Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2018, 13:34
Android Fetih: Taht Savaşları Süper Strateji Oyunu Hemen indir
Fetih: Taht Savaşları Android Apk indir
Son zamanların en çok sevilen strateji uygulamalarından birisi ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bu güzel savaş oyununda aksiyon ve macera severler açısından oldukça uzun soluklu bir hikaye yazma şansını yakalayacaksınız. Bu güzel uygulamayla beraber sizlerde gerçekten eğlenceli bir dünyaya adım atarken boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirme şansını da yakalayabileceksiniz. Grafik tasarım olarak oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış olan ve oyun efektleri ile beraber uygulamada yepyeni bir arayüz yepyeni bir ekran görünümü yaratan bu muhteşem uygulamayı oyun severlerin kesinlikle takip etmesini tavsiye ediyoruz .
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2017, 10:15
Billionaire Yepyeni Şehir Kurma Oyunu Full Apk indir
Android Billionaire Yepyeni Şehir Kurma Oyunu Apk indir
Cep telefonlarınızda hem genel kültür sahibi hem de boş zamanlarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir eğlenceli uygulamayla sizleri başbaşa bırakırken içeriğinde bulunan birçok soru ile sizleri oldukça güzel bir şekilde eğlendirin hem de genel kültürünüzü birçok konuda eklentilerde bulunacak oldukça güzel bir bilgi yarışması uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz uygulamaların yanı sıra sizlere eğlenceli bir dünyanın kapısını aralayan bu uygulama oldukça güzel bir tasarım altında oluşturulmuş bilgi yarışması seçeneği ile birçok kişiye hitap etmeyi başarabilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 14:11
Business Inc. Yepyeni Strateji Oyunları Full Apk indir
Android Business Inc. Apk indir
Uygulama Bilgisi: Tam anlamıyla en ayrıntılı bir şekilde şehir hayatını kurabileceğiniz oldukça üst düzey grafik tasarımlar altısında oluşturulmuş kapsamlı bir strateji uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Renkli grafik tasarımı orijinal efektleri ile sizlere büyük bir eğlence şansı verebilecek boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir uygulamayla sizlerin hizmetine sunmak istiyoruz.
Ses Kalitesi: Üst düzey tasarımlar altında oluşturulmuş bu muhteşem uygulamaya eğlence dolu ve rahatlatıcı ses efektleri ilave edilerek oyun üst düzey bir hale getirilmiştir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2017, 10:40
The Hobbit: King Middle Earth Android Hobbit Oyunu Hemen indir
The Hobbit: King Middle Earth Android Apk indir
Yüzüklerin Efendisi ile dünyaca ünlenen Hobbit karakterlerinin stratejik bir kurguya sahip olarak tasarlanmış olan Android mobil uygulamasına sizlerde sayfamızda sahip olabilirsiniz. Üst düzey bir tasarım özelliği ile düzenlenmiş olan bu uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek sizlere de strateji kurguya sahip yüzükler efendisinin bilim kurgu seri oluşturulmuş olan bu muhteşem mücadelesinin bir parçası olabilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan bu uygulama sizlere büyük bir pay sahibi yapmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2017, 15:35
Dragons of Atlantis: Heirs Android Süper Strateji Oyunu Full Apk indir
Dragons of Atlantis: Heirs Android Apk indir
Android dünyasının son günlerde en çok sevilen oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan Dragon of Atlantis ismine sahip muhteşem bir mücadele ile sizleri birebir olarak başbaşa bırakmak isteriz. Grafikleri oldukça üst düzeyde olan bir uygulamayla cep telefonlarını kullanarak eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz uygulamalardan birisi olarak kullanacağınız dan kuşkunuz olmasın. Oldukça kaliteli ses efektleri ve yapısıyla bu güzel uygulamayı sizlere birebir olarak kullanma imkanı tanıyan sitemiz yöneticilerine gerçekten sizlere de değerli bir uygulamayı tanıttığı için çok şanslısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2017, 10:08
Call of Champions Android Fenomen Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Call of Champions Apk indir
Oyun Bilgisi: Mitolojik savaş kurgusunun oyuna tam olarak yansıtan yeni nesil strateji uygulamalarının oldukça üst düzey bir şekilde hazırlanmış olduğu muhteşem uygulama ile beraber sizlere ksiyon ve macera dolu bir uygulama keyfi yaşatacak muhteşem bir uygulamayı cep telefonlarınıza görmek İstiyorsanız siz değerli ziyaretçilerimiz için sunmuş Olduğumuz bu uygulamayı hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Ses Kalitesi: Aksiyon ve savaş stratejisinin mitolojik düzende sağlanması açısından savaşan soruların ses efektlerini oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan muhteşem bir oyun.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2017, 10:40
Brutal Age: Horde Invasion Android Yeni çağ Oyunu Full Apk indir
Android Brutal Age: Horde Invasion Apk indir
Oyun Bilgisi: Yepyeni bir çağın eşiğinde sizlere oldukça Heyecanlı bir strateji kurgusu yazılacak olan muhteşem bir oyun ile başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Tasarım kalitesi göze çarpan unsurları uygulamanın savaşan grafikleri ile gerçekten uğraşılmış olduğu ve kaliteli bir uygulama ile başbaşa kaldığımızı görebiliriz.
Ses Kalitesi: Savaş ve strateji kuruluşunun üst düzeyde olduğu ses niteliklerine sahip süper bir uygulamaya sizlerde hemen sahip olun.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2017, 10:29
Android Osmanlı Savaşları Oyunu Full Apk
Osmanlı Savaşları Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Osmanlı İmparatorluğu'nun Savaş unsurlarının görse nitelikleri resmi edilerek oluşturulmuş olan bu güzel uygulamayı Sizlerde eğlenceli bir strateji uygulaması olarak sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Strateji oyun kurgusunun oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olan ceddimiz Osmanlı İmparatorluğu'nun grafiklerinin bizzat yansıtılmış olduğu oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Savaş ve strateji kurgusunun oldukça üst düzey bir şekilde ses efekleri düzeninde hazırlanmış olan Osmanlı İmparatorluğu savaş ve strateji oyunu Sizler de eşlik edin.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2017, 14:39
Zombie Anarchy: Survival Game Yepyeni Gameloft Zombie Oyunu Full Apk indir
Zombie Anarchy: Survival Game Android Apk indir
Android oyun piyasasına kazandırmış olduğu uygulamalarla adından oldukça iyi bir şekilde söz ettiren Game Loft firmasının bizzat imzalamış olduğu en son ürün olarak karşımıza çıkan zombie anarchy: Survival ismine sahip olan o uygulama ile sizlere de zombi aksiyonun da kendinize hayatta kalmayı amaçlanmış bir birey olarak gereken görevleri yerine getirip bu muazzam aksiyonun en sonuna ulaşmayı amaçlayarak karşınıza geçen bütün engelleri bir bir geçmeniz gerekiyor. Uygulama savaş ve geniş aksiyon stratejileri sayesinde oldukça üst düzey bir kavramda sunulmuş olup sizlere bu muhteşem mücadelenin bir parçası olma fırsatını tanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2017, 13:10
Vlogger Go Viral - Clicker ünlü Vlogger Oyunu Full Apk indir
Vlogger Go Viral - Clicker Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Birçok kişiyi idare etmeye başarabilmiş vlogger strateji uygulaması ile Sizlerde dünya çapında geçerli stratejiler kurarak takipçilere ulaşmayı amaçlayın.
Grafik Kalitesi: Renkli ve kendine özgü tasarımı özellikleri sayesinde oldukça üst düzey bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakacağız.
Ses Kalitesi: Renkli ses özellikleri ve eğlenceli kurgusuyla kullanıcılarının oldukça beğendiği bir uygulama olarak görebiliyoruz.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0