Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-05-2017, 23:29
PowerDirector Video Editor Tam Sürüm Video Editör Uygulaması Hemen indir
Android PowerDirector Video Editor Tam Sürüm indir
Değerli kullanıcılar artık sevdikleriniz ile paylaştığınız anları istediğimiz şekilde düzenlemek artık öok kolay. Yepyeni arayüzü ile size sunduğumuz bu uygulamamız tam sürümünü siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.Bu uygulamamızda videolarınızı istediğiniz hızda oynatabilirsiniz .İstediğiniz dakikadan başlatabilirsiniz.İstediğiniz bölümü oynatabilir istemediğimiz bölümleri kesip çıkarabilirsiniz.Siz değerli kullanıcılarımız için virüs taramasını yapmış olup güvenli şekilde indirebilirsiniz .
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2017, 17:45
Diriliş Ertuğrul Dizi Uygulaması Hemen indir
Android Diriliş Ertuğrul Tv Dizi Uygulaması Android Apk indir
TRT1 de yayınlanan Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşunu anlatan Ertuğrul Gazi konu edilmiş televizyon dizisinin uygulamasıyla sevenlerini Mobile ortamlarda birebir buluşturma imkanı sağlayan bu uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize tanıtmak isteriz. Uygulama Diriliş Ertuğrul isimli dizinin özel görüntülerini en önemli anlarından oluşturulmuş kısa videolarında sizlere sunmaya açısından bizzat görev yapmaktadır. Sevilen uygulamalar arasında yer alan bu güzel Android uygulamayı Sizlerde Cep telefonlarınız değerinde sahip olabilirsiniz. Muazzam grafik kalitesi altında oluşturulmuş olan bu uygulamayı cep telefonlarımızda yükleyerek hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2017, 14:22
Android All Screen Video Televizyon Uygulaması Full Apk indir
All Screen Android Apk indir
Cep telefonlarınıza televizyon izlemek isteyen kişiler için tasarlanmış olan tam ekran bir televizyon deneyimi sunacak olan muhteşem bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Gün içerisinde takip etmiş olduğunuz programları herhangi bir gezi ya da iş gibi unsurlar bakımından dışarıda bir yerde iseniz sizlere bu konuda yardımcı olabilecek mobil varsa ağlar aracılığıyla düzenlenmiş tam ekran yani All screen isimli oldukça güzel bir uygulama ile televizyon hizmeti verilecektir. Görünüm kalitesi yüksek standartlarda olan bu muhteşem uygulamayı kesinlikle sizler de beğenerek kullanacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2016, 18:02
Galatasaray Radyo FM Android Apk indir
Galatasaray Radyo FM Full Apk indir
Sarı kırmızı renklere gönül vermiş Galatasaray taraftarları için tasarlanmış olan ve Galatasaray'ın güncel haberlerini an ve an size ulaştıran işyerinizde araçlarımızda ve daha birçok noktada dinleyebileceğiniz Galatasaray radyo Efem uygulamasıyla sizlere de Android cep telefonlarınızdan muhteşem bir taraftar radyosu keyfini yaşama şansını yakalayın. Oldukça kolay bir Kullanıma sahip olan muhteşem uygulamayı sizlerin de kesinlikle tercih edeceğiniz den şüpheniz olmasın.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2016, 18:00
BSPlayer Süper Video Oynatıcı ücretsiz indir
BSPlayer Android Apk indir
Cihazınızın sahip olmuş olduğu video oynatıcısına tam anlamıyla gereksinimlerinizi yerine getirmiyorsa sizlere bu konuda yardımcı olabilecek oldukça üst düzey bir uygulama ile başbaşa bırakmak isteriz. Bu güzel uygulama ile beraber Sizlerde birçok uzantıya sahip ideoları İstediğiniz şekilde kullanma imkânına sahip olabileceksiniz. Bu güzel uygulama görünüm karakterleri bakımından izlemekte olduğunuz videoları istediğiniz piksel ayarı ile gösterim olanağı sağlamakta olup uygulamanın bünyesinde barındırdığı ses imkanı da oldukça elverişli bir şekilde kullanıcılarına vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-08-2016, 16:41
Prisma Android Süper Medya ve Video Uygulaması Full Apk indir
Android Prisma Popüler Resim Uygulaması Apk indir
