Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 9-04-2018, 21:25
OlympTrade Android Trade Döviz Para Kulları Takip Etme Uygulaması indir
OlympTrade Android Süper Para Döviz Kur Uygulaması indir
Parasal olarak yatırım konusunda döviz altın gibi konuları takip eden kullanıcılar için oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış döviz kuru uygulaması ile beraber siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istiyoruz. Bu uygulamayı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak sizlere hizmet verirken anlık döviz kuru bilgilerini en güncel şekilde sizlere vererek en doğru yatırım yapma konusunda büyük bir yardımcınız olarak karşımıza çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:25
Android iş ilanları trovit Uygulaması Full Apk indir
İş İlanları Android Trovit Uygulaması Hemen indir
Mesleki hayatına girebilmek adına sizlerde garanti bir işiniz olsun istiyorsanız ve şu an için iş arıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz işin olsun ismi ile sizlere hizmet vermeyi kabul etmiş oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamada Türkiye’nin dört bir yanından hiç ilanı veren kullanıcıların gerekli vasıfları sağlayabileceği türden aranan özelliklerin belirtilmesi ile sizlere gerçekten keyifli bir kullanım sağlayacak ve umarız işi olmayan kullanıcılarımızın da maddi olgunluk sağlayabileceği türden bir mesleki kazanç sağlayabilecek bir durum yarata bilmiştir. Görünüm kalitesinin gerçekten üst düzeyde olduğu bir uygulamayla sizlerde iş arayan kullanıcılarımız olarak iş edinme sorularını en güzel şekilde karşılayabilmemiz için bu uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:17
Android işin olsun Android Süper iş Bulma Uygulaması Full Apk indir
Android işin olsun – iş bul veya ilan verme uygulaması Full Apk indir
Genelde mesleki hayatınız ve iyi bir işiniz olması için öğrenim gördüğünüz okullari bitirmenizi müteakip gazete ilanları üzerinden iş arama işlemlerine başlıyorsunuz. Bu konuları daha teknolojik bir yapıda oluşturabilmek adına mobil ortamlara taşıyan ilanları ismi ile piyasaya sürelim muş oldukça kifayetli bir uygulama kullanarak sizlerde kolay bir şekilde aradığınız türden işleri kategorize edebilir daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarını za yükleyebilecek daha kolay bir şekilde iş bulma olanaklarını yakalayabilir aynı zamanda İş kategorilerine göre gruplandırılmış uygulamayla beraber bulunduğunuz vasıfları uygulamada belirterek size en uygun işi gerçekten hızlı bir şekilde bulabilme imkanına sahip olacaksınız.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:04
Coinbase Android Bitcoin ve Altcoin Uygulamaları Full Apk indir
Android Coinbase Apk indir
Son dönemlerde yatırım araçları olarak oldukça sık bir şekilde kullanılan sanal paraları bilmeyeniniz kalmamış olmalı. Özellikle birkaç yılda oldukça fazla bir şekilde trend alan ve dünya piyasasının para kuru olarak adından bahsettiren Bitcoin ve bu sanal paraya kıyasla daha az bir şekilde ortaya çıkan bir çok altcoin dediğimiz sanal para türevlerini daha yakından incelemek ve yatırım aracı olup olmadığı hakkında karar verebilmek adına sizlere yol göstermeyi amaç edinmiş bu uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimiz baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulama öncelikli olarak yatırım araçlarının takip etme açısından yorumlar dahilinde ve gerekli grafik Dökümleri aracılığıyla sizlere piyasa durumunu incelemeniz açısından bilgi vermeye endekslidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:04
Banabak - Fırsatları Yakala Yepyeni Alışveriş Uygulaması Full Apk indir
Android Banabak - Fırsatları Yakala Süper Alışveriş Uygulaması Hemen indir
İnternet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılarımız için gerçekten elverişli bir uygulama olduğunu düşündüğümüz bana bak ve fırsatları yakala adlı yepyeni bir alışveriş uygulamasını siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada sunmak istedik. Bahsetmiş olduğumuz gibi internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılarımız belirli anlarda bu alışveriş üzerinden kategori eğlendiren alışveriş sitelerinde oluşturulan belirli dönemlerde ki kampanyalara ulaşmalarını sağlamak için düzenlenmiş oldukça güzel bir kampanya uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 19:45
Blockchain Wallet Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum Android Süper Sanal Para Oyunu Full Apk indir
Blockchain Wallet Android Süper Finans Uygulaması Hemen indir
