Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-05-2017, 23:31
Gif Me! Camera Pro Android Süper Kamera Uygulaması Full Apk indir
Android Gif Me! Camera Pro Uygulaması Full Apk indir
Değerli kullacılar yepyeni kamera uygulamamızı denediniz mi? Yeni uygulamamız camera uygulama dünyasında çığır açıcak yepyeni süprizler ile dolu.Saymakla bitiremeyeceğimiz özelliklere hazırmısınız arkadaşlar.Özellikle, filtreleme özelliklerinde daha önce yaşamadığınız tecrübelere hazır olun. Yepyeni tasarım çerçeveler ücretsiz bir şekilde siz kullanıcılarımızın beğenilerine sunuyoruz.Denemediyseniz yepyeni uygulamımızı sakın kaçırmayın hemen indir, hayatı canlı farklı karelerden görmeye başla.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-05-2017, 21:53
Android Foto Editörü - Photo Editor Uygulaması Full Apk indir
Foto Editörü - Photo Editor Android Apk indir
Anlık fotoğraf çekimleriniz de Ya da cep telefonlarınıza sahip olduğunu fotoğraflarda sizlere bir yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir editör uygulamasıyla cep telefonlarınızda hizmet vermek isteriz. Bu uygulama sayesinde cihazlarınızda kullandığınız sosyal medya organlarında paylaşımda Bulunduğunuz fotoğraflarınıza daha çok değiştirme imkanı tanıyan yepyeni bir eriten uygulamasıyla tanışabilirsiniz. Bu muhteşem uygulama dahilinde cep telefonlarınızda ücretsiz olarak indirebileceğiniz oldukça güzel bir uygulama bulundurabileceğinizin fırsatını kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:50
Photo Lab Picture Editor FX Android Süper Fotoğrafçılık Uygulaması indir
Android Photo Lab Picture Editor FX Resim Editör Uygulaması Apk indir
Birçok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş oldukça güzel bir uygulamayla sizleri Fotoğrafçılık anlamında daha geniş kitlelere fotoğraflarınızı paylaşabilme ne zaman başlayacak olan muhteşem bir editör uygulaması ile başbaşa bırakarak uygulamanın içeriğinde bulunan yepyeni fotoğraf editör araçları olarak da bilinen efektler uygulanabilir çizim çerçeveleme ye gibi birçok resim işlevi bu uygulama dahilinde de çok kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 22:31
PicsArt Gelişmiş Fotoğraf Stüdyosu Hemen indir
Android PicsArt Uygulaması Full Apk indir
Resimlerinizi dilediğinizce kesip istediğiniz boyutlar üzerinde kullanabileceğiniz oldukça güzel bir uygulama Ayla cep telefonlarımızda kıyasıya bir resim tasarım özelliği bulunduran muhteşem bir uygulama ile cep telefonlarımızda kısa zamanda istediğiniz hatta dilediğiniz den daha güzel resimleri elde etme imkânını yakalaya bileceğiniz resimler üzerindeki tasarımlarda sizlere büyük şanslar sağlayan muhteşem bir uygulama ile sayfamızda ziyaretçilerimizi baş başa bırakıyoruz. Android dünyasının sevilen Editor uygulamalarından Ulan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza kesinlikle indirin.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 22:30
PhotoDirector Photo Editor App Android Fotoğraf Direktör Uygulaması Full Apk indir
PhotoDirector Photo Editor App Android Apk indir
Fotoğraf editör uygulaması olarak kullanabileceğimiz gerek cihazlarınızda sahibi olduğunuz fotoğraflar Gereksizse anlık çekimleriniz de kameralarını Zile kullanabileceğiniz ve oldukça güzel bir kamera kullanım deneyimi yaşama olanağını sizlere veren ve resimlerinizi dilediğinizce şekillendirme imkânını bulabileceğiniz muhteşem bir oyun ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamaları ile sizleri başbaşa bırakırken bu uygulamayı cihazlarınıza görmenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2017, 10:54
Android Prisma Full Sürüm Full Apk indir
Prisma Android Fotoğrafçılık Uygulaması Full Apk indir
Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan güzel bir Fotoğrafçılık uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz bu muhteşem uygulama ile beraber sizlerle cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz niteliklere sahip olan muhteşem bir Fotoğrafçılık uygulaması kullanma keyfini tadabileceğiniz gibi anlık fotoğraf çekimleriniz de ya da daha önceden cep telefonlarınızın galerilerinde bulunan Resimlerinize istediğini şekillerde düzenleme şansını sizlere bizzat tanıyan oldukça üst düzey bir uygulama ile başbaşa bırakıyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama kesinlikle Sizlerin de beğenerek kullanabileceğini düşündüğümüz bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 10:50
Camera ZOOM FX Android Süper Kamera Uygulaması Full Apk indir
Android Camera ZOOM FX Apk indir
Üst düzey bir Kamera uygulamasını sahip olmak istiyorsanız cep telefonlarımızda ki bulunan kamera özelliklerinden hoşnut değilseniz kesinlikle tercih etmenizi Şiddetle tavsiye ettiğimiz bir sayfada bulunmaktasınız. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu kamera uygulaması sizlere kapsamlı bir hizmet tanıyacak cep telefonlarımızda çektiğiniz resimlere cihazlarımız ile gerçekleştirdiğinize inanamayacaksınız. Kapsamlı resim filtreleri ve daha birçok resim üzerinde gerçekleştirilen özellikler doğrultusunda kullanılabilecek oldukça elverişli bir uygulama olduğunu yeniden söylemek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 14:48
Android Layout from instagram Kolaj Uygulaması Full Apk indir
Layout from instagram Android Apk indir
Fotoğraf paylaşım uygulamaları arasında en çok tercih edilen sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkan instagramın oldukça elverişli bir şekilde kullanıldığı kolay fotoğraflar üzerinde kullanım olanağı sağlayan bir eklenti olarak karşımıza çıkar otoğraflarınızın Instagram'ı yüklenirken İstediğiniz şekilde kesme işlevini sizlere bizzat sunmakta olan bu eklenti uygulamasına sayfamızda sahip olarak sizlere de elverişli bir şekilde kullandığınız gün içerisinde atmış olduğunuz Instagram fotoğraflarını bizzat kendiniz düzenleme şansını yakalayabilirsiniz. Android dünyasının bu güzel uygulamasını hemen Sizlerde aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak sahip olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-01-2017, 10:45
Instagramdan Boomerang Uygulaması Son Güncelleme Full Apk indir
Android instagramdan Boomerang Uygulaması Apk indir
Birkaç saniyelik görünüm kaydetme yöntemleri ile tasarlanmış olan video uygulaması Instagram Boomerang isimli uygulama sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Android dünyasının görünüm karakterleri geliştirilmiş olarak düzenlenmiş bu muhteşem uygulamasına sizlere de ücretsiz olarak sahip olma imkanını kaçırmayın. Bir çok kişi tarafından beğenilerek hazırlanmış olan istediğiniz efekleri de kullanabileceğiniz Instagram eklentisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı hemen cihazlarınızı yükleyerek bu popüler sosyal Platformu alanında kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Son dönemde Instagram uygulamasını kullanan birçok kişi tarafından sevilerek kullanıldığını belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-12-2016, 10:43
En Güzel Android Romantik Fotoğraf Çerçeveleri indir
Romantik Fotoğraf Çerçeveleri Android Apk indir
Romantik bir kişiliğe sahip iseniz cep telefonlarınıza çekmiş olduğunuz fotoğraflar ya da anlık çekerken oluşturduğunuz resimlerde sizlere romantik kişiliğinizi atabileceğiniz niteliklere sahip olan resim çerçeveleri arşive uygulanmasıyla bu sayfada siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istedik. Uygulama oldukça güzel grafik tasarımlardan oluşturulmuştur renkli ve romantizm havasını kesinlikle hiçbir şekilde düşüyorum uyandır resimlerimize düzenleyebileceğiniz niteliklere sahip olabilen resim çerçeveleri ile oluşturulmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0