Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Master for Minecraft Launcher Minecraft Oyunları Modlar ve Eklentiler Hemen indir
Master for Minecraft Launcher Android Minecraft Ekletisi Hemen indir
Minecraft isimli oyun kullanıcıları için tasarlanmış olan ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bir eklenti ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada bir çok harita ve item İle Minecraft oyuncularının desteklenmesi sağlanmıştır. Uygulama kullanımı oldukça kolay bir şekilde tasarlanmış size doğru ve bilinçli bir şekilde yönlendirme imkanı sunmaktadır. Bu güzel uygulamayla beraber sizde Minecraft severler olarak daha eğlenceli bir şekilde bu uygulamayı kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Minecraft oyun severlerin oldukça güzel bir şekilde kullanabileceği bu güzel eklenti ile beraber daha detaylı bir oyun kullanım olanağını kesinlikle görebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:59
En Güzel Ramazan Yemekleri Uygulaması Hemen indir
Android Ramazan Yemekleri 2017 Hemen indir
11 ayın sultanı Ramazan'ın gelmesiyle beraber yemek düzenimizi kifayetli bir şekilde sağlamamız da büyük önem taşımaktadır. Dini görevlerimizi yerimize getirirken en önemli unsurlardan birisi de Şüphesiz ki sağlık kontrolünün tam olarak ele almamız gerekmektedir. Insanı görevlerimizden yaratana karşı büyük bir sorumluluğumuz bu emanet aldığımız sağlığı en iyi şekilde kontrol etme unsurunun insani olarak taşımaktayız. Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek sağlık açısından sizlere Yardımcı olacağını düşündüğünüz oldukça güzel bir uygulamayla Ramazan yemeklerinin çeşitlerini dilediğinizce kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:49
Wirofon Türk Telekom Mesajlaşma Uygulaması Hemen indir
Android Wirofon Hemen indir
Türk Telekom'un bizzat kendisinin tasarlanmış olduğu Wirofon mesajlaşma uygulaması ile cihazlarınızda kullandığınız diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine farklı bir tasarım doğrultusunda mesajlaşmayı sınırsız boyuta getirmeye hazır mısınız? Sizlere bu konuda oldukça keyifli dakikalar yaşatacak bu uygulamayı cep telefonlarınızdan ücretsiz olarak indirebilir ve mesajlaşmanın en güzel şeklini Biz zaten sevdiklerinizle beraber bu uygulama dahilinde yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 12:06
Android GO Speed - çöp Temizleyici Uygulaması Full Apk indir
GO Speed - çöp Temizleyici Android Apk indir
Cep telefonlarınızın performansını beğenmiyorsanız kullanım hızından şikayetçiyseniz sizlere bu konuda yardımcı olabilecek dünya çapında birçok kişinin kullandığı oldukça güzel bir uygulamayı tavsiye etmek istiyoruz. Android dünyasının bu sevilen uygulaması ile beraber cep telefonlarınızı en güzel şekillerde değerlendirebileceğiniz niteliklere sahip olan bu uygulamayı kesinlikle cihazlarınıza yükleyin ve ardından eşsiz mücadelesinin bir parçası olun. Bu mücadeleyi tabii ki cihazlarınızı korumamız için geçerli olan kötü yazılımlar üzerinde gerçekleştireceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 10:01
Yandex Popüler Android internet Tarayıcı Uygulaması Full Apk indir
Android Yandex internet Tarayıcı indir
Dünyaca ünlü Google'ı arama motorundan sonra dünyada en çok kullanılan arama motoru olarak karşımıza çıkan Rus patentli Yandex Arama motorunun Android yazılıma sahip cep telefonları için tasarlanmış olan uygulamasıyla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. büyük bir ağa kapsanmış ve gün geçtikçe oldukça ileri bir boyuta adım atan Yandex'in kullanan kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak bilinen Yandex'in ücretsiz olarak cep telefonlarınıza en güncel halini indirmek istiyorsanız aşağıdaki dosyamız aracılığıyla dünyaya adım atabileceğiniz siber hayatın en büyük arama motorlarından birini kullanmayı gerçekten isteyen kişiler için sayfamızda bu uygulamayı kesinlikle kaçırma kollarına tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2017, 14:01
