Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:14
Magic Tiles 3 En iyi ücretsiz Piyano Oyunu Full Apk indir
Magic Tiles 3 Android Full Apk indir
Play store üzerinde en çok sevilen oyunlar kategorisinde şüphesiz ki müzik ve eğlence konusunda Magic Tiles 3 ismi İle adlandırılan muhteşem bir oyun siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir müzik ve oyun keyfi yaşamaya başlayacaksınız. Oyun platformu üzerinde kayıp geçen farklı renkteki yerlere basarak piyano tuşlarına basar ya sana yeni sesler üretim ve oyunun daha üst düzey bir platforma geçebilmesi açısından bunları hatasız bir şekilde yapmaya çalışın. Grafik tasarımı oyun efektleri oldukça güzel bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz. Ses efektlerinin de oyun platformu üzerinde bulunan tuşlara bastıkça tıpkı piyano sesi gibi müziksel bir dinleti oluşturduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:12
24 Haziran 2018 Seçimleri Ak Parti Seçim Müzikleri indir
Yeni 24 Haziran Akp Seçim Müzikleri indir
Son günlerde ülkemizde gündem haline gelen erken seçim kararı ile ülkedeki siyasi partilerin seçim hazırlıkları yavaştan başlamış bulunmakta. Şüphesiz ki bu hazırlıkların başında siyasi partilerin müzikleri bulunmaktadır. Bu müziklerin bildiğimiz üzere olacak ki mitinglerde kişilere hitap etmek için kullanıldığını görebiliyoruz. Milyonlara hitap etmeye çalışırken dillere dolanan bir müzik sesi yani parti seçim müzikleri oluşturmak gerçekten büyük önem sarf ettiği gibi bahsetmiş olduğumuz gibi ilk hazırlıklardan birisi olarak partilerin başında bulunmaktadır. Ülkemizde siyasi istikrar olarak görülen iktidar partisi ak partinin son 16 yıllık siyasi hayatlarında ki iktidar olma durumlarına bir yenisini katmak ve yeni sistem olan Cumhurbaşkanlığı sistemini ülkeye getirebilmek adına seçim müziklerini ortaya çıkarmış bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:11
Android En Popüler Zil Sesleri 2018 Full Apk indir
En Popüler Zil Sesleri 2018 Süper Ses Efektleri Hemen indir
2018’in popüler zil sesi arşivine siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunarken muhteşem bir arşive sahip olmanıza ramak kaldığını belirtmek istiyoruz. Cihazlarınızda bulunan zil seslerinden rahatsızsanız ve yepyeni bir zil sesi arşivi ile sahip olabilmek istediğiniz zaman değiştirme şansına sahip olabileceğiniz türden ses efektleri ile düzenlenmiş bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemenizi müteakip gerçekten değerli bir arşive sahip olabileceksiniz. Bu arşive sahip olduktan sonra ses efektlerini dilediğiniz gibi kişilere aramalarda yönlendirme şeklinde de kullanabileceğiniz gibi bildirim sesi olarak da kullanabilirsiniz. Cep telefonlarımızdan kolay bir şekilde zil seslerini entegre edebileceğiniz bir uygulama platformu bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:29
En Güzel Yeşil Uzaylı Dansı indir
2018 Yeşil Uzaylı Dansı Şarkısı indir
Son dönemlerde sosyal medyada oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkan fenomen haline gelen yeşil uzaylı dansına sahip olmaya ne dersin? Hem MP3 formatında ses dosyasına hem de videolar eşliğinde eğlenceli uzaylı dahasına sizlerde bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Son dönemin popüler dans kültürüne resmen damgasını vurmuş bu uygulamayı cep telefonlarınıza hemen indirerek sizlerde keyifli dakikalar yaşamayı kesinlikle kaçırmayın. Popüler kültürün sevilen karakterlerinden birisi haline gelen bu uygulamayı kesince cep telefonlarınıza yükleyerek sizlerde eğlenceli yeşil uzaylı dansına ayak uydurmaya çalışın ve istediğiniz kadar değişik dansa eşlik edin. Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulamayı sayfamızdaki dosya aracı ve cep telefonlarınıza hemen yüklemenizi müteakip anında ücretsiz bir şekilde kullanma keyfine varabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:52
En Güzel Android Güçlü 100 Zil Sesi Uygulaması indir
Güçlü 100 Zil Sesi Uygulaması Hemen indir
