Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Android Birim Dönüştürücü Full Apk indir
Birim Dönüştürücü Uygulama Hemen indir
Günlük iş yerinizde ya da öğrenim gördüğünüz okullarda matematiksel işlemler çok yapıyorsanız sizlere daha çok sayısal anlamda kullanabileceğiniz uzunluk ağırlık gibi daha bir çok birimsel ifadeyi dönüştürmeye yarayan muhteşem bir çeviri uygulamasıyla baş başa bırakmak isteriz. Uygulama sahip olduğu tema itibariyle gerçekten çok kolay bir şekilde kullanım özelliği sağlamaktadır. Uygulama platformunda bulunan boşluklardan çevireceğiniz birimi işaretleyip miktarları yazmanız yeterli olacaktır. Grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı sizlerde severek kullanacağınız dan eminiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:24
Android Uzaklık ölçer : Smart Measure Apk indir
Uzaklık ölçer : Smart Measure Hemen indir
Cep Telefonlarımızda bir mesafe ölçer uygulaması kullanmak ister miydiniz? Günlük hayatınızda iş yerlerinizde metre gibi ekipmanlara ihtiyacını duymadan sadece cep telefonlarımızın kamerasıyla sizlere birebir olarak doğru bir ölçüm özelliği gösterecek uzaklık ölçer ismiyle adlandırılan muhteşem bir uygulamayı baş başa bırakmak isteriz. Android dünyasının en çok kullanılan araç uygulamaları olarak adlandıra bildiğimiz bu muhteşem uygulamayla beraber sizlerde belirli bir mesafe aralığında bulunan konumları sadece kameramızı kullanarak kolay bir şekilde ölçe bileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:22
Android Birim çevirici Uygulaması Apk indir
Birim çevirici Mesafe, Para, Uzunluk gibi bir çok Birim Çevirme Uygulaması Full Apk indir
Cep telefonlarınız da iş yerinde derslerde ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz Birim Çevirici ismi ile adlandırılan parasal ya da metresel uzunluk ya da ağırlık gibi bir çok birimi sizlere kolay bir şekilde çeviren oldukça kullanışlı Bir uygulamayla baş başa bırakmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyerek kilogram litre, santimetre, metre gibi daha bir çok bilimsel ifadeyi çevirmenizi sağlayacak oldukça kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Tipik bir hesap makinası bulunan bu uygulamada sadece çevireceğiniz birimleri işaretlemeniz ve miktarı yazmanız yeterli olacaktır. Bu kapsamda kolay bir kullanım sağladığını kullanıcı yorumları dahilinde görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:20
Tuner - gStrings Android Süper Ses Akort Uygulaması indir
Android Tuner - gStrings Full Apk indir
Bir enstrüman ile müzik icra eden kullanıcılarımız için oldukça kullanışlı bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında sunmak isteriz. Bu uygulama sizlere kullandığınız enstrüman ses düzenini sağlamanızı sağlayacak akort düzenini oturtmanız açısından kullanılan tuner isimli makinaların mobil versiyonları aracılığıyla düzenlenmiş bu uygulaması ile oldukça kolay bir şekilde ses akort düzenini kurabileceksiniz. Bahsetmiş olduğumuz gibi bu tür cihazlara sahip değilseniz sadece cep telefonlarınız ile istediğiniz motordan istediğiniz sesi almanız birebir olarak telefonlarınızı mikrofon özelliğini kullanması kaydıyla oldukça güzel bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunacağından kuşkunuz olmasın. Gitar bağlama keman gibi daha bir çok yaylı çalgının ses düzenini sağlamasına yönelik birebir olarak kullanım özelliği sağlayan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:22
Android QR ve Barkod Okuyucu Uygulaması Apk indir
QR ve Barkod Okuyucu Android Apk indir
Barkod ve QR okuyucu uygulamaları olarak kullanabileceğimiz oldukça güzel bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakmak istedik. Alışveriş yaptığınız esnada Bu tip uygulamalara gerçekten fazla bir şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bu uygulamayla beraber sizlerde alışveriş yaptığınız sırada satın almak istediğiniz nesnenin fiyatını anında öğrenmek istiyorsanız hemen uygulamayla barkod fiyatının ne kadar olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Android dünyasının sevilen bir uygulaması olarak verimlilik alanında kullanıcılara oldukça büyük bir avantaj sağlayan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:21
Mobil Kaza Tutanağı Android Trafik Kaza Tutanağı Full Apk indir
Android Mobil Kaza Tutanağı Hemen indir
