Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Kurşun Kalemle Eskiz Android Süper Resim Uygulaması Hemen indir
Kurşun Kalemle Eskiz Android Resimlerinizi Kurşun Kalem çizimlerine dönüştürün
Telefonlarımızda barındırılan fotoğraflarımızın kurşun kalemle yapılmış halini görmek ister miydiniz? Sizlere bu konuda gerçekten muhteşem bir şekilde yardımcı olabileceğini düşündüğümüz ve dünya çapında 1 milyondan daha fazla indirmeye sahip olan ender resim uygulamalarından bir tane si ile siz değerli ziyaretçilerimizin bu sayfada hizmetinde bulunacağız. Bu uygulamayla beraber sizlerde android dünyasının sevilen resim uygulamalarından birisine sahip olurken kendi resminiz ya da sahip olduğunuz kişilerin resimlerini kurşun kalem sanatı ile resim tabloları haline getirebilir hem siz sosyal platformlarda bu güzel resimleri daha güzel bir şekilde paylaşma şansını yakalayacak hem de sevdiklerinize böylesi güzel resimlerinizi armağan etme imkanı uygulama dahilinde bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Photo Editor Android Süper Fotoğraf Editör Uygulaması Full Apk indir
Android Photo Editor Süper Foto Editör Uygulaması Apk indir
Fotoğraflarınızı baştan aşağı değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cep Telefonlarımızda bulunan ya da sevdiklerinizin göndermiş olduğu resimlerinizi, anlık çekimleriniz kameralar her ne kadar elverişli bir şekilde tam anlamıyla istemediğiniz şekilde çekse bile bunları düzenleyebileceğiniz anlık kaçırmamanız gereken fotoğrafları sizlere birebir olarak daha güzel bir şekilde sunan muhteşem bir editör uygulamasıyla karşınızda bulunmaktayız. Bu uygulamada bahsetmiş olduğunuz gibi bir çok resim efekti bulunmaktadır. Bunları sınırsız bir şekilde kullanırken resimlerinizi ve istediğiniz şekilde görünüm karakterlerine sahip hale getirebilirsiniz. Android dünyasının sevilen editör uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu fotoğraf editör uygulamasına sizlerde cep telefonlarınıza aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
MIX by Camera360 Android Yeni Süper Fotoğrafçılık Uygulaması Full Apk indir
MIX by Camera360 Android Süper Resim Düzenleme Uygulaması Apk indir
Kamera 360 ismi ile fotoğrafçılık uygulama kategorisinde birebir olarak milyonlara hitap etmeyi başarabilmiş muhteşem bir editör uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Sayfamızda bulunan bu uygulamayla beraber sizlerde fotoğraflarınızı baştan aşağı değiştirme şansına sahip olabileceğiniz gibi uygulamanın bünyesinde barındırmış olduğu bir çok fotoğraf efekt seçeneklerini dilediğiniz kadar kullanma şansına sahip olacaksınız. Bu efektleri kullanırken resimlerinizin ne kadar değiştirdiğini inanın siz bile hayranlıkla karşılayacaksınız. Görünüm kalitesinin üst düzey olduğu bu uygulamada dilediğiniz kadar resim değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Sevgi Kolajı Foto Editörü Android Süper Sevgili Kolajı Uygulaması Hemen indir
Sevgi Kolajı Foto Editörü Android Süper Resim Kolajı Uygulaması Full Apk indir
Sevgilinizle beraber bir çok fotoğrafınız var ve bu fotoğrafları da hep beraber bir şekilde samimi oldukça güzel bir tasarım özelliği oluşturan sevgi kolajı fotoğraf editörü isimli uygulamayla beraber bir çok resim örneğine sahip olacaksınız. Daha çok çiftlerin yani sevgili olan iki kişinin resimlerini bir arada bulundurulması açısından dörtlü Sekizli hatta on altılı kolajlar halinde oluşturabilen oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış resim kolaj kategorisinde birebir olarak bir çok editör efektini bünyesinde barındıran oldukça farklı bir görünüm kalitesi kazandıran bu muhteşem uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın. Sevgilinizle beraber farklı türden resimlerinizi kolajlayarak güzel anılara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2018, 15:47
YouCam Perfect - Selfie Photo Editor Android Selfi Editör Uygulaması Full Apk indir
YouCam Perfect - Selfie Photo Editor Android Süper Editör Uygulaması Apk indir
Milyonlarca kişinin severek kullanmış olduğu bir selfie editör uygulamasıyla sizleri karşısında bulunmaktayız. Gün içerisinde bol bol öz çekim yani selfie çeken kullanıcılarımız için doğrudan kameralarına değilde bu uygulamaya girerek daha güzel resimler elde etme amacı güden bu uygulamayı cep telefonlarınıza kesinlikle yüklemelisiniz. Telefonlarında kullanan kullanıcılarımızın yorumları dahilinde belirtmek isteriz ki uygulamada ciddi anlamda bir tasarım özverisi bulunmaktadır. Burada anlatmak istediğimiz uygulama içeriğinde bulunan görsel nitelikleri değiştirmeye yönelik oluşturulmuş bir çok resim filtre araçlarına oldukça güzel bir şekilde kazanım sağlamış ve bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yükleme durumunu bizzat sebebiyet vermektedir. Android dünyasının böylesi elverişli resim uygulamalarını cihazınıza ücretsiz olarak indirmeniz sitemiz aracılığıyla sağlamaktan gurur duyarız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2018, 15:46
Sweet Selfie Camera - Güzellik Filtre Kamerası Uygulaması Full Apk indir
Android Sweet Selfie Camera - Güzellik Filtre Kamerası Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Gün içerisinde bol bol selfie çeken kullanıcılarımız hemen ekran başına! Sayfamızda sizler için araştırıp kullanıcı yorumları dahilinde oldukça beğenilen bir uygulamayı sizlerle başbaşa bırakırken resimlerinizi dilediğiniz kadar özelleştirme olanaklarını size verebildiğini belirtmek isteriz.
