Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 14-04-2018, 09:55
Android HalkTV HD - Mobil Yayın Uygulaması Apk indir
HalkTV HD - Mobil Yayın Uygulaması Popüler Televizyon Kanalı Uygulaması Hemen indir
Genelde ülkemizde siyasi anlamda sol cerrahın takip etmiş olduğu Halk TV uygulaması ile sizlerde bu televizyon kanalının sınırsız bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. Görüntü kalitesinin düzenlenmiş olduğu muhteşem uygulama ile ciddi anlamda görüntü kalitesinin düzenlemiş olduğu muhteşem uygulama ile ciddi anlamda değerlendirebileceğimizi düşündüğümüz muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakarak en son ve güncel halde oluşturulan haberlerden birebir olarak haberdar olma şansına sahip olabilirsiniz. Android dünyasının sevilen televizyon uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cihazlarınıza yüklemeyi ihmal etmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2018, 19:05
Foodie - ömür boyu kamera uygulaması Full Apk indir
Android Foodie - ömür boyu kamera uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Dünya çapında android yazılıma sahip cep telefonlarını kullanan kullanıcıların oldukça severek kullanmış olduğu yepyeni bir kamera ve resim editör uygulamasına sayfamızda ücretsiz olarak sahip olma şansını kaçırmayın.
Grafik Kalitesi: Düzenlemiş olduğu resim ve fotoğraflarda ya da anlık çekimlerinizde daha kaliteli bir resim ya da fotoğraf oluşturma şansına sizleri tanıyan ve bu dosyalar üzerindeki güncelleme işlemlerini sınırsızca bir şekilde kendi atölyesinde oluşturan muhteşem bir uygulamayı sizlerle başbaşa bırakmak isteriz.
Ses Kalitesi: Cep telefonu orjinal ses efektlerini birebir olarak kurgulanmış ve cihaz üzerinde kullanımını sağlamıştır.
Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2018, 19:02
SNOW - AR Camera Android Popüler Kamera Uygulaması Full Apk Uygulaması Hemen indir
SNOW - AR Camera Uygulaması Android Apk indir
Cep telefonlarınıza keyifle kullanabileceğiniz muhteşem bir kamera uygulamasına sizlerde ücretsiz olarak sahip olma şansını yakalayın. Bu uygulamayla beraber cep telefonlarınıza yüklediğimiz muhteşem bir kamera uygulamasına sahip olabileceğiniz gibi cep telefonlarınıza çekmiş olduğunuz fotoğrafları beğenmiyorsanız bu uygulamadaki bu fotoğraf düzenleme seçenekleri de kullanabilirsiniz. Daha farklı çeşitte ve daha görünüm kalitesi net bir şekilde oluşturulmuş olan resimler çekmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamanın cep telefonlarınızdaki görsel nitelikleri üst düzeyde fotoğraflar oluşturmanız için birebir olarak tasarlanmış muhteşem bir araç durumu bulunmaktadır. Uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemenizi müteakip sınırsızca muhteşem resimlere ulaşma şansınız sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2018, 19:49
YouTube Go Android Youtube Yardımcı Uygulaması Hemen indir
YouTube Go Android Süper Youtube Video Uygulaması Full Apk indir
İnternetsiz YouTube kullanmak ister miydiniz? Bu konularda sizlere yardımcı olacak ve internet yoksunluğu çektiğiniz anlarda YouTube video paylaşım uygulamasını dilediğiniz kadar kullanma şansını size verecek YouTube go Şimdi uygulamayla yardımcı bir şekilde dilediğiniz videoyu izleme şansına sahip olabileceksiniz. Kolay bir kullanım efektif bir araç olarak cep telefonlarınıza kullanabileceğiniz bu uygulamayı bir kere olsun internetiniz de izlemiş olduğunuz uygulamayı hafızasına alır ve o videoyu daha dinlemek isteyen kullanıcılar için internete sahip olmasanız bile dışarı çıktığınızda dinleme izleme şansını bulabileceksiniz. İnternet dostu uygulama üzerinden tasarlanmış oldukça elverişli bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2018, 11:42
Netflix Android Süper Film Uygulaması Full Apk indir
Netflix Android Popüler Film Dizi Uygulaması Hemen indir
Dünya sinema sektörünün en önemli dizileri ve filmlerinin olduğu Netflix isimli muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulamada daha önceden bahsetmiş olduğumuz gibi ciddi anlamda düzenlenmiş oldukça güzel bir görünüm karakteri ve düzeni ile sizlere sinema sektörünü en güzel şekilde resmedecektir. Milyonları peşinden sürükleyen bir çok diziyi ve filmi bünyesinde barındıran muhteşem bir uygulamayı sizlerle başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulama sayesinde sizlerde sinema keyfini en üst düzeyde yaşama şansına sahip olacaksınız. Aşağıdaki dosya aracıyla ilgili siz olarak cihazınıza uygulamanızı indirmenize müteakip Netflix izinleri doğrultusunda dizileri ve sinemaları izlemeye başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2018, 11:42
