Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2018, 13:32
En Çok Sevilen Beşiktaş Tezahüratları indir
Android Süper Beşiktaş Tezahüratları Hemen indir
Türkiye’nin en önemli taraftar gruplarından birisine sahip olan 1903 yılında kurulmuş Beşiktaş Kulübü’nün çarşı taraftar grubu ve daha diğer taraftar gruplarının oluşturmuş olduğu tezahüratlar arşivine siz değerli ziyaretçilerimize paylaşmak istedik. Bu güzel arşivde Beşiktaş takımına gönül vermiş taraftarlarının yaratmış olduğu oldukça üstdüzey uygulamalar barındırmaktadır. Bu uygulamalar siz değerli ziyaretçilerimiz için birebir tasarlanmış olup oldukça üstdüzey bir şekilde cep telefonlarınız da kullanma şansını sizlere veriyor. Hem kendiniz istediğiniz zaman dinleyebilir hem de cep telefonlarınız da zil sesi yapmanız için oldukça güzel ses efektleri ile oluşturulmuş olan binlerce Beşiktaş tezahürat efektlerini sizlerde kaçırmayın .
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 18:38
Android Edjing Pro Müzik Dj Mikser Uygulaması Full Apk indir
Edjing Pro Müzik Dj Mikser Tam Sürüm indir
Android yazılıma sahip cep telefonları için üretilmiş olan müzik uygulamalarından birisi ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde istediğiniz şekillerde DJ mikser aracı ile tam ve üzgün olarak dinleyebileceğiniz kendinizin yaratabileceği müzikler oluşturabilirsiniz. Uygulamanın grafik tasarımları birçok kullanıcı tarafından beğenilerek karşılanmış ve kullanıcı kontrolleri üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğunu yorumlarda yine görebilmekteyiz. Grafik tasarımları ve ses nitelikleri kaliteli olarak düzenlenmiş bu uygulamayı cep telefonlarınızı aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2017, 12:32
Android içerde Zil Sesleri Full Apk indir
içerde Zil Sesleri Android Apk indir
dünya çapında adını altın harflerle yazdırmış köstebek filminin kurgusal zenginliği tarafından bizzat çevirmiş halde Türk dizisi olarak karşımıza çıkan içerde ismine sahip olan dizinin zil sesi uygulaması ile sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. Android dünyasının sevilen zil sesi uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama cihazlarınız doğrultusunda muhteşem bir kullanım özelliği sunmaktadır. Android dünyasının sevilen bu uygulaması ile beraber cep telefonlarınıza ücretsiz olarak hizmet de bulunmakta olup bu uygulamayı tak tak taka tak gibi daha birçok zil sesi ile içerdiği size bizzat cep telefonlarınızda yaşatma fırsatını tanımaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2017, 14:46
Android Kırgın Çiçekler Dizi Müzikleri Full Apk indir
Kırgın Çiçekler Dizi Müzikleri Android Apk indir
Televizyon dünyasının en çok sevilen dizilerinden birisi olarak karşımıza çıkan kırgın çiçekler dizisinin oldukça beğenilen zil sesi uygulamalarıyla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu muhteşem uygulamada birçok kişi tarafından beğenilerek izlenen dizi olarak karşımıza çıkan kırgın çiçeklerin masum kızlarının konusu ile orantılı bir şekilde tasarlanmış ve dizi içeriğinde bulunan gerek orijinal gerekse yardımcı müzikler olarak karşımıza çıkan birçok zil sesini Android düzeyde tasarlayıp hizmetinize sunan muhteşem bir uygulama olduğunu görebilmekteyiz. Kolay bir kullanım ile cep telefonlarınıza indirdikten sonra sizlere muhteşem bir tasarım deneyimi ile kolay bir şekilde cihazlarınıza senkronize edebileceğiniz zil sesi zenginliği içermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2017, 12:41
Android Bebek Uyutucu Müzikleri Hemen indir
En çok Sevilen Bebek Uyutucu Müzikleri indir
Yeni doğan bebeklerinin mışıl mışıl uyusun istiyor musunuz? Bu konuda gecelerimizin kabusa dönmemesi eve çocuğunuzun uyku düzeninin sağlanması açısından sizlere oldukça kifayetli bir uygulama tanıtarak minik bebeklerimizin keyifli uykular geçirme şansını hizmetinize sunmaktayız. Android dünyasının bu muhteşem uygulaması ile beraber cep telefonlarınıza indirerek Sizler de elverişli bir tasarıma sahip olan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınızı yükleyebilir ve Android dünyasında elverişli bir platforma hizmetinize sunulan bebek uyutucu zil sesleri ile keyifli uyku geçirebilir hem de bebeklerinize bu sağlıklı yöntemini kullanarak yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 14:18