Son günlerde yediden yetmişini oldukça fazla bir şekilde kullanılan sosyal ortamlarda fotoğraf paylaşımlarında prisma uygulaması ile resimlerinizi bambaşka bir hale çevirip kendine özgü efektleriyle oldukça Trend hale gelmiş sizlerinde resimlerinizi istediğiniz kibrit hazırlayabileceğiniz muhteşem bir Fotoğrafçılık uygulamasıyla hizmet veriyoruz. Genel bir medya uygulaması olarak kullanılan bu uygulama sadece fotoğraflarda değil video içerikler de görüntüyü yine son dönemlerin sevilen fotoğraf etiketleri gibi değiştirme imkanını sizlere sunmaktadır. Bu detaylı bir şekilde hem resim hem de video efektlerini sizlere sağlayacak uygulamayı aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınız da görmeniz mümkün gözüküyor.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-08-2016, 12:10
Game of Thrones Popüler Dizi Uygulaması Full Apk indir
Game of Thrones Yeni Sezon En Güncel Haber Uygulaması Full Apk indir
Günümüze kadar dünya çapında yayınlanan ve birçok kimseyi peşinden sürükleyen dizileri görmüş olsak da 2011 de başlamış olan Game of Thrones ismine sahip dizi 2016 yılına kadar ikinci bölümünden bu yana neredeyse bütün rekorları eline geçirmiştir. Bu bağlamda Türk Game of Thrones fanlar için tasarlanmış olan dizi hakkındaki gerek özet görüntüleri gerek oyuncular üzerinden çıkmış haberleri size birebir ulaştırmaya amaçlanmış bir uygulamayla sizlere hizmet vermek istiyoruz. Android dünyasının medya programları tanıtım uygulamaları olarak karşımıza çıkan bu uygulama dünya çapındaki oldukça fazla sayıya hitap etmeyi başarabilmiş olması sebebiyle sitemiz tarafından mı kullanıcılarımıza paylaşma isteği uyandırmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 16:20
Android GS Radyo Galatasaray Radyosu Full Apk indir
GS Radyo Android Apk indir
Android yazılıma sahip Galatasaray taraftarı için tasarlanmış olan süper bir radyo uygulamasına hemen sahip olabilir ve anında transfer haberlerine ulaşabilirsiniz. Sarı kırmızı renklere sahip olan ülkemizin köklü ekiplerinden Galatasaray'ın gerçek bir taraftarı olarak sizler de hemen sahip olabilir ve eşsiz bir taraftar dosyasına sahip olabilirsiniz. Taraftarların anlık gelişmeler sağladığı takımları hakkında bilgi almak için her noktada kullanabileceğini eşsiz ses kalitesine sahip ülke çapında her noktada ulaşabileceğiniz muhteşem bir uygulama ile baş başasınız.. Android dünyasının sevilen radyo uygulamaları arasında yer alan ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-07-2016, 16:33
uTorrent Pro Torrent App Android Tam Sürüm Video indirme Uygulaması indir
uTorrent Pro Torrent App Android Apk indir
Internet dünyasında bulunan hemen hemen bütün videoları bizlere bizzat indirme olanağını sağlayan bir video indirme portalı ile sizlere bu sayfada hizmet vereceğiz. Bu uygulama ile beraber Sizlerde sevdiğiniz dizileri filmleri ve daha birçok videoyu ciddi anlamda ücretsiz bir şekilde dilediğiniz grafik kaliteleri altında video sürümleri ile beraber indirme keyfini yaşayabileceksiniz. Ücretsiz olarak sizlere hizmet verebilecek olan bu uygulama uTorrent ismi ile karşımıza çıkmakta ve bu uygulamanın tam sürümü bu sayfada sizlerin hizmetinde olacaktır. Uygulama geniş kapsamlı bir video arama ağına sahip olduğu gibi Sizler en kolay bir şekilde hizmet verecek ve sınırsız bir video indirme keyfi yaşatacağına şüpheniz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-07-2016, 18:42
Android Mobizen Ekran Kaydedici Full Apk indir
Mobizen Ekran Kaydedici Android süper ekran görüntü kaydetme uygulaması indir
Android yazılıma sahip cihazlar ile yapmış olduğunuz işlemleri hareketli videolar halinde kayıt altına almak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabilecek mobizen ekran kaydedici adına sahip olan güzel bir screen recorder yani ekran kaydedici uygulamasıyla bu sayfada karşınızda olacağız. Bu kategoride en çok cep telefonlarına indirilen uygulama olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza gönül rahatlığıyla yükleme imkânına erişin. Gerçekten kolay bir kullanım işlemlerini gerçekleştirerek cihazlarımız ile ne yapmış olursanız olun kesintisiz bir şekilde video kayıt işleminiz sizlere sunacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0