Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 22-04-2018, 19:29
En Güzel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resimleri indir
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Tebrik Mesajları ve Resimleri
Türkiye Cumhuriyeti’nin milli hayranlarından birisi olarak karşımıza çıkan ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan etmiş olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle biz de sitemiz yöneticileri olarak siz değerli ziyaretçilerimize en güzel duvar kağıtları ve tebrik mesajlarını oluşan güzel bir arşiv uygulaması hazırladık. Duvar kağıtlarının güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş bu milli bayramlar konu edinen resimler dahilinde oluşturulmuştur. Milli bayramların bizim açımızdan öneminin ne kadar büyük olduğunu tahmin edebilirsiniz...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Kurşun Kalemle Eskiz Android Süper Resim Uygulaması Hemen indir
Kurşun Kalemle Eskiz Android Resimlerinizi Kurşun Kalem çizimlerine dönüştürün
Telefonlarımızda barındırılan fotoğraflarımızın kurşun kalemle yapılmış halini görmek ister miydiniz? Sizlere bu konuda gerçekten muhteşem bir şekilde yardımcı olabileceğini düşündüğümüz ve dünya çapında 1 milyondan daha fazla indirmeye sahip olan ender resim uygulamalarından bir tane si ile siz değerli ziyaretçilerimizin bu sayfada hizmetinde bulunacağız. Bu uygulamayla beraber sizlerde android dünyasının sevilen resim uygulamalarından birisine sahip olurken kendi resminiz ya da sahip olduğunuz kişilerin resimlerini kurşun kalem sanatı ile resim tabloları haline getirebilir hem siz sosyal platformlarda bu güzel resimleri daha güzel bir şekilde paylaşma şansını yakalayacak hem de sevdiklerinize böylesi güzel resimlerinizi armağan etme imkanı uygulama dahilinde bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Photo Editor Android Süper Fotoğraf Editör Uygulaması Full Apk indir
Android Photo Editor Süper Foto Editör Uygulaması Apk indir
Fotoğraflarınızı baştan aşağı değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cep Telefonlarımızda bulunan ya da sevdiklerinizin göndermiş olduğu resimlerinizi, anlık çekimleriniz kameralar her ne kadar elverişli bir şekilde tam anlamıyla istemediğiniz şekilde çekse bile bunları düzenleyebileceğiniz anlık kaçırmamanız gereken fotoğrafları sizlere birebir olarak daha güzel bir şekilde sunan muhteşem bir editör uygulamasıyla karşınızda bulunmaktayız. Bu uygulamada bahsetmiş olduğunuz gibi bir çok resim efekti bulunmaktadır. Bunları sınırsız bir şekilde kullanırken resimlerinizi ve istediğiniz şekilde görünüm karakterlerine sahip hale getirebilirsiniz. Android dünyasının sevilen editör uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu fotoğraf editör uygulamasına sizlerde cep telefonlarınıza aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
MIX by Camera360 Android Yeni Süper Fotoğrafçılık Uygulaması Full Apk indir
MIX by Camera360 Android Süper Resim Düzenleme Uygulaması Apk indir
Kamera 360 ismi ile fotoğrafçılık uygulama kategorisinde birebir olarak milyonlara hitap etmeyi başarabilmiş muhteşem bir editör uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Sayfamızda bulunan bu uygulamayla beraber sizlerde fotoğraflarınızı baştan aşağı değiştirme şansına sahip olabileceğiniz gibi uygulamanın bünyesinde barındırmış olduğu bir çok fotoğraf efekt seçeneklerini dilediğiniz kadar kullanma şansına sahip olacaksınız. Bu efektleri kullanırken resimlerinizin ne kadar değiştirdiğini inanın siz bile hayranlıkla karşılayacaksınız. Görünüm kalitesinin üst düzey olduğu bu uygulamada dilediğiniz kadar resim değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Sevgi Kolajı Foto Editörü Android Süper Sevgili Kolajı Uygulaması Hemen indir
Sevgi Kolajı Foto Editörü Android Süper Resim Kolajı Uygulaması Full Apk indir
Sevgilinizle beraber bir çok fotoğrafınız var ve bu fotoğrafları da hep beraber bir şekilde samimi oldukça güzel bir tasarım özelliği oluşturan sevgi kolajı fotoğraf editörü isimli uygulamayla beraber bir çok resim örneğine sahip olacaksınız. Daha çok çiftlerin yani sevgili olan iki kişinin resimlerini bir arada bulundurulması açısından dörtlü Sekizli hatta on altılı kolajlar halinde oluşturabilen oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış resim kolaj kategorisinde birebir olarak bir çok editör efektini bünyesinde barındıran oldukça farklı bir görünüm kalitesi kazandıran bu muhteşem uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın. Sevgilinizle beraber farklı türden resimlerinizi kolajlayarak güzel anılara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Galaxy S9 Lockscreen Android Galaxy S9 Kilit Ekran Uygulaması Full Apk indir
Galaxy S9 Kilit Ekran Uygulaması Android Apk indir
Telefonlarınızı son model bir cep telefonu haline getirmeye ne dersiniz? Bu konuda sizlere oldukça kifayetli bir şekilde yardımcı olabileceğini düşündüğümüz muhteşem bir uygulamayla baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulama Samsung ailesinin en son üyesi olarak karşımıza çıkan Galaxy S9 ismine sahip muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve bu son model cep telefonunun kilit ekran uygulamasını birebir olarak sizlere hizmet vermek amaçlı kullanan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Android dünyasının farklı ve güncel bir teknoloji üzerinden tasarlanmış bu uygulamasına sizlerde ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Android Birim Dönüştürücü Full Apk indir
Birim Dönüştürücü Uygulama Hemen indir
Günlük iş yerinizde ya da öğrenim gördüğünüz okullarda matematiksel işlemler çok yapıyorsanız sizlere daha çok sayısal anlamda kullanabileceğiniz uzunluk ağırlık gibi daha bir çok birimsel ifadeyi dönüştürmeye yarayan muhteşem bir çeviri uygulamasıyla baş başa bırakmak isteriz. Uygulama sahip olduğu tema itibariyle gerçekten çok kolay bir şekilde kullanım özelliği sağlamaktadır. Uygulama platformunda bulunan boşluklardan çevireceğiniz birimi işaretleyip miktarları yazmanız yeterli olacaktır. Grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı sizlerde severek kullanacağınız dan eminiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:14
Magic Tiles 3 En iyi ücretsiz Piyano Oyunu Full Apk indir
Magic Tiles 3 Android Full Apk indir
Play store üzerinde en çok sevilen oyunlar kategorisinde şüphesiz ki müzik ve eğlence konusunda Magic Tiles 3 ismi İle adlandırılan muhteşem bir oyun siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir müzik ve oyun keyfi yaşamaya başlayacaksınız. Oyun platformu üzerinde kayıp geçen farklı renkteki yerlere basarak piyano tuşlarına basar ya sana yeni sesler üretim ve oyunun daha üst düzey bir platforma geçebilmesi açısından bunları hatasız bir şekilde yapmaya çalışın. Grafik tasarımı oyun efektleri oldukça güzel bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz. Ses efektlerinin de oyun platformu üzerinde bulunan tuşlara bastıkça tıpkı piyano sesi gibi müziksel bir dinleti oluşturduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:12
24 Haziran 2018 Seçimleri Ak Parti Seçim Müzikleri indir
Yeni 24 Haziran Akp Seçim Müzikleri indir
Son günlerde ülkemizde gündem haline gelen erken seçim kararı ile ülkedeki siyasi partilerin seçim hazırlıkları yavaştan başlamış bulunmakta. Şüphesiz ki bu hazırlıkların başında siyasi partilerin müzikleri bulunmaktadır. Bu müziklerin bildiğimiz üzere olacak ki mitinglerde kişilere hitap etmek için kullanıldığını görebiliyoruz. Milyonlara hitap etmeye çalışırken dillere dolanan bir müzik sesi yani parti seçim müzikleri oluşturmak gerçekten büyük önem sarf ettiği gibi bahsetmiş olduğumuz gibi ilk hazırlıklardan birisi olarak partilerin başında bulunmaktadır. Ülkemizde siyasi istikrar olarak görülen iktidar partisi ak partinin son 16 yıllık siyasi hayatlarında ki iktidar olma durumlarına bir yenisini katmak ve yeni sistem olan Cumhurbaşkanlığı sistemini ülkeye getirebilmek adına seçim müziklerini ortaya çıkarmış bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:11
Android En Popüler Zil Sesleri 2018 Full Apk indir
En Popüler Zil Sesleri 2018 Süper Ses Efektleri Hemen indir
2018’in popüler zil sesi arşivine siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunarken muhteşem bir arşive sahip olmanıza ramak kaldığını belirtmek istiyoruz. Cihazlarınızda bulunan zil seslerinden rahatsızsanız ve yepyeni bir zil sesi arşivi ile sahip olabilmek istediğiniz zaman değiştirme şansına sahip olabileceğiniz türden ses efektleri ile düzenlenmiş bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemenizi müteakip gerçekten değerli bir arşive sahip olabileceksiniz. Bu arşive sahip olduktan sonra ses efektlerini dilediğiniz gibi kişilere aramalarda yönlendirme şeklinde de kullanabileceğiniz gibi bildirim sesi olarak da kullanabilirsiniz. Cep telefonlarımızdan kolay bir şekilde zil seslerini entegre edebileceğiniz bir uygulama platformu bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0