Cifra Club Gitar Akor Uygulaması Hemen indir
Cifra Club Android Apk indir
Gitar kullanan amatör ya da profesyonel müzik severler için muhteşem uygulamalar doğrultusunda oluşturulmuş bu uygulama ile beraber sizlere gerçek müzik tonunu bulmanıza yardımcı olabilecek gitar akort uygulaması ile başbaşa bırakmak istiyoruz. Müzik seviyeniz ne olursa olsun bu muhteşem uygulamayı kullanarak oldukça üst düzey bir kullanım deneyimine sahip olabileceksiniz. Açık ve net bir arayüze sahip olan bu muhteşem uygulamayı cihazınıza yükleyerek sizlere de hemen bu uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemeyi ihmal etmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2017, 10:34
Android Unutulmaz Dizi Müzikleri 2 Hemen indir
Unutulmaz Dizi Müzikleri 2 ücretsiz indir
Doksanlı yıllar itibari ile ülkemizde oldukça beğenilen televizyon programları olarak karşımıza çıkan dizilerin Türkiye çapında en çok sevilen dizilerin müziklerini seçerek oluşturulmuş olan oldukça güzel bir arşiv uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Unutulmaz Türk dizilerinin müzikleri Android cep telefonlarınıza indirmek artık oldukça kolay bir şekilde gözüküyor. Android dünyasının sevilen uygulamalar arasında yer alan ve ismini altın harflerle yazdırmış Türk dizi programlarının cep telefonlarınızı aracılığıyla efsane müziklerine bu uygulamada halinde sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2017, 14:58
Cifra Club Tuner Android Müzik Akort Uygulaması Hemen indir
Android Cifra Club Tuner Uygulaması Apk indir
Amatör ya da profesyonel olarak müzikle ilgilenen özel kullanan kişiler için tasarlanmış olan oldukça güzel bir Tuner yani gitar akort uygulaması ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. Uygulamanın sahip olduğu tasarım özellikleri sayesinde kullanım olanağı çok kolay ol bulunmakta olup Cep telefonlarınız aracılığıyla enstrümanlarını za en güzel ve en doğru şekilde çıkan sesi buldurmaya yarıyor. En güzel ses dosyalarına ulaşabilmek adına sizlere de cep telefonlarınızda bu muhteşem uygulamayı görmek istiyorsanız kesinlikle cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2017, 10:51
Android Recep Tayyip Erdoğan Şarkısı Hemen indir
En Çok Sevilen Recep Tayyip Erdoğan Şarkısı Bedava indir
Uygulama Bilgisi: Referandum öncesi çağlarda bulunan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sevilen şarkılardan birisi sizlerin hizmetinde olarak sitemiz aracılığıyla hizmetinize sunulmuştur.
Grafik Kalitesi: Android dünyasının en çok sevilen uygulamalarında birisi olarak karşımıza çıkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bestelenmiş güzel şarkıların arşiv uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Ses Kalitesi: Oldukça kaliteli ses efektleri ile oluşturulmuş cumhurbaşkanımıza ait besteleri sayfamızda bulabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-02-2017, 14:38
Bebekler için Yeni Ninniler ve Uyku Müzikleri Android Apk indir
Bebekler için Yeni Ninniler ve Uyku Müzikleri Hemen indir
Küçük bebeklerinizi unutabileceğiniz birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılan bebek ninni ve uyku müzikleri adlı oldukça güzel bir Android yazılıma sahip olan cep telefonları için tasarlanmış uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bebekleriniz için rahatlatıcı ve uyku getirici olarak kullanabileceğimiz oldukça güzel ses niteliklerine sahip olan ninniler doğrultusunda çocuklarınız oldukça güzel bir uyku çekecek. Kolay bir Kullanıma sahip olan bu uygulamayı yeni bebek sahibi olan birçok anne tarafından kullanıldığını siz değerli ziyaretçilerimize bildirmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0