Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 29-01-2017, 16:30
Android IKEA Alışveriş Kataloğu Full Apk indir
IKEA Alışveriş Kataloğu Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Ev gereçlerinizi tedarik etmeye şansınızın için yakalayabileceğiniz oldukça üst düzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İkea isimli alışveriş merkezlerinin mobil ortamlarda hazırlanmış olduğu uygulamayla sizlere detaylı bir portföy sunarak istediğiniz malzemenin fiyatını ve özelliklerini en güzel şekillerde sizleri belirtilmektedir.
Grafik Kalitesi: Kullanıcıların Oldukça rahat bir şekilde alışveriş ortamında bulunabileceği ve belirtilen özellikle grafikler doğrultusunda oluşturulmuş oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2017, 14:32
H&M Popüler Android Giyim Alışveriş Uygulaması Full Apk indir
Android H&M Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: H&M ismine sahip olan ve ülke çapında oldukça beğenilen şubeleri ile giyim sektöründe öncü sıralardan birisini paylaşmış olan bu markanın mobil versiyonlarla istediğiniz kıyafetleri cep telefonlarınızı dahilinde internet üzerinden araştırma şansına da sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Kıyafet sektörüne adını altın harflerle yazdırmış olan bu markanın mobil uygulaması aracılığı ile oluşturulmuş olan oldukça üst düzey bir uygulamaya sahip olarak hemen cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve keyifli bir alışveriş serüvenini adım atabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2017, 12:35
Zara Android Alışveriş Uygulaması Full Apk indir
Android Zara Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Zara ismi ile kıyafet sektöründe bayanlar tarafından oldukça beğenilen bir marka haline gelmiş muhteşem bir uygulama ile cep telefonu sektöründe de alışveriş düzeyinde hizmet vermeye adım atmış olan Zara markasının mobil uygulaması sayfamızda ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.
Grafik Kalitesi: Bayan kıyafet sektöründe oldukça üst düzey bir marka olarak karşımıza çıkan Zara markasının birçok alışveriş ve kıyafet kategorisinde bayanlara hizmet vermeyi amaçlamış oldukça geniş bir portföye sahip olan bu uygulamayı sizlere de hemen sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-11-2016, 20:54
Garanti Bankası BonusFlaş Kart ve Kampanyalar Hemen indir
BonusFlaş Kart ve Kampanyalar Uygulaması Full Apk indir
Maaşlarını ya da şirketlerinin sahip olduğu paralarını Garanti Bankası'nda kullanan kullanıcılar için interaktif dünyada işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilmeleri ne adına tasarlanmış güzel elbise Garanti Bankası uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamada Android dünyasının en sevilen bankacılık uygulamalar arasında yer alan ve EFT havale fatura ödeme ya da kredi kartı borcu ödeme gibi işlemlerini anında ya gerçekleştirebileceğiniz sizlere kolay bir kullanım özelliği sağlayan bir uygulama olduğunu da söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2016, 10:03
Getir Android Süper Alışveriş Uygulaması indir
Android getir Süper Uygulama Full Apk indir
Süper bir uygulama çatısı altında sizlere alışveriş olanağı sağlayan güzel bir uygulama ile başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu uygulama dahilinde kullanabileceğiniz birçok kategoride evinizin kapısına kadar yönlendirebilecek kargolama ve Ulaştırma sisteminde oldukça profesyonel anlamda gelişmeler yaşanmış bir alışveriş uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Spordan teknolojiye kadar giyim kuşam gibi birçok kategoride sizlere alışveriş yapma olanağı sağlıyan bu güzel uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınıza yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2016, 14:08
En uygun Uçak Bileti Satın Alma Uygulaması indir
En uygun Uçak Bileti Uygulaması Full Apk indir
Uçak bileti satın almak isteyen kişiler için birebir olarak tasarlanmış onlarca uçak firmasının teklif etmiş olduğu en uygun fiyatları sizlere kendine özgü platformda sunmayı oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştiren bir uçak bilet satış uygulamasına sayfamızda tanıklık edeceksiniz. Tamamen kişisel yolculuklarınızda sizlere birebir olarak hizmet vermeyi amaçlamış muhteşem bir uçak bileti uygulanması ile aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cihazlarınıza indirmeniz mümkün olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2016, 10:08
Teknosa Android Popüler Teknoloji Mağaza Uygulaması indir
Teknosa Android Apk indir
Teknoloji alanında alışveriş mağazaları arasında ismini en üst taraflarda gördüğümüz Teknosa Mobil ağlara kendi reklamlarını daha iyi bir şekilde yapmak için tasarlanmış olduğu bir uygulamayla sayfamızda sizlere hizmet verirken bu güzel uygulamalar sayesinde Teknosa mağazalarının en yakın nerede olduğunu ya da mağaza envanterinde istediğiniz teknolojik aletin olup olmadığını sorgulamanız için birebir olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Teknoloji alışverişleriniz için birebir olarak internet vasıtasıyla kullanabileceğiniz bu uygulama sizleri birçok seçenek ile alışveriş yapma keyfi sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-10-2016, 14:50
CEPTETEB Süper Android Bankacılık Uygulaması indir
Android TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Bankacılık Uygulaması Full Apk indir
Android dünyasının sevilen grafikleri arasında yer alan bankacılık uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Türkiye Ekonomi Bankası internet bankacılığı hizmetini sizlere tasarlanmış olan bu muhteşem uygulamayla sunan bu programı kullanarak sizde kolay bir şekilde para transferi ya da fatura ödeme gibi daha birçok işlemi internet bankacılığını sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirmeyi imkânına sahip olacaksınız. Bankaya gitmeden internet üzerinden birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz muhteşem uygulamayı sizlere de aşağıdaki dosya aracılığıyla kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-10-2016, 10:47
Amazon Shopping Süper Uluslar Arası Alışveriş Uygulaması Hemen indir
Amazon Shopping Full Apk indir
Dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılan ülkemizde üretilmeyen malzemeleri daha uygun fiyata ve daha çeşitli bir şekilde sizlere satın alma imkanı tanıyan süper bir Android uygulamayla sizlerle keyifli bir alışveriş zamanı geçirebiliriz. Daha önceden de belirtmiş olduğumuz gibi Türkiye üzerinde yönetim yapılmayan satın almak istediğiniz elektronikten tutun mobilya eşyalarına kadar sizlere geniş kapsamlı bir alışveriş olanağı sağlayacak bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın. Kolay bir kullanım sayesinde eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz internet üzerinden olan bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2016, 18:44
eBay Alışveriş ve internet Hesap Kartı Mobil Uygulaması Hemen indir
eBay Android Apk indir
Internet üzerinden detaylı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılarımız için tasarlanmış olan süper bir uygulama bu sayfada sitemiz yöneticileri tarafından siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur. Açık ve net bir arayüze sahip olan muhteşem uygulama sizlere keyifli bir alışveriş yapma olanağı sağlayacak binlerce çeşitli kategoriler altında tasarlanmış olan süper uygulama sayesinde siz de dilediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşma keyfini yaşayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza indirip kıyasıya alışveriş keyfini yaşamak olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0