Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 19:45
Football Strike - Multiplayer Soccer Android Futbol Oyunu Hemen indir

İnternet üzerinden multiplayer bir şekilde oynayabileceğiniz futbol uygulamalarına bir örnekte bu sayfamızda futbol severler için mevcut bulunmaktadır. Android cep telefonlarına sahip kullanıcılarımız için tasarlanmış olan oldukça üstdüzey bir futbol uygulamasıyla sizlerde futbol sahalarının tozunu attıracaksınız. Üstelik dünya çapında bir çok kişi ile beraber aynı zamanda dilediğiniz şekilde tatlı rekabetlere girebilecek ve gücünüzü tüm dünyaya gösterme şansını bir zat yakalayabileceksiniz. Grafikleri ve ses efektleri futbol sahalarında olduğu gibi bir zat şekilde tasarlanmış ve üstdüzey bir eğlence keyfini yaşayabileceğiniz futbol oyun olduğunu bir kez daha söylemek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2017, 20:20
PES 2018 Pro Evolution Soccer Popüler Futbol Oyunu Hemen indir
Android PES 2018 Pro Evolution Soccer Full Apk indir
Daha çok erkeklerin kullanmış olduğu futbol oyunlarından başlıcaları saymak gerekirse her sene farklı bir versiyonunu daha geliştirerek gerçekçi hale getiren FIFA ve PES oyunlarını bir yenisini bu sayfaya eklemek istedik. Pes oyununun 2018 versiyonu ile sizlerin karşısında bulunduğumuz gibi uygulamadaki oldukça üst düzey kişiler tarafından oluşturulmuş olan grafik tasarım oyun ses özellikleri gibi daha birçok özelliklerinde bünyesinde barındırıldığı bu muhteşem uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz. Futbol severleri ekran başına sayfamızda bulunan bu muhteşem uygulama sayesinde Avrupa'nın en güncel kadrolarından oluşmuş olan dilediğiniz futbol kulübü ile cep telefonlarınız aracılığıyla muhteşem mücadele veren adım atma şansını kesinlikle kaçırmamanızı diliyoruz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2017, 23:44
Android SkillTwins Football Game Para Hileli Futbol Oyunu Hemen indir
SkillTwins Football Game Android Apk indir
Android dünyasının sevilen Hanım uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan futbol oyunlarından birisi ile de sizlerin baş başa bırakarak futbolseverlerin de bizzat kullanabileceği oldukça severek oynayacağı ndan kuşunuzun olmayacağı bir oyun indirmek üzeresiniz. Gerek futbolcu gerek saha grafik tasarımları oldukça gerçekçi bir şekilde cep telefonlarında hizmete sunulmuş olan bu muhteşem futbol oyununu kesinlikle kaçırmayarak gerçek bir futbol adamı olarak boy gösterme şansımız Sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2017, 23:30
Pelé Soccer Legend Android Süper Pele Futbol Oyunu Full Apk indir
Pelé Soccer Legend Popüler Futbol Oyunu indir
Değerli kullanıcılar spor dünyasına yeni bir oyunla hızlı giriş yapıyoruz.Bu oyun sizi aksiyonun heyecanın maceranın doruklarına çıkaracak.Süper pele oyunu kullanıcıların futbol bilgisini taktık bilgisini karar verme yeteneklerini üst seviyelere taşıyan heyecan dolu bir uygulamadır.Oyunumuzun virüs taraması yapılmış güvenli şekilde indirebileceğiniz bir uygulamadır.Gençler futbol heyecanını yaşamaya hemen başlamaya ne dersiniz.Uygulamamızı indirin bu uygulamadan kopamayacaksınız. Arkadaşlarınız ile rekabet etmeye centilmenlik birinciliğini ve şampiyonluğu yaşayın. Sitemizden bütün oyunlarımızı inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2017, 12:23
Fishing Time Season 2 Android Süper Balıkçılık Oyunu Full Apk indir
Fishing Time Season 2 Android Apk indir
Balık tutma sahip olan kullanıcılarımız için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama ile beraber Sizlerde cep telefonlarınızda detaylı bir balık tutma balık avlama deneyimini yaşayabileceksiniz. Göl okyanus ve deniz aşırı birçok görünüm kalitesini bizzat sizler için sunulmakta olan muhteşem uygulanmayan ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla sahip olun ve muhteşem bir balık avlamak keyfini sizlerde en güzel görünüm kalitesi altında yaşamak fırsatını yakalayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2017, 12:06
