Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:14
Magic Tiles 3 En iyi ücretsiz Piyano Oyunu Full Apk indir
Magic Tiles 3 Android Full Apk indir
Play store üzerinde en çok sevilen oyunlar kategorisinde şüphesiz ki müzik ve eğlence konusunda Magic Tiles 3 ismi İle adlandırılan muhteşem bir oyun siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir müzik ve oyun keyfi yaşamaya başlayacaksınız. Oyun platformu üzerinde kayıp geçen farklı renkteki yerlere basarak piyano tuşlarına basar ya sana yeni sesler üretim ve oyunun daha üst düzey bir platforma geçebilmesi açısından bunları hatasız bir şekilde yapmaya çalışın. Grafik tasarımı oyun efektleri oldukça güzel bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz. Ses efektlerinin de oyun platformu üzerinde bulunan tuşlara bastıkça tıpkı piyano sesi gibi müziksel bir dinleti oluşturduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:19
En Çok Sevilen Leyla ile Mecnun Replikleri Full Apk indir
Leyla ile Mecnun Replikleri Süper Dizi Replikleri Hemen indir
TRT'de bir zamanlar milyonların takip etmiş olduğu fenomen dizi haline gelen Leyla ile Mecnun isimdeki dizinin siz değerli ziyaretçilerimiz için en güzel repliklerini oluşturan android yazılıma sahip cep telefonları ile kullanım sağlanmış güzel bir uygulamayla ekranlarınızın başındayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde Mecnun, İsmail abi, Erdal bakkal gibi daha bir çok fenomen dizi oyuncusunun en çok sevilen repliklerini cep telefonlarımızdan sınırsız bir şekilde sürekli güncelleyip yeni replikleri ekleyen uygulama olduğunu da belirterek sınırsız bir şekilde izleme keyfini yaşayacaksınız. Görünüm kalitesini de gerçekten üst düzey bir şekilde tasarlandığı bu uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek bu güzel dizinin en güzel ettiklerine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:20
Android Kim Milyoner 2018 - 15 Bin Soruluk Süper Bilgi Yarışması Hemen indir
Kim Milyoner 2018 - 15 Bin Soru Full Apk indir
Kim milyoner olmak ister yarışmasının son model ürünü olarak karşımıza çıkan 2018 türevi ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulamada üstelik oldukça üst düzey bir özellik olarak 15.000 soruya eşlik ettiğini belirtmek isteriz. Soru bankasının bu kadar detaylı bir şekilde olduğunu belirterek ciddi anlamda sizlere kullanıcı yorumları dahilinde göre bildiğimiz birden çok yarışma keyfini vereceğinden kuşkunuz olmasın. Grafik tasarımının da tıpkı yarışmadaki görünüm karakterleri ile birebir uyduğunu belirterek hem nostaljik bir keyif hem de uzun soluklu bir yarışma deneyimini dilediğiniz kadar yaşama şansına 15.000 Soru sayesinde sahip olabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:27
Android Süper Ses Değiştirici Uygulaması Full Apk indir
Android Ses Değiştirici Uygulama Hemen indir
Cep Telefonlarımızda bulunan bütün ses dosyalarını birebir olarak değiştirme uygulamasına siz değerli ziyaretçilerimize sunmuş olsak bu konuda tepkiniz ne olurdu? Bazen bir şaka amaçlı bazen de sesinizi daha düzgün bir şekilde karşı taraftaki kişileri ifade etme amaçlı değiştirmek istiyorsanız oldukça güzel bir şekilde oluşturulmuş olan birbirinden farklı ses efekt düzenini bünyesinde barındırmaya başarabilmiş süper ses değiştirici isimli bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Bahsetmiş olduğumuz gibi sevdiğiniz insanlara sesinizi değiştirerek görüşmeler yapabilir eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Uygulama sayesinde sevdiğiniz kişiler tarafından tatlı şakalar yaparak güzel zamanlar geçirebileceğiniz gibi sesinizi bir sanatçıya da benzete bilir montajlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:52
Orjinal En İyi iPhone Zil Sesleri Hemen indir
Süper Android iPhone Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Yeni nesil iPhone zil sesleri android cep telefonları üzerinde görülmeye değer bir şekilde düzenlenmiş uygulamalar aracılığıyla seslendirilmektedir. Sizlerde cep telefonlarınıza android yazılıma sahip bir cep telefonu ise ve iPhone cep telefonlarının sahip olduğu güzel ve son teknoloji ses efektlerini cep telefonlarınız da görmek istiyorsanız bu sayfayı inceleyerek bulunan uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemenizi müteakip dilediğiniz zil sesi uygulamasını ücretsiz olarak kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Uygulamanın bünyesinde barındırmış olduğu zil sesleri orijinal olarak uygulama içeriğine aktarılmıştır. Bu işlem gerçekleştirilirken herhangi bir ses efekt bozukluğuna yer verilmemiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:19
Android HD Türk Bayrak Duvar Kağıtları Full Apk indir
HD Türk Bayrak Duvar Kağıtları indir
Yüce dinimiz İslam’ın simgesi olan hilal ve şehit kanının kırmızısı üzerinde belirmiş yıldız şüphesiz ki Türk bayrağımızın asil duruşunu simgelemektedir. Mobil ortamlarda Türk bayrağının en güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş Atatürk rüyada devlet simgesi ile birleştirilmiş şekillerinde ya da bunun gibi örnekler üzerinden tasarlanmış hd görünüm kalitesi üzerinden bir arşiv uygulaması sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz için mevcuttur. Türk bayrağının sizlerde cep telefonlarınız da görebilmek adına kullanmak istiyor ve en kaliteli şekilde ve en çok örnekleri ile bunu görebilmek istiyorsanız Ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:24
Android 5000 Bilmece Uygulaması Hemen indir
5000 Bilmece Uygulaması Android Apk indir
Bilmece severler ekran başına! Sizlere bu sayfada sunmak istediğimiz oldukça güzel bir uygulamayı ekranlarınızın başına getirmiş bulunmaktayız. İçeriğinde bulunan 5000 adet birbirinden farklı bilmece ile sizlere eğlenceli bir vakit geçirme aracı resmedilmektedir. Bu uygulamayla beraber sizlerde sevdiklerinizle beraber her önceliği dakikalar yaşayabilir ve birbirinden farklı 5000 adet bilmece uygulamasıyla bu bilmeceleri sevdiklerinize sorabilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyin ve uzun soluklu bir eğlence serüvenine adım atmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:23
Android internetsiz Karikatürler Mobil Uygulama indir
internetsiz Karikatürler Son Güncelleme indir
Gündelik hayatında karikatür okumayı seven kullanıcılarımız için cep telefonlarında bünyesinde barındırmış olduğu binlerce karikatür örneklerini ücretsiz bir şekilde okuma şansını veren muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. Üstelik bu uygulamada kullanım sırasında herhangi bir internet paketinizin kotasından yararlanmadan ücretsiz olarak ve internetsiz bir kullanım özelliği bulunmaktadır. Sadece uygulamada farklı şekilde girilen karikatürleri güncelleme esnasında küçük bir internet kullanımına başvuracak ardından uygulamayı yeniden sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak ve internet kullanmadan kullanma keyfini yaşayacaksınız. Oldukça güzel grafik tasarımlar üzerinden oluşturulmuş olan bu güzel uygulamayla beraber sizlerde grafik karikatür bağlantısının bu kadar güzel yaratıldığına gerçekten hayranlıkla takip edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 21:40
Magic Music Piyano Fayans 2 Android Süper Müzik Piyano Oyunu Hemen indir
Android Magic Music Piyano Fayans 2 Apk indir
Keyifli bir müzik eşliğinde yine popüler oyun olarak son dönemde android piyasasında yer alan Magic müzik Olarak isimlendirilen oldukça güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet verirken bir piyano üzerinden tasarlanmış yani kurgulanmış piyano tuşlarına hızlı bir şekilde geçtiği ve sizin doğru ve istenen tuşa basarak hem bir güzel müzik yaratıp hem de uygulamanın bölümlerine daha uzun soluklu bir eğlence yaşayabilmek adına en iyi performansı verebilmeniz istenmektedir. Bu uygulamayla beraber dediğimiz gibi keyifli bir müzik ve keyifli bir oyun kurgusu yaşayarak gerçekten güzel bir eğlenceye adım atacağınızı düşünüyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:34
GollerCepte 1905 Android Süper Turkcell Galatasaray Uygulaması Hemen indir
Android GollerCepte 1905 Süper Galatasaray Haber ve Spor Uygulaması Full Apk indir
Büyük Galatasaray taraftarı için gerçekleştirilmiş olan oldukça güzel bir spor uygulamasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. Bu uygulamada sarı kırmızı renklere gönül vermiş muhteşem bir görünüm karakteri oluşturulmuş şekilde futbol takımlarından haberdar olabilmek isteyen taraftarlarımız için oldukça kifayetli bir şekilde tasarlanmış olan bir taraftar uygulaması olduğunu belirtmek isteriz. Android yazılıma sahip olan cep telefonlarınız ile gerçek bir Galatasaray taraftarıysanız Galatasaray maç öncesi ve maç sonrası takım durumunu ve maç içerisinde bulunan istatistikleri en güzel görseller üzerinden sizlere bizzat sunmayı başarmış aynı zamanda anlık dedikodu transfer haberleri ile en doğru ve en güncel haberleri size en hızlı şekilde vermeyi amaçlamıştır muhteşem bir taraftar uygulaması olduğunu belirtebiliriz. Sitemiz yöneticileri tarafından Galatasaray taraftarına hizmet vermesi amaçlanmış bu muhteşem uygulamayı kesinlikle inceledik ve sizlerin tavsiyesine sunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0