Root Android - King of Root En çok Kulanılan Root Uygulaması Full Apk indir
Root Android - King of Root Android Apk indir
Android cep telefonlarında tam Hakimiyet kurmak isteyen kişiler tarafından kullanılabilecek Root işlemi gerçekleştirmeye yarayan oldukça üst düzey bir uygulamayla sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama dairede cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz farklı cep telefonu versiyonlarını yükleme amaçlı Root işlemini gerçekleştirirken size bu konuda yardımcı olabilecek muhteşem bir uygulama olduğunu söylemek kesinlikle uygundur. Kolay bir kullanım özelliği bulunan bu muhteşem uygulama ile beraber cep telefonlarınızı yükleyerek bu uygulamayı Kesinlikle cihazlarımız daha görmenizi size tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2017, 14:31
Avira Antivirus Security Android Yeni Antivirüs Uygulaması Hemen indir
Android Avira Antivirus Security Uygulaması Full Apk indir
Son dönemdeki kötü niyetli internet kullanıcılarının engerek kendi isimlerini kanıtlamak gerekse maddi ve manevi zararlara yol açma güdüleri sayesinde oluşturulmuş olan trojen ve virüs uygulamaları gibi zarar verici uygulamalar yüzünden cihazlarınızı ekstra bir koruma ihtiyacı maalesef artık bulunmaktadır. Android uygulama piyasasına son zamanlarda girmiş olarak gördüğümüz detaylı bir kullanım özelliği sağlayan kullanıcılarına açık ve net bir arayüze sahip olması sebebiyle kolay bir kullanım özelliği sunan muhteşem bir uygulama olduğunu söyleyebileceğimiz bir antivirüs uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan bu uygulama cep telefonlarınızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2017, 12:15
Android VPN Free Yasak Sitelere Giriş VPN Uygulaması indir
VPN Free Apk indir
Internet kullanımında ülkemizin getirmiş olduğu belirli kısıtlamalardan yararlanmak istemiyorsanız bu kısıtlamaları tamamen kaldıracak oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Biliyorsunuz VPN ismi ile adlandırılan Bu uygulamalar en elverişli si en kullanışlısı diyebileceğimiz bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteyerek bu uygulama dahilinde sizlerde oldukça beğenebileceğiniz bir uygulama tasarlayarak gerçek bir internet kullanım hizmetiniz sizlerin ellerine sunmuştur. Uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirin ve internet üzerinde sınırsız ve yasak tanımadan bir gezintiye çıkın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2017, 14:48
HTC Aktarım Aracı Uygulaması Full Apk indir
Android HTC Aktarım Aracı Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: HTC aktarım aracı olarak geliştirilen süper bir transfer uygulaması ile sizlere hizmet vermek isteriz.
Grafik Kalitesi: Tasarım özellikleri oldukça geliştirilmiş kolay bir kullanım ve özelliği bulunan uygulamada HTC cep telefonlarını ait oldukça elverişli bir şekilde kullanabileceğiniz aktarım aracı sizlerin hizmetine sunuluyor.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 14:12
Android Atatürk Digital Saat Uygulaması Hemen indir
Atatürk Digital Saat Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android dünyasının cep telefonlarında en çok kullanıldığı görülen Atatürkçü bir tasarıma sahip dijital saat uygulaması ile sizlere de cihazlarınızı olandır Mustafa Kemal Atatürk'ün görünümleriyle daha bi güzelleştirme şansını yakalayabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Tasarım özellikleri itibariyle oldukça beğenilere kullanılan ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün grafiklerini cihazlarında görmek isteyen kişiler için saatlerine uygulayabilecekleri oldukça üst düzey bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0