Bol ses seçeneğine sahip olabileceğiniz birbirinden farklı binlerce zil sesinin bünyesinde barındırmış olan muhteşem bir uygulamayla sizleri bu sayfada baş başa bırakıyoruz. Bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirerek sizlerde hayvan kuş çocuk bebek gibi daha bir çok örnekte zil sesi seçeneklerine sahip olarak cep telefonlarınız da kendinize yepyeni sesler kazandırma şansına sahip olabilirsiniz. Ses efektlerinin oldukça güzel bir şekilde düzenlendiği bu uygulamayı sizlerde kullanarak gerçekten keyifli zamanları yaşayabilirsiniz. Kullanıcıların zil seslerini kolay bir şekilde tayin edebileceği muhteşem bir uygulama olarak görebildiğimiz bu uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınız da sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:51
Android Popüler Galaxy S8 Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Orjinal Galaxy S8 Zil Sesleri Apk indir
Samsung Galaxy S8 Orijinal zil sesleri uygulamasının bir örneği ile daha siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde bu cep telefonum son teknoloji sil sesleri uygulamasına birebir olarak sahip olabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde indirilen Bu son teknoloji cep telefonunu sizlerde kesinlikle kaçırmayın. Uygulama içeriğine zil sesleri orijinal olarak dahil edilmiş ve herhangi bir ses efekt bozukluğuna mahal verilmemiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:17
SUPER PADS - Become a DJ Android Dj Uygulaması Full Apk indir
Android SUPER PADS - Become a DJ Süper Müzik Uygulaması Hemen indir
Son dönemlerde popüler olarak icra edilen bir meslek programına giren Dj arkadaşlar ya da bu kişilere Özenen android cep telefonu kullanıcıları için tasarlanmış olan oldukça güzel bir müzik uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Sizlerde sadece cep telefonlarınız vasıtasıyla DJ'lik yapmak istiyorsanız oldukça keyifli zamanlar geçirebileceğiniz gerçekten güzel bir uygulama olduğunu düşündüğümüz bu uygulamayla hizmet vermek isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamanın sesli delikleri oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış ve sahip olduğunuz bir çok müziği bu uygulama sayesinde düzenleyebilir düzenli ve güzel bir mix arşivine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:26
SoundCloud: Müzik ve Audio Uygulaması Full Apk indir
Android SoundCloud: Müzik ve Audio Süper Müzik Uygulaması Hemen indir
Müzik video anlamında dünya çapında en büyük uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan SoundCloud İsimli oldukça başarılı bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Ses efektleri üst düzeyde olan muhteşem bir müzik ve görsel video keyfini sizlere yaşatmayı başarabilecek olan ve dünya çapında milyonların kullandığı bu uygulamayla beraber sizlerde keyifli bir kullanım özelliği istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle tercih etmelisiniz. Özellikle ses efektleri ve görsel nitelikleri üstdüzey de video dosyaları bünyesinde barındırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:26
Android Bağlama Akort Etme Uygulaması Apk indir
Bağlama Akort Uygulaması Bedava indir
Türk halk müziğinin eşsiz çalgılarından birisi olarak karşımıza çıkan bağlamayı akort etmek için oluşturulmuş olan muhteşem bir android uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. İstediğiniz tondan bağlamayı akort etmenize yardımcı olacak muhteşem bir uygulama olan sayfamızda bulunan bu uygulamayla beraber sizlerde hem doğru sesi çalgılarımız da oluşturarak şarkılar en güzel şekilde söyleme ve bağlama ile çalma olanağını yakalayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:46
Android Popüler Sen Anlat Karadeniz Zil Sesi Uygulaması Full Apk indir
Android Sen Anlat Karadeniz Zil Sesi Uygulaması Hemen indir
Son günlerde televizyon dünyasının beğenilerek izlenen dizi sen anlat Karadeniz isimli dizinin en güzel müziklerinin ekranlar üzerinde kişiler ile buluşması ve bir çok kişinin internet dünyasında bu müzikleri dinleme talebinden dolayı hazırlanan muhteşem bir mobil uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir şekilde bu müzik örneklerine sahip olabileceksiniz. Android dünyasının sevilen dizisi ve Sen Anlat Karadeniz'in eşsiz Karadeniz ve diğer yörelere ait müzikleri replikleri bu uygulama dahilinde ücretsiz olarak cep telefonlarınıza bulunacak ve istediğiniz zaman bu müzikleri dinleme şansına sahip olacaksınız. Ses efektleri oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan bu muhteşem müzik uygulaması siz değerli ziyaretçilerimizin oldukça beğenerek kullandığını düşündüğümüz için sizlerin hizmetine sunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0