Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 14-04-2018, 09:58
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Nutuk Uygulaması Full Apk indir
Nutuk Android Mustafa Kemal Atatürk'ün Elinde Anıları Hemen indir
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ebedi başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat elleriyle yazmış olduğu nutuk en büyük edebi mirasımız olarak Türk tarihinin tozlu raflarında en baş köşede kendine yer bulmuştur. Bizlerde Türkiye evlatları olarak bu büyük mirası okuyarak atamıza bir nevi görevimizi icra etmiş olacağız. Bu eşsiz eseri mobil ortamlara seren bu uygulamayla beraber sizlerde Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat kendisine ait olan nutuk isimli kitabını ve milli mücadele döneminin şartlarını en iyi şekilde kavrayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:50
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenin Süper Yabancı Dil Eğitim Uygulaması Full Apk indir
Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenme Uygulaması Apk indir
Yabancı dil öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için dünya çapında bir çok kişi tarafından kullanılan ve farklı ülkelerden kişileri birbirine iletişim usulleri doğrultusunda yabancı dil öğretim sistemi ile kullanım özelliği bulunan bu muhteşem uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyerek gerçek bir eğitimi dili konuşan kişi tarafından bizzat alacaksınız. Bu özelliği vasıtasıyla dünya çapında bir çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanan bu uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın. Grafik tasarımı ve öğretim usulleri gerçekten güzel bir şekilde tasarlanmış olduğunu belirterek kullanıcılara doğru bir şekilde hitap etmeyi başarmış olarak kullanıcı yorumları dahilinde görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:47
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Elevate Brain Training Games Android Beyin Egzersizi Uygulaması Full Apk indir
Android Elevate Brain Training Games Apk indir
Beyin egzersizi gerçekleştirmek mobil ortamlarda hiç bu kadar güzel bir şekilde gerçekleşmemişti. Elavate Brain İsimli oldukça güzel bir şekilde oluşturmuş olan beyin egzersizi uygulamasıyla sizlerde boş zamanlarımızda beyin gelişiminizi daha iyi bir şekilde görsel ve işitsel sorular dahilinde geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Grafik tasarımları oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış grafikleri gerçekten üst düzey bir şekilde düzenlenmiş resimler ve işitsel sorular doğrultusunda oldukça güzel bir şekilde ve eğlenebileceğiniz türden bir beyin egzersizi uygulaması sizleri beklemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:16
Gitar 3D Temel Gitar Akorları Android Gitar Eğitim Uygulaması indir
Android Gitar 3D - Temel Gitar Akorları öğrenme uygulaması indir
Gitara yeni başlayan kullanıcıları için tasarlanmış olan ve temel gitar akorlarına basa bilmeniz açısından sizlere kısmi bir eğitim hizmeti sunan güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakmak isteriz. Bir müziksever olarak önceliğiniz enstrüman kullanma açısından gitarsa gerçekten sizlere iyi bir başlangıç yaratacağını düşündüğümüz bu uygulamayı kesinlikle gözden geçirmelisiniz. Üç boyutlu grafik tasarımıyla düzenlenmiş olan bu muhteşem uygulamayla beraber sizlerde gitar çalma işlemini ufaktan ufaktan bu uygulama sayesinde başarabileceksiniz. Android dünyasının müzik sever kullanıcıları için oluşturulmuş bu güzel uygulamayla sizler gerçek bir gitarist olmaya aday olacaksınız. Özellikle temel gitar akorlarıyla beraber beş yüze yakın bir repertuar oluşturan ve içinden dilediğinizi çalabileceğiniz temel akorlar doğrultusunda sizlere eğitim veren bu uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:16
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Matematiksel Hileler Kolay Matematik çözüm Uygulaması indir
Matematiksel Hileler Android Kolay Matematik Çözüm Pratikleri indir
Özellikle öğretim hayatı boyunca ülkemizde en çok sorun yaşanan derslerin başında şüphesiz ki matematik gelmektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmesi açısından matematiksel kolaylıklar öğretmeyi amaçlayan ve matematik işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmeniz için oluşturulmuş olan küçük matematiksel hileler isimli bir uygulamayla baş başa bırakıyoruz. Android cep telefonlarınız da kullanabileceğiniz bu uygulamayla beraber sizlerde matematik sorularını daha hızlı bir şekilde çözme şansına sahip olacaksınız. Sınavlarda en çok zaman harcadığımız ders gruplarından birisi olarak karşımıza çıkan matematik hiç bu kadar hızlı bir şekilde çözüme ulaşamayacağımız niteliklerde sizlere eğitim verecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:16
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Kişisel Gelişim - Beyin Hafıza Kariyer Geliştirme Uygulaması indir
Android Süper Kişisel Gelişim Uygulaması indir
