Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 6-04-2017, 22:35
En Güzel Clash Of Clans Köy Düzenleri Uygulaması Hemen indir
Android Clash Of Clans Köy Düzenleri Gör
Dünyaca ünlü birçok kişi tarafından beğenilerek oynanan Clash of Clans oyununu yepyeni köy düzenleri ile en güzel strateji cep telefonlarımızda yakalayıp bu muhteşem mücadelede en ön safhalarda bulunma şansını ellerinizden kaçırmamak için size sunmuş olduğumuz oldu Çok güzel bir uygulamaya olan bu uygulamada bir derleme 50 safhalarda size en güncel strateji en olumlu şekilde yansıyacak defans ve savunmayı kendi şehrimizde yönetme şansının veren resimler dahilinde hazırlayacağınız köy düzenleri ne cep telefonlarını sayesinde yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2017, 14:23
Thumb Fighter Android Parmak Ezme Yarışması Hemen indir
Thumb Fighter Para Hileli Android Apk indir
Birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılan bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkan uygulamada para unsurunun sorun olarak ortadan kaldırıldı sınırsız bir şekilde uygulamayı tam olarak kullanma imkanı tanıyan oldu ki üst düzey bir mücadele ile sizleri başbaşa bırakırken dövüş meraklısı kullanıcılarımız için birebir olarak tasarlanmış bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Grafik tasarımları ile uygulamaya renk katan o muhteşem mücadelede önce unsur olarak uygulamaya renk atmak istiyorsan Sizler de mücadelede gerekli deneyimi sağlama imkanı kesinlikle kaçırmayın. En iyisi olmak için en iyi dövüşçüleri bizzat ortaya çıkarmanız istenmektedir. Oasis mücadele ile sizleri başbaşa bırakırken uygulamanın en güzel grafik tasarım var altında oluşturulmuş halindeki mücadele örneklerinin bizzat son olduğu bir bakış açısını sizlere bizzat sunmak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-02-2017, 12:52
Onedio Android Popüler Sosyal içerik Platformu Hemen indir
Android Onedio Uygulaması Full Apk indir
Gündelik hayatta insan ilişkilerini ele alan videoları bizzat sizlerin hizmetine sunan muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Sosyal platformları daha da bir milyonlara hitap etmeye başlamış Onedio ismine sahip olan site aracılığıyla oluşturulmuş olan videoları incelemek isteyen kişiler için android yazılıma sahip olan cep telefonlarına sahip kullanıcılara bizzat hizmet vermek oldukça kolay bir şekilde kullanım özelliği olarak sizlere sunulmaktadır. Grafik tasarımları oldukça üstünde olan bu muhteşem uygulama ile beraber sizlere de her cihazlarınıza detaylı bir kullanım özelliği sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-02-2017, 09:47
GNÇ Android Genç Turkcell Uygulaması Hemen indir
Genç Turkcell Android Apk indir
Turkcell'in yıllarca sürdürmüş olduğu başarılı politikalarından birisi olarak karşımıza çıkan Genç Turkcell grubunun mobil platformlarda kullanım kolaylığı sağlayabilmek açısından oluşturulmuş olan Android uygulamayı sizlere cep telefonlarınızı aracılığıyla ücretsiz olarak sunmaktayız. Genç Turkcell'in en güzel kampanyalarını birebir olarak öğrenme amacıyla kullanabileceğiniz oldukça üst düzey bu uygulamayı cep telefonlarınızı ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracıyla indirebilirsiniz. kolay bir kullanım özelliği bulunan bu uygulamada kontör yükleme Kampanyaları öğrenmek ve daha birçok operatörünüzün kullanım seçeneklerinin bulunduğu muhteşem bir program ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 10:54
En Güzel Sevgililer Günü Resimli Mesajları Hemen indir
En Çok Sevilen Sevgililer Günü Resimli Mesajları ücretsiz indir
Dünya çapında 14 Şubat tarihinde kutlanılan birlikteliğinin ve aşkın timsali haline gelmiş sevgililer gününe sizlerle birlikte olduğunuz kişiyi sevindirmek adına yapabileceğiniz gerçekten güzel bir uygulama ile donatılmış resimli mesaj koleksiyonundan dilediğimizi sevdiklerimizle paylaşabilir ve sizin için bu değerli insanları bu mesajları eşliğinde mutlu etme şansına varabilirsiniz. Kalite düzeyini üst düzey olan gerçekten grafik tasarım ve özellikleri itibariyle muazzam bir uygulama olduğunu görebiliyoruz. Standart ses efektlerini barındıran ve cihazlarınıza oldukça güzel bir görünüm kazandıran bu uygulamayı cep telefonunda yükleyerek sevdiğiniz kişiler tarafından bizzat kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Sevgililer gününe özel bu güzel resimleri sizler için paylaşıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:26
