Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 22-04-2018, 19:29
Tap Tap Fish AbyssRium Android Süper Akvaryum Simülatörü Hemen indir
Tap Tap Fish AbyssRium Android Apk indir
Akvaryum hobisi olan kullanıcılar evinde devasa akvaryum taşıyan ve bu akvaryuma oldukça ilgili kişiler için cesaret edemeyen kullanıcılarımıza bir nevi göstermeyi amaçlamış mobil versiyonları aracılığıyla düzenlenen muhteşem bir akvaryum simülatör uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Akvaryum bünyesinde barındıran binlerce balık çeşidini sizlere tanıtmayı da görebilmiş hangi balığın hangisi İle yaşayacağına kadar hangi familyalardan olduğunu belirten ve olan üstü renkli görünüm kalitesi altında oluşturulan iş olan akvaryum görüntü simülatörü ile siz değerli ziyaretçilerimiz oldukça keyifli dakikalar yaşayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:57
Episode - Choose Your Story Kendi Hikayeni Seç Süper Android Oyunu Hemen indir
Android Episode - Choose Your Story Full Apk indir
Son dönemlerde popüler olarak görülen kendi hikayenizi kendinizin oluşturabileceği güzel bir bölümsel oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada sizlere birkaç seçenek verilecek ve kullanmış olduğunuz avatarları yönlendirmeniz istenecek bu bağlamda yönlendirdiğiniz yerlere ve hareketlere devam ederek yepyeni ve farklı farklı hikayeler oluşturma şansını yakalayabileceksiniz. Sizlerde bu uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirerek farklı türden bir android oyun görmek istiyorsanız son dönemin popüler olan bu uygulaması aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:20
Car Driving School Simulator Android Araba Sürüş Simülatörü Full Apk indir
Car Driving School Simulator Android Süper Araç Simülasyon Oyunu Apk indir
Okul araç sürüş simülasyon uygulaması ile beraber sizlerde okul servisi taşıma olanağına en güzel şekillerde yaşayabileceksiniz. Bu uygulamayla beraber sizde güzel bir şekilde tasarlanmış okul servisi uygulamasına eğlenceli bir şekilde katılabileceksiniz. Şöför olmak isteyen ya da okul öğrenci taşıma servisi yaşamak isteyen muhteşem bir simülasyon örneğiyle bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir şekilde kullanabileceksiniz. Android dünyasının bu sevilen uygulaması sizlerde cep telefonlarınıza görmek istiyorsanız hemen aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 21:37
Fishing Clash Android Balıkçılık Oyunu 3D Simülatörü Full Apk indir
Fishing Clash Android Süper Balıkçılık Oyunu Android Apk indir
Boş zamanlarında balık tutmayı seven kullanıcılarımız için tasarlanmış üç boyutlu görünüm kalitesi üzerinden düzenlenmiş bir balık avlama simülatörü ile karşı karşıyasınız. Ruhani temizlik ve kafa dinlemek için olarak spor şeklinde yapılan balık avlama işlemine ülkemizde de bir çok kişi tarafından oldukça sevilerek yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü sizlere mobil cep telefonlarımız ile kullanabileceğiniz oldukça güzel bir şekilde tasarlanan ve kullanım keyfini üst düzey şekilde düzenlenmiş olması üç boyutlu grafik tasarımlar üzerinden sağlanmış balıkçılık modelini en güzel şekillerde size iletmeyi başarabilmiş muhteşem bir uygulamayı sunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2018, 11:58
Muscle Car Simulator Android Yeni Süper Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Muscle Car Simulator Süper Yarış Simülasyon Oyunu Apk indir
Yepyeni bir araç donanımı yaratmaya ve aracın mekanik mühendisi olmaya ne dersiniz? Bu konuda sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakırken bir ağacın baştan aşağı bütün aksamlarını sizlerin oluşturacağından ve yepyeni bir araç yaratacağından uyarlanarak tasarlanmış muhteşem bir simülasyon uygulamasıyla sizleri baş başa bıraktığımızı belirtmek isteriz. Araçların detaysal olarak bütün konularıyla ilgili ve hobi olarak araçları donanımda yani modifikasyon etme işleri için uğraşan kullanıcılarımız için bu zenginlikleri mobil ortamları bu muhteşem yepyeni araç ile simüle edebilirsiniz. Simülasyon oyunları arasında sevilerek kullanılan ve yepyeni olmasına rağmen bir çok kişi kendisine çeken muhteşem bir uygulama olduğunu bir kez daha belirterek araç motoru ses efektlerini de oldukça güzel bir şekilde uygulamaya yansıttığını söylemek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:32
Android The Sims Mobil Popüler Simülasyon Full Apk indir
The Sims Mobil Apk indir
Teknoloji dünyasına sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama bir çok karakter yaratma ve bu konuda sizlere yepyeni bir dünya oluşturma imkanı verecek ve uzun soluklu kendi dünyanızı yaratabilmek açısından kullanıma başlayacağınız bu oyunla haritaları sınırsız bir hale getirip oldukça keyifli bir maceraya adım atacaksınız. Son model grafikler üzerinden oluşturulan bu uygulama yepyeni bir dünya yaratma açısından görsel nitelikleri üst düzeyde olması sebebiyle kullanıcıların bağımlısı olacağı niteliklerde bir oyun olduğunu belirtmek isteriz. Ses efektleri de dinlendirici ve keyifli bir mücadele ve macera tadını sizlere verebilmektedir. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı cep telefonlarınızı hemen yükleyerek sizlerde dünya çapındaki bu sevilen uygulamayı cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:24
Truck Speed Driving 3D Android 3D Tır Simülasyon Oyunu Apk indir
Android Truck Speed Driving 3D Süper Tır Sürme Oyunu Son Güncelleme indir
Oldukça güzel bir simülasyon uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bu sayfada bulunmaktayız. Bu uygulamayla beraber sizlerde gerçek bir tane sürüş keyfine sahip olacak ve üç boyutlu görünüm kalitesi altında oldukça güzel bir uygulamaya sahip olacaksınız. Uygulamayla beraber gerçek bir tır sürüş deneyimi Yaşayacak olunca güzel