Finansal araçları cep telefonlarında kullanan kullanıcılarımız için sanal para olarak adlandırılan bitcoin gibi benzeri sanal paraların yatırım amaçlı izlemek İçin kullanan kullanıcılarımıza bu para konularını takip etmeleri için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamada finansal araç olarak paranın haftalık gelişimi aylık ya da yıllık gelir dağılımı grafikleri alış satış sonuçları gibi daha bir çok finansal ihtiyaç üzerinden kullanım sağlayacaktır. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve son dönemlerdeki bu sanal para izleme konusunda elverişli bir olanak sağlayan muhteşem uygulamayı cep telefonlarınız da kesinlikle görmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:33
Bitcoin Ticker Widget Android Bitcoin Hesap Cüzdan Uygulaması Full Apk indir
Bitcoin Ticker Widget Android Bitcoin Finans Uygulaması Hemen indir
Sanal para bitcoin dünya çapında büyük bir takip altına alındığını son dönem finansal araçlardan sık sık görebilmekteyiz. Lakin bu finansal aracın nasıl kullanıldığı ve bu sanal paranın nasıl satın alınıp nasıl değerlendirildiği hakkında muhtemeldir ki çoğumuzun bilgisi zayıf bulunmaktadır. Sizlere bir sanal para düzeni yani cüzdanı yaratılarak oluşturulan bu uygulama ile sizin de dünya çapındaki bir çok sanal paranın nasıl kullanılıp nasıl elde edileceğine kadar bir çok bilgiyi ve tipik finansal araç uygulamalarında bulunan kur izleme özelliklerini bu uygulama dahilinde göre bilmektesiniz. Talepte bulunan kişiler tarafından sanal para kullanım özelliklerini en güzel şekilde gerçekleştirme alım satım işlemleri ve kur inceleme işlemini sizlere bizzat gösteren ve grafik tasarımıyla oluşturulan para grafik incelemelerini kolay bir şekilde anlayabileceğiniz dilde sizlere sunan bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kullanmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2018, 11:55
Blockfolio Bitcoin Süper Sanal Para Uygulaması Hemen indir
Android Blockfolio Bitcoin ve Altcoin İzleme Uygulaması Full Apk indir
Son zamanlarda yatırım aracı olarak kullanılan bitcoin sanal parasının Cüzdan hesabı oluşturmak ve bit koyun gibi alkolinleri izleme açısından tasarlanmış güzel bir uygulamayı sizleri bilgilendirme amaçlı sunmak istedik. Bu uygulamada yatırım için birikimlerini kullanan ve değerlendirmek isteyen kişiler açısından döviz ya da borsa gibi yepyeni bir kulvar yepyeni bir finansal kuvvet ortaya çıkarılmıştır. Cüzdan hesabı oluşturmak ve bitcoin gibi altcoin izleme açısından tasarlanmış güzel bir uygulamayı sizleri bilgilendirme amaçlı sunmak istedik. Bu sanal para kurunu size en güzel şekilde ve en güncel şekilde paylaşan yıllara haftalara ve günlere endeksli değişim trafiğini açıklayıcı bir şekilde sunan muhteşem bir finansal araç olarak cep Telefonlarımızda kullanmak isteyebilirsiniz. Uygulamadaki finansal yatırım aracı yepyeni bir yatırım uygulaması olup siz de gerçek bir yatırımcı ve paranızın değerlendirmesini istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınıza yükleyip bu yeni sanal para hakkında bilgi alabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2017, 16:30
Android IKEA Alışveriş Kataloğu Full Apk indir
IKEA Alışveriş Kataloğu Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Ev gereçlerinizi tedarik etmeye şansınızın için yakalayabileceğiniz oldukça üst düzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İkea isimli alışveriş merkezlerinin mobil ortamlarda hazırlanmış olduğu uygulamayla sizlere detaylı bir portföy sunarak istediğiniz malzemenin fiyatını ve özelliklerini en güzel şekillerde sizleri belirtilmektedir.
Grafik Kalitesi: Kullanıcıların Oldukça rahat bir şekilde alışveriş ortamında bulunabileceği ve belirtilen özellikle grafikler doğrultusunda oluşturulmuş oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2017, 14:32
H&M Popüler Android Giyim Alışveriş Uygulaması Full Apk indir
Android H&M Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: H&M ismine sahip olan ve ülke çapında oldukça beğenilen şubeleri ile giyim sektöründe öncü sıralardan birisini paylaşmış olan bu markanın mobil versiyonlarla istediğiniz kıyafetleri cep telefonlarınızı dahilinde internet üzerinden araştırma şansına da sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Kıyafet sektörüne adını altın harflerle yazdırmış olan bu markanın mobil uygulaması aracılığı ile oluşturulmuş olan oldukça üst düzey bir uygulamaya sahip olarak hemen cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve keyifli bir alışveriş serüvenini adım atabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0