından bir müşteri portföyü oluşturan bu muhteşem marka Nike uygulamasını da sizlerde gerçekten beğenerek kullanacağınızdan bizim şahsen şüphemiz yok.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:15
Android Ev Egzersizleri ve Öğün Planlayıcı Uygulama Hemen indir
Ev Egzersizleri ve Öğün Planlayıcı Android Süper Sağlık Uygulaması Full Apk indir
Spor salonuna gitmek için maddi sıkıntılara girmek istemiyor ve gün içerisindeki mesai ya da okul sonrası sadece evde belirli egzersizler üzerinden spor yapma İhtiyacını karşılamak için kullanıcılarımızın çok güzel bir şekilde keyifle kullanabileceğini düşündüğümüz işlevsel bir spor uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istiyoruz. Bu uygulama sayesinde sizlerde evinizde uygulama bünyesinde gösterilen egzersizleri gerçekleştirerek sağlam bir vücuda sağlıklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Uygulama grafik kalitesi üst düzeyde egzersiz gösterimleri ile sizlere sağlıklı bir vücut geliştirme özelliği sağlamaktadır. Bu konuda gerçekten yararlı olabileceğini düşündüğümüz ve bu spor düşkünü ya da spor alışkanlığı edinmek isteyen kullanıcılarımız İçin tasarlanmış bu uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin keyifli bir spor yolculuğuna adım atmasını dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:30
En Güzel Mobil Bebek Menüleri Uygulaması indir
Android En iyi Bebek Menüleri Hemen indir
Yeni doğmuş bebekleri ve anne sütünü bırakmış minik çocuklarımız için yepyeni menüler ile en sağlıklı gıda gereksinimlerini sağlayabilmeleri açısından oluşturulan mobil versiyonları ait bebek menüleri uygulamasıyla yeni ebeveyn adaylarına yardımcı olabilmek adına tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmaktayız. Tıpkı yemek tariflerinde ve bu tip sağlık ve gıdasal uygulamalarda düzenlenmiş olan kurgu ön planda tutularak bebeklerimizi en güzel gıdayı verebilmek adına oluşturulan oldukça güzel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarımızın ilk üç yaşındaki gıda alışverişine takip etmek büyük önem arz etmektedir. Doktorlar tarafından tavsiye edilmiş olan bu menüler ile sizlerde çocuklarımıza daha elverişli şekilde gıda alışverişi yapmasına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:25
21 Günde Nasıl Kilo Verilir Android Kilo Verme Uygulaması Full Apk indir
Android 21 Günde Nasıl Kilo Verilir Sağlık Uygulaması indir
Kilo vermek isteyen kullanıcılarımız için oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamada sizlere 21 günlük bir plan Tasarlanmış bulunmakta olup sizlere bu zaman zarfından nasıl kilo verebileceğinizi dair bir deneyim kazandırılmak istenmiş. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamada plan proje doğrultusunda sizlere gerekli gıda diyetleri ve egzersiz yöntemleri planlar dahilinde üretilerek kilo vermenize daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz açısından kullanıma sunulmuştur. Özellikle kilo vermeyi isteyen kullanıcılarımızın kesinlikle denemelerini tavsiye ettiğimiz bu güzel uygulamayı cep telefonlarınıza yüklerseniz oldukça güzel bir şekilde bu uygulamayı kullanım deneyimi yaşama şansını sizlerde yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:23
Android SSK Sorgulama Servisi Uygulaması Full Apk indir
SSK Sorgulama Servisi Android Sağlık işlemleri Maksatlı SGK Sorgulama Hemen indir
Sağlık konusunda devlet tarafından verilen hizmetlerin daha yakın en incelemek istiyorsanız sizler için Türkiye cumhuriyeti tarafından devlet organları eliyle tasarlanmış ve yaratılmış güzel bir uygulama sizlerin hizmetinde bulunmaktadır. Sosyal Sigortalar kurumu gerekli ilaç ve muayene ya da doktor sorgulamalarını rahatlıkla yapabileceğiniz bir uygulama sizlerin artık hizmetinde. Sağlık konusunda devlet hastanelerindeki gereken bütün kafanızdaki sorulara cevap verecek oldukça güzel bir uygulama olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Daha önceden öğrenmek kaydıyla gerekli sorgulama işlemlerini yaparak sizlerde hastanelerde olası olumsuz durumlardan kurtulma durumu olarak bu uygulamayı seçebilir ve önceden emniyet alabilirsiniz.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:04
Push Ups Workout Android Süper Egzersiz Uygulaması Full Apk indir
Push Ups Workout Android Süper Fitness Uygulaması Hemen indir
Sağlıklı vücut ve dış görünümünüz daha güzel ve çekici bir şekilde oluşması açısından düzenlenmiş olan egzersiz uygulamaların bir çoğu Google play ve türevi paylaşım noktalarında oldukça fazla bir şekilde bulunmaktadır. Biz de sitemiz yöneticileri olarak siz değerli ziyaretçilerimize en doğru ve en güzel şekilde sizlere egzersiz ortamı yaratan ve bu egzersizleri yine en doğru şekilde sizlere yansıtmayı başarabilmiş uygulamaları seçmek için büyük bir gayret içerisinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gelişmiş olan uygulama örneklerinden birisi sayfamızda görsel nitelikleri üst düzeyde olan bir uygulama örneği ile sizleri baş başa bırakırken ciddi anlamda sizlere spor alışkanlığı pekiştireceğinden kuşkunuzun olmamasını şiddetle öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:04
30 Günde Baklava Karın Kası Egzersizi Uygulaması Hemen indir
Android 30 Günde Baklava Karın Kası Egzersizi Uygulaması Hemen
Karın kaslarını geliştirmek isteyen bayan ve erkek sporseverlerin bu kas grubuna hitap etmeyi ve kullanıcılarına en iyi ve en güzel şekilde bu kas gruplarına geliştirmenin nasıl olduğunu gerek video gerek resimli örnekler aracılığıyla iletmeyi amaçlamış bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin karşındayız. Bu uygulamada daha önceden bahsetmiş olduğumuz gibi kas grupları olarak karın kasları yani baklava dediğimiz kas gruplarına hitap etmeyi ve bu bölgenin gelişimi açısından sizlere yapmanız gereken vücut egzersizlerini en güzel şekilde göstermeyi başarabilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0