Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 19:45
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Online Udemy Kursları Online Eğitim Uygulaması Hemen indir
Online Udemy Kursları Android indir
İnternet dünyasına bir öğretmen olarak kullanmak istiyorsanız sizlere ayrılan muhteşem kurslarla oluşturulmuş olan grafik tasarımları ve öğretici unsurlarının hepsi özenli bir şekilde hazırlanmış muhteşem bir uygulamayla beraber güzel bir eğitim süreci yaşamak istiyorsanız bu sayfayı kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Yediden 70 ya bir çok konuda sizlere kurslar verebilecek bu online öğretim sistemine adım atmak istiyorsanız kısa bir kayıt sürecinden sonra dilediğiniz konuda dilediğiniz kadar kurs alabilme imkanını türkiye’deki en seçkin ya da seçkinliğini kabul ettirmiş olan eğitimciler aracılığıyla bu muhteşem uygulama sayesinde Cihazlarınızda öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:44
NeuroNation Beyin Egzersizleri Oyunları Hemen indir

Android NeuroNation Beyin Egzersizleri Full Apk indir
Beyin gelişiminiz açısından android dünyasının en güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınızda bu cihazınıza indirebileceğiniz uygulama dahilinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğimiz ve beyin egzersizleri yapabileceğiniz beyin gelişimini izleme kişisel gelişiminize de üstünlük sağlayabilecek uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olması kullanıcılar tarafından kolay bir kullanım sağlamasından dolayı sevilmekte ve aynı zamanda uygulamanın sesli resimsel olan kişisel gelişim soruları ve beyin egzersizleri yaptırabilecek sorular oldukça yüksek seviyede bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Beelinguapp: Sesli kitaplarla yabancı dil öğrenme uygulaması hemen indir

Android Beelinguapp Sesli kitaplarla Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması Full Apk indir
Yabancı dil öğrenmek isteyen android kullanıcıları cep telefonlarıyla bu işlemi en güzel şekilde gerçekleştirmeye hazır mısınız? Bu muhteşem uygulamayla beraber sizlerde yabancı dil öğrenme amacı ile paralarımızı artık kurslara kaptırmanıza gerek kalmadı. Uygulama sayesinde en önemlisi sesli kitapları ile sizlere telafuz reading gibi dil öğrenme çatısı altında oluşturulmuş olan en önemli unsurları en güzel şekilde kullanıcıya yansıtmayı başaran bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyerekten sizlerin de daha başarılı bir şekilde ve eğlenerek yabancı dil öğrenme şansını yakalayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Android Memrise Dil Öğren Uygulaması Hemen indir
Memrise Dil Öğren Android Apk indir
Hiç görüşmelerinde yurtdışı tatillerinde ya da turizim işleriyle uğraşıyorsanız muhakkak ki ekstra bir değil büyük önem arz etmektedir. Mesleki açıdan yada kişisel gelişim açısından idealist dediğimiz kendini geliştirmeyi seven ziyaretçilerimiz için yepyeni bir dil öğrenme uygulaması cep telefonlarının bir adım uzağında. Telefonlarımızda bu uygulamayı kullanırken hem boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz eğlenceli bir oyun olarak görebilir hem de bilgi birikimimizi artırabilicek seviyede olan bir dil öğrenme uygulaması olarak da görebiliriz. Kullanıcılarını düşünerekten kolay bir kullanım sağlama amacı güderek açık ve net bir arayüze sahip olan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2017, 16:13
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Ehliyet Çıkmış Sorular Full Apk indir

Ehliyet Çıkmış Sorular Hepsini indir
Ehliyet sınavından sürekli takılan kullanıcılarımız için tasarlanmış olan son 10 yılın ehliyet sınav sorularının konu konu kategorize edilerek oluşturulmuş olan çıkmış sorular uygulamasıyla Sizlerde gerçek bir eğitim olanağını kaçırmayın. Ehliyet sınavına hazırlanan biri çok kişi tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı cep telefonlarınızı ücretsiz olarak indirme fırsatını sitemiz yöneticileri tarafından bizzat değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Açık Mynet bir arayüze sahip olan bu uygulama sizlere gerçekten deneyimli bir eğitim kadrosu olanağı tanımaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 16:35
Android Mektubatı Rabbani Uygulaması Full Apk indir
Mektubatı Rabbani Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: İmam Rabbani kaleminden yazılmış bir mobil versiyonlara Racer ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuş oldukça ile bir işte bir İslami uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.
Grafik Kalitesi: Android dünyasında İslami uygulamaları kategorisinde en elverişli ve oldukça güzel bir bir görünüme sahip uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 14:28
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Fıkıh Ansiklopedisi Uygulaması Apk indir
Fıkıh Ansiklopedisi Android Apk indir
İslami içeriklerinin oldukça zengin bir kaynak ile süsleyen fıkıh ansiklopedisi ile sizlere oldukça güzel İslami bilgiler vermek için heyecanlanıyoruz. Muazzam grafik tasarımı ile oldukça beyinden bu uygulama sizlere geniş kitlelere hitap etme şansını İslami yönden kendinizi geliştirme olanağını bizzat tanımakta oluyor. Grafik tasarımı açık ve net bir arayüz ile birleştirilmiş olan bu uygulama izler için elverişli ve kullanışlı bir İslami rehber olarak hizmetinizde olacak.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2016, 10:14
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Diksiyon Çalışmaları Uygulamaları indir
Diksiyon Çalışmaları Uygulaması Android Apk indir
Sizlere de sosyal ve iş çevresinde diksiyon çalışmalarına önem veriyorsanız iletişim tarzında büyük ve önemli adımlar atmak istiyorsanız sizlere birebir olarak kullanabileceğiniz kelimelerin doğru seçime doğru telaffuz edilir ve biçimleri ve tam bir diksiyon eğitimi alabilirsiniz. Bu sayede iletişim tarzında daha üstün zayıf konuşmalara sahip olabileceğiniz gibi sizler de kişiler arasındaki görüşmelerinizi daha düzgün seviyeli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Android dünyasının sayılı kişisel gelişim ve eğitim uygulamalarında birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizler de kesinlikle tercih etmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 18:05
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Learn To Draw Android çizim öğrenme Uygulaması Full Apk indir
Learn To Draw Android Apk indir
Genç yaşlı ve hiçbir yaş fark etmeksizin sizlere çizim yapma konusunda detaylı bir şekilde eğitim verebilecek niteliklere sahip olan learn to draw ismine sahip muazzam bir uygulama ile baş başa bırakmak istiyoruz. Uygulamamızda birbirinden farklı renk seçenekleri ile oluşturabileceğiniz karakalem suluboya gibi basit düzeyde Android ekran vasıtası ile oluşturulabilecek niteliklere sahip olan çizimleri gerçekleştirme imkanı sizlere bizzat sunacak ve çizim yaparken püf noktalarını sizleri belirterek daha düzgün resimler oluşturma imkanını sizlere tanıyacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 10:04
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Çocuklar için 384 Yapboz Süper Uygulama indir
Çocuklar için 384 Yapboz Android Apk indir
Android cep telefonlarında çocuklar için tasarlanmış olan tamı tamına 384 adet olan yapboz uygulaması ile sizlerde sorumluluk sahibi olan ebeveynler olarak çocuklarınız için oldukça güzel bir eğitim uygulamasını çocuklarınızın boş vakitlerini değerlendirebilecekleri elverişli bir şekilde kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Görünüm grafikleri açısından oldukça üst düzey bir şekilde hazırlanmış olan bu muazzam yapboz uygulamasını sizlerde cep telefonlarınız da kesmekle kullanmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0