Hayatınızın sıradanlığından bunalıp kişisel olarak beyin hafıza ve kariyer geliştirme doğrultusunda bir girişimde bulunmak istiyor musunuz? Sizlere bu konuda yol gösterebilecek oldukça güzel bir uygulamayla baş başa bırakmak istiyoruz. Kişisel gelişim kariyer gelişimi beyin ve hafıza üzerinde geliştirmeye yönelik oldukça büyük etkenler üzerinden tasarlanan ve grafik tasarımıyla gerek işitsel gerek görsel olarak sizlere mini mini eğitimlere tabi tutan muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Son dönemlerde büyük önem arz eden ve kişilerin artık daha çok şahsi gelişim üzerinden kendilerine bir şeyler katmasını istediği bir dönemde sizlerin de kişisel gelişim açısından kesinlikle bu uygulamayla beraber bir çaba sarf etmenizi sitemiz yöneticileri tarafından tavsiye etmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:31
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Ehliyet Sınav Soruları 2018 Uygulaması indir
2018 Ehliyet Sınav Soruları Android Soru Bankası Uygulaması indir
Ehliyeti alabilmemiz için gerekli olan ehliyet sınavına geçebilmek adına sizlere dünden bugüne çıkmış olan bütün ehliyet sınav sorularını çözdürmeye yönelik ya da bu soruların benzerlerini ulaşmanızı sağlayacak oldukça güzel bir soru bankası uygulamasıyla gerçek bir eğitime ne dersiniz? Bu uygulamayla beraber sizlerde yazılı olarak tabi olacağınız ehliyet sınavlarından kolaylıkla geçebilme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı eğitim alanında özellikle ehliyet sınavları İçin kullanan binlerce kullanıcılardan birisi de siz olabilirsiniz. Kullanıcı yorumları dahilinde oldukça güzel bir şekilde yorumlanan bu uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemeyi unutmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:30
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Ehliyet Çıkmış Sorular 2018 Hemen indir

Ehliyet almak isteyen kullanıcılarımız için 2018 yılı içerisinde hazırlanmış en güncel halde şu zamana kadar çıkan ehliyet sınav sorularını güzel bir şekilde kullanıcılara nakletmeyi başarmış muhteşem bir soru bankası uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekteyiz. Biliyorsunuz ki ülkemiz kara yolları içerisinde araç kullanımı ve araç çeşitlerine göre kategorize edilmiş ehliyet sınıflarını alabilmek adına sınavlara tabi bulunmaktayız. Bu konuda sizlere görsel ve işitsel sorular ile hizmet vermeyi amaçlamıştır oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Renkli ve canlı grafik tasarımıyla sizlere oldukça keyifli dakikalar yaşatacak ve gerçek bir eğitmen kimliğine bürünmüş bu uygulamayı ve soruları çözerek ehliyet sınavından başarılı bir şekilde çıkmanın keyfini yaşaya bileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:25
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
KPSS 2018 Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Bilimleri Süper Eğitim Uygulaması Full Apk indir
KPSS 2018 Android Süper KPSS Uygulaması Hemen indir
Kamu personeli Seçme Sınavı olarak adlandırılan memurla ilk adım olarak da göre bildiğimiz üniversite bitimine müteakip memur olabilmek isteyen kişilerin genel kültür genel yetenek ve eğitim bilimleri üzerinden kategorize edilmiş bölümlerden sınavlara tabi tutuldu uygulamanın 2018 versiyonunu yönelik hazırlama programı sayfamızda hizmetinize sunulmuştur. Bu uygulamayla beraber sizlerde uygulama bünyesinde bulunan soruları çözerek elinizden geldiği kadar ders çalışma imkanına sahip olabilirsiniz bahsetmiş olduğumuz gibi genel yetenek ve genel kültür üzerinden hatta eğitim bilimleri olarak bilinen üniversite bölümlerine ait bölümleri ayrı ayrı şekilde tasarlanmış soru bankalarına güzel bir şekilde sizin hizmetinize sunmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2018, 19:36
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Rosetta Stone: Learn to Speak & Read New Languages Android Süper Dil Eğitim Uygulaması Hemen indir
Rosetta Stone: Learn to Speak & Read New Languages Dil Eğitim Uygulaması Full Apk indir
Ülkemizde gerek mesleki gerek eğitim açısından yabancı dil büyük gereksinim haline gelmiştir. Bu konuda kişilerin bir çok eğitim amaçlı dershaneye gidip milyonlarca para verdiğini görebilmekteyiz. Sizde bu maddi külfetlerden kurtulmak istiyorsanız android mühendisler tarafından yaratılan bu eğitim uygulamalarını bir gözden geçirmenizi rica ederiz. Uygulama ne kadar kifayetli olsa bile size tam anlamıyla dil eğitimi veremeyecektir ama alt yapısı olan kullanıcılarımız için kelime ezberleme ve yaygın diyaloglar kapsamında sizlerde elverişli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. Bu konuda cep telefonlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama sizlere pratik yapma açısından büyük bir eğitim süreci geçirecek ve yararlı olacağını düşünüyoruz. Açık ve net bir arayüze sahip olan bu uygulama listening ve reading çalışması gerçekleştirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0