Olası araç kazalarımız da kullanabileceğiniz elektronik ortamlarda hazırlanmış cep telefonlarınız ile hemen açıp kayıt altına alabileceğiniz bir mobil kaza tutanağı uygulamasıyla baş başa bırakmak istiyoruz. Sizlerde kesinlikle olmasını temenni etmediğimiz olumsuz durumlardan araç kazalarında hiçbir şekilde uğraşmadan herhangi bir kırtasiyeden bunların kağıt versiyonlarını aramadan anında fotoğrafları çekip kaza tutanağında rapor haline getirebilir kolay bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Takdir edersiniz ki bu gibi durumlarda şoför epey psikolojik olarak sarsılmış olarak bulunacağından ötürü daha fazla kişilerin birbirine yıpratmaması açısından kolayca işlemi tamamlamak adına mobil versiyonları aracılığıyla üretilen bu uygulamayı kullanabilir anında tercih edebileceğiniz niteliklerde bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2018, 23:00
Android Huawei P9 Altın Kişileştirme Uygulaması Full Apk indir
Android Huawei P9 Altın Tema Hemen indir
Huawei P9 İsimli gerçekten güzel bir görünüm kalitesine sahip olan muhteşem bir uygulamaya sizlerde cep telefonlarınız da sahip olmak ister misiniz? Android dünyasının son günlerde çıkan bol sayıdaki cep telefonu örneklerinden biri ile sizlere buluştururken bu uygulamanın bu cep telefonun orijinal tema uygulaması olduğunu sizlere yeniden belirtmek isteriz. Cihazınızın temalarında sorunlar var ya da bu tema görünüm kalitesini beğenmiyor ya da kullanmak istemiyorsanız sizlere değerlendirmeniz için oluşturulan bu uygulama sayesinde cep telefonlarımızı baştan aşağı farklı bir görünüm kalitesinde oluşturma imkanına sahip olabilirsiniz. Android dünyasının son zamanlarda uygun fiyatıyla ön plana çıkmış ve kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılan bu cep telefonuna sahip olmazsanız bile bu uygulamayı cihazınıza yükleyebilir ve son model bu cep telefonunun görünüm kalitesine cihazlarınız üzerinden sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:31
Android Turkcell Hesabım Uygulaması Hemen indir
Orjinal Turkcell Hesabım Uygulaması Full Apk indir
Turkcell operatör kullanıcıları için düzenlenmiş olan oldukça güzel bir uygulamayla sizlerde tüm sen üzerindeki hesap görünümüne sahip olabilir ve anlık kontür ya da fatura ödeme gibi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için kolay bir şekilde işlem kolaylığına sahip olabilirsiniz. Uygulamada belirtmek istediğimiz ana unsurlardan bir tanesi de kota sorununuz var ise ve faturalarınızın daha yüksek bir şekilde kota aşımlarından dolayı gelmesini istemiyorsanız sizin kullanımınız da bulunan operatörün size vermiş olduğu hakların ne kadarını kullandığınızı anlık olarak görebilirsiniz. Daha önceden de belirtmiş olduğumuz gibi gerek maddi gerekse izleme koşulları olarak sizlere operatörünüz hakkında bütün bilgileri veren kampanyalar hakkında bilgilendiren oldukça güzel bir uygulama olduğunu belirterek kesinlikle Turkcell kullanıcıları tarafından cep telefonlarında görmelerine şiddetle tavsiye ettiğimiz bir uygulama olduğunu belirtebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2018, 19:11
iLauncher ios 11 - iPhone X Android Son Teknoloji Tema indir
iLauncher ios 11 - iPhone X Tema Full Apk indir
iOS 11 işletim sisteminin iPhone üzerindeki etkisi malumunuz cep telefonu kullanıcıları tarafından oldukça beğeni göstermiştir. Bu konuda cep telefonlarını za güzel bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış olan son teknoloji cep telefonu iPhone X Cep telefonunun orjinal tema uygulamasını Cep telefonlarını za entegre ederek sizlerde son model bu cep telefonunun görünüm karekterlerini Cihazlarınıza kazandırabilirsiniz. Uygulamayla beraber android dünyasının en sevilen uygulamasından birisi olarak karşımıza çıkan ve android yazılıma sahip cep telefonlarının tıpkı iPhone cep telefonları gibi görünüm kalitesini oluşturan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yükleme şansına sahip olabilirsiniz. Orjinal grafik tasarımı tıpkı iPhone X cep telefonu gibi tasarlanmış bu uygulamayı Cihazlarınıza yükleyerek bu görünüm kalitesine sizlerde sahip olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:55
Kategori: Araçlar / Verimlilik
Psiphon Pro internetinizi özgürce Kullanın Hemen indir
Android Psiphon Pro internet full kullanım Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cep telefonlarınızla sınırsızca bir kullanım keyfini sizlere yaşatmak istiyoruz. Internet kullanımlarında verilen yasaklar üzerine kapatılan sitelerde işiniz var ise ve sınırsız bir şekilde kullanım özelliği istiyorsanız cep Telefonlarımızda size bu özgürlüğü kazandıracak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Telefonlarda kolay bir kullanım özelliği olması amaçlayan açık ve net bir arayüz mevcut olup dilediğiniz kadar sınırsız bir şekilde kullanım özelliğine sahiptir.
Ses Kalitesi: Cep Telefonlarımızda bulunan standart efektlerini desteklemektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0