Popüler Dizi Sen Anlat Karadeniz Uygulaması Hemen indir
Android Sen Anlat Karadeniz Full Apk indir
Son zamanlarda televizyon sektörüne damga vuran dizilerden birisi olarak karşımıza çıkan sen anlat Karadeniz isimli dizinin Android yazılıma sahip cep telefonlar için üretilmiş uygulaması ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Bu uygulamada sevilen dizinin oyuncularının en son haberlerini dizi bölümleri hakkında yapılan kritikler detaylı özetler gibi daha bir çok konuda sizlere yardımcı olacaktır. Bu diziyi seviyorsanız ve daha yakından bir şekilde takip etmek istiyorsanız sizlerde ciddi anlamda muazzam bir uygulamaya sahip olabilir ve oldukça iyi bir şekilde bu diziyi takip edebilirsiniz. Android dünyasının bu güzel uygulaması ile beraber son zamanların popüler dizisi sen anlat karadenizi En iyi şekilde takip etme şansına sahip olabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:53
PicsArt Photo Studio Kolaj Yapıcı ve Editör Uygulaması Tam Sürüm Bedava indir
Android PicsArt Photo Studio Kolaj Yapıcı ve Editör Uygulaması Hemen indir
Cep telefonlarımızı bir fotoğraf Stüdyosu haline getirme imkanına ayaklarınıza kadar getirdik. Cihazlarınızın çekim gücü net değil ya da göründüğün karekterlerini daha güzel bir şekilde efektlemek istiyorsanız sizlere ciddi anlamda severek kullanabileceğiniz bir uygulamayı sunmak istiyoruz. Bu uygulama cihazlarınızda bulunan resimleri ya da daha detaylı bir şekilde sosyal medyaya aktarmak istediğiniz resimlerde kırpma, kolaj yapıcı gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmasıyla beraber resimlerinize istediğimiz sınırlar doğrultusunda değişiklik yapmayı bizlere verebilmektedir. Resimler üzerinde gerçekten kolay bir şekilde güncelleme işlemini gerçekleştirdiğiniz bu uygulamayı sizlerde aşağıdaki dosya aracılığıyla Cihazlarınıza indirmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:53
FilmoraGo Android Video Düzenleyici Uygulama indir
Android FilmoraGo Video Düzenleme Uygulaması Full Apk indir
Videolar üzerinde değişiklikler yapmak her zaman bilgisayarla daha kolay gelen kullanıcılarımıza cep telefonlarıyla bu düzenlemeleri gerçekleştirmeleri açısından kolaylık sağlayan güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu uygulama cep Telefonlarımızda video düzeni sağlığı açısından birebir olarak tasarlanmış videolarınız üzerinde kesme üzerine metin ekleme gibi daha bir çok işlevi bünyesinde barındırmaktadır. Uygulamayı cep telefonlarını za indirmenize mütakip cihazlarınızda bulunan ya da internetten indirmek istediğiniz videoları uygulamanın içeriğinde bulunan bir çok efekt ve düzenleme aracıyla işlevsel hale getirme şansına sizlere sınırsız bir şekilde vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2018, 17:48
Scoompa Video Slayt Gösterisi ve Video Düzenleyici Uygulaması Hemen indir

Özellikle toplantı süreci yaşayan ve iç toplumlarında oldukça sık bir şekilde kullanıla Slayt gösterisi hazırlama durumu gereksinimini bilgisayarlardan değil mobil dünyaya geçirmek isteyen kullanıcılarımız için birebir uygulama işte bu sayfada karşınızda bulunuyor. Bu uygulama sayesinde sizlerde iş dünyasında Patronunuzun verdiği direktifler doğrultusunda oluşturabileceğiniz ve bir çok şekilde düzenleme imkanının bu uygulama bu hastasıyla verildiği zamanlar geçirerek istediğiniz kalitenin daha üst seviyesinde bir iş toplantısına müşterileriniz dahilinde ulaşabileceksiniz. Bu uygulama ciddi anlamda bir çok iş dünyası kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2018, 17:45
PowerDirector Video Editor App Android Video Editör Uygulaması Tam Sürüm indir
PowerDirector Video Editor App Full Sürüm Hemen indir
Android yazılıma sahip cep telefonlarının kullanılacak işlevsel bir uygulama türevi ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamada cihazlarınızda varolan videoları dilediğiniz kadar değiştirme imkanı sizlere tanımaktadır. Video editör uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulama cihazlar üzerinden kolay bir şekilde videolarınızı dilediğiniz kadar değiştirme imkanı sizlere vermektedir bunu yaparken sizlere sınırsız bir alan sınırsız bir güç verebileceği gibi videoları dilediğiniz kadar değiştirme imkanı yine aynı şekilde sizlere tanımaktadır. İsterseniz efekleri ister görünüm karekterleri doğrultusunda dilediğiniz kadar güncelleme yapma şansını sizlere veren bu uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0