Grafik Kalitesi: Resimlerin kişiselleştirilmesi açısından düzenleme araçlarının grafik tasarımı oldukça üstat eller tarafından oluşturulmuş muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz.
Ses Kalitesi: Uygulama cep telefonlarımıza özgü ses efektlerini birebir olarak desteklemektedir.
Android Sürüm: Android 4.4 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2018, 15:43
BeautyPlus Me – Perfect Camera Android Süper Kamera Uygulaması indir
BeautyPlus Me – Perfect Camera Android Kamera Uygulaması indir
Güzel bir fotoğraf editörü olarak karşımıza çıkan muhteşem bir uygulamayla sizlere hizmet vermek isterken bu uygulamanın dünya çapında bir çok kişi tarafından kullanıldığını belirtmek isteriz. Android dünyasının bu sevilen uygulamasını cep telefonlarını za yüklemenizi mi takip muhteşem bir deneyim yaşayabilir ve kuşkusuz bu muhteşem Resim editörü ile beraber sizde dilediğiniz kadar resimler oluşturma resimler üzerinde işlemler yapma ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olacaksınız. Bu uygulama bünyesinde barındırdığı fotoğraf efektlerini resimlerinizi direkt olarak kullanma imkanı size vererek oldukça kifayetli bir işlem gerçekleştirme durumuna sizleri sokmaktadır. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıktı bu fotoğraf uygulamasını cep telefonlarınızı hemen ücretsiz olarak ekleyerek bu muhteşem uygulamana sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2018, 19:06
Cymera Fotoğraf Düzenleyicisi Uygulaması Full Apk indir
Android Cymera Fotoğraf Düzenleyicisi Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Fotoğraf düzenleyicisi dediğiniz zaman aklınıza ne geliyor? Aklınıza gelen bütün soru işaretlerini silerek hepsini Bir uygulama Üzerinden tasarlandığını düşünün ve bu uygulamayı severek kullanacağınızı kesinlikle hayal etmeye başlayabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Uygulamanın içeriğinde bulundurduğu resim düzenleme araçlarını grafik tasarım olarak birebir ve resim düzenleme olanaklarının resmi cep telefonlarının özelliklerinden daha üst düzeyde bir şekilde tasarlama olanağını vermekte olması sebebiyle grafik tasarımının oldukça kuvvetli bir şekilde tasarlandığını söyleyebiliriz.
Ses Kalitesi: Cep telefonu ses efektlerini birebir olarak kullanımına sağlanmıştır
Android Sürüm: Android 4.2 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2018, 19:06
LINE Camera - Photo Editor Android Süper Editör Uygulaması Hemen indir
Android LINE Camera - Photo Editor Süper Foto Editör uygulaması Full Apk indir
Sosyal medyalara daha güzel fotoğraflar koymaya ne dersiniz? Bu güzel fotoğraf ve resimleri sizlere birebir olarak kullanımınıza sevebileceğiniz cinsten sağlayan muhteşem bir uygulama ile sizleri baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamayla beraber cep Telefonlarımızda severek kullanmış olduğunuz kullanıcı yorumları dahilinde oldukça güzel yorumlar alınan muhteşem bir fotoğraf editörü uygulamasıyla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Uygulamada kesme photoshop gibi bir çok nesne ekleme emoji yükleme Ve daha bir çok resim üzerine metin gibi benzeri cisimler ekleme konusunda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz muhteşem bir uygulamayla baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamada cep telefonlarınız da kullanım özelliği sağlayan muhteşem bir kurgusu mevcut olup açık ve net bir arayüze sahip olması sebebiyle de kullanıcıların resimlerini düzenlemesinde kolaylık sağlamıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2018, 19:01
BeautyPlus Easy Photo Editor ve Selfie Camera Android Fotoğraf Editör ve Selfi Uygulaması Full Apk indir
BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera Popüler Resim Uygulaması Full Apk indir
Fotoğraf düzenleyici olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamayı sizlere sunarken dünya çapında milyonları kullandığını belirtmek isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde orjinal fotoğraf keyfine sahip olabileceğiniz gibi selfieler ve daha bir çok fotoğraf kurgusunu Bu uygulama sayesinde editör olarak düzenleme şansına sahip olabilir ve resimlerinizi baştan aşağı değiştirme şansını yakalayabilirsiniz. Uygulamada resimleri kesme biçme filtre etme gibi daha bir çok alternatif araç sizleri bekliyor. Bu uygulamayla beraber sizlerde ücretsiz olarak fotoğraflarınızı düzenleme keyfini yaşayabileceğiniz gibi bu uygulamanın vermiş olduğu özellikleri birebir olarak resimlerinize yansıtarak resimlerinizi mükemmele yakın şekilde düzenleme şansına sahip olabileceksiniz. Siyah-beyaz resim çekmek istiyorsanız size birebir olarak resimlerinizi siyah Ve beyaz konu oluşturarak oldukça güzel bir şekilde tasarlayan bu uygulamada sepya gibi daha bir çok filtre organı bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0