Stickman Basketball 2017 Android Süper Basketbol Oyunu Hemen indir
Stickman Basketball 2017 Android Apk indir
Eğlenceli grafikleri ile Sizlerin de sevebileceği Stickman yani çubuk adam karakteri ile oluşturulmuş olan 2017 yapımı oldukça güzel bir basketbol uygulanmasıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu güzel uygulamaya dahilinde sizlere de oldukça beğeneceğiniz bir uygulamayı kullanarak kesinlikle pişman olmayacaksınız. Android dünyasının sevilen bu muhteşem ve uygulamasından birisi olarak karşımıza çıkan basketbol oyunu basketbol severler tarafından da oldukça ilgi gördüğünü söyleyerek Hem renkli karakteri hem de oyunun güzel kurgusu sayesinde Sizlerde boş zamanlarınızı en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz den kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2017, 12:13
Pool Ball Master Android Süper Bilardo Oyunu Full Apk indir
Android Pool Ball Master Apk indir
Oyun Bilgisi: Bilardo oyunu severler için eğlenerek oynayabilecekleri son derece üst düzey ve bu spora gönül veren herkes için kullanabileceği standartlara sahip yediden yetmişe herkesin oynayabileceği bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.
Grafik Kalitesi: Bilardo görünüm karakterlerinin oldukça üst düzey bir şekilde yansıtıldığı eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2017, 10:56
Banko Maç - iddaa Tahminleri Uygulaması Full Apk indir
Banko Maç - iddaa Tahminleri Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: İddaa oynayan ziyaretçilerimiz için duzenlenmis oldukça üst düzey bir uygulama tasarlanmış olarak hizmetinize sunulmuştur.
Grafik Kalitesi: Grafik tasarımı muazzam bir şekilde oluşturulmuş olan Bu uygulamayla sizleri başbaşa bırakarak iddia oynayan kişilerin birebir olarak maçlarda oynayacakları takımları en iyi takip etmek şeklini sizlere üstün bir hizmet anlayışıyla sunmaktadır.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2017, 10:07
DreamSquad Android Football Manager Oyunu Full Apk indir
DreamSquad Football Manager Oyunu Android Apk indir
Yepyeni tasarımıyla 2017 yılına hızlı bir şekilde giriş yapan Android spor oyunları arasında oldukça üst düzey bir şekilde karşılanan Menajer oyunu ile Sizlerde gerçekten güzel bir şekilde kurgulanmış teknik direktörlük uygulamasıyla Hayalinizdeki o üst düzey yaratıcı menejer oyununa sahip olabilirsiniz. Takımınızın gelişimini bizzat sizlerin sağlayacağı oldukça üst düzey grafik tasarımı altında oluşturulmuş olan bu uygulama gerçek bir tasarım örneği kazandırarak bu muhteşem Mücadele'nin bir parçası olmanızı amaçlıyor. Android dünyasının yeni girdiği sektörde bile birçok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş olan bu uygulamayı sizlere de kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-01-2017, 14:16
Android Fantasy Manager Football 2017 Full Apk indir
Fantasy Manager Football 2017 Android Apk indir
2017 yılının futbol dünyasının en gözde futbol takımları futbolcuları ve takımların kendine özgü grafik tasarımı ile oluşturulmuş olan oldukça üst düzey bir menajer oyunu ile sizlere oldukça keyifli futbollu dakikalar yaşatmayı amaçlanmış Fantasy Manager Football 2017 isimli muazzam bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Daha önceden de belirtmiş olduğumuz gibi son dönemde kendini ispat etmeyi bütün dünyaya başarabilmiş futbol kulüpleri profesyonel futbolcuların grafik tasarımlarının oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğu muazzam bir uygulama sizleri beklemektedir. Bu güzel uygulamalar sizlere de sahip olduğunuz kulübü geliştirerek Avrupa çapında ve dünya çapındaki kupaları kaldırmayı hedefleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0