Yemeksepeti Android Yemek Siparişi Uygulaması Full Apk indir
Android Yemeksepeti Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Ülke çapında yemek siparişinde bir numaralı olarak karşımıza çıkan en popüler yemek sipariş etme uygulaması Yemeksepeti ile Sizlerde istediğiniz bölgede olursanız olun yemek sipariş edebileceğiniz ve evinizin kapısına kadar size hizmet götürebilecek birçok yemek firma seçeneğini uygulama dahilinde görebilirsiniz
Grafik Kalitesi: Grafik tasarımı yepyeni olan bu uygulamayı sizlere de cep telefonlarınıza indirerek yemek siparişi etmenin en kolay yöntemlerini kullanıcılar tarafından kullanılması oldukça beğenilen açık ve net bir arayüze sahip yemeksepeti'nin uygulamasını kullanarak ilk adımı atın.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2017, 17:50
Ertuğrul Android Süper Dizi Uygulaması Full Apk indir
Android Ertuğrul Dizisi Apk indir
TRT1 de bulunan beğenilen dizi Diriliş Ertuğrul ismi ile karşımıza çıkan yapımda oldukça beğenilen bu diziyi görebilmek istiyorsanız Sizlerin de oldukça beğenebileceği cinsten tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamaya şimdiden hazır olun. Android dünyasının oldukça güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama sizlere bu konuda en güzel şekiller de yardımcı olmayı planlıyor. Android dünyasının en çok sevilen uygulamaları arasında yeni almayı başarabilmiş bu dizi uygulamasından dizinin en son bölümünden önemli anlar dizi özetleri gibi daha birçok konuda size yardımcı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2017, 17:36
Android içerde Tv Uygulaması Full Apk indir
içerde Tv Uygulaması Android Apk indir
Ülkemizdeki yerli dizi sektörünün en çok sevilen dizileri haline gelen Hatta pazartesi günleri birçok kişiye ekranları başına kilitleyen içerde isimli dizinin orjinal ve resmi uygulaması ile sizlere dizi hakkındaki son özet görüntüleri fragmanları ve önemli anları görüntüleme şansı veriyor. Android dünyasının bu sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan içerde dizisinin orjinali grafik tasarımları altında oluşturulmuş dizi tema uygulaması bu diziyi takip eden Android kullanıcıları için oldukça güzel bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Içerde dizisinin en güncel haberlerine yeni bölüm fragmanlarını uygulamada anında ulaşma şansınız sizler yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2017, 16:53
Android islam Ansiklopedi Uygulaması Full Apk indir
islam Ansiklopedi Uygulaması Apk indir
İslami bilgiler edinebilmek adına sizlere oldukça yararlı bir şekilde bilgiler vereceğini düşündüğümüz İslam ansiklopedisi isimli uygulamaya sahip olabilirsiniz. Içeriği oldukça detaylı bilgiler kapsayan birçok kişi tarafından kullanılmış ve oldukça beğenilmiş oldukça güzel olan bu uygulama sizler için de bizzat güzel bir deneyim sunacaktır. Android dünyasının en çok detaylı bilgilerine sahip kullanıcılarının oldukça beğenerek kullanmasının gerçekten yerinde olduğu bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de açık ve net bir arayüze sahip olan bu güzel uygulama ikisini de cep telefonlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 12:31
Android Logo Quiz World Süper Logo quiz Oyunu Full Apk indir
Logo Quiz World Android Apk indir
Android uygulamalarda oldukça beğenilerek kullanılan logoları tahmin ederek bir nevi Bilgi vererek görsel nitelikleri hatırlatma unsurları üzerinden çalıştırılan Mini sınav uygulamasına sizlerin de kesinlikle beğenerek kullanacağınızı düşünüyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamada ünlü yemek firmaları araç modelleri gibi daha birçok görsel niteliklerde ki logoları size kızmıyor bir şekilde göstermekte olup tamamını hatırlayıp tahmin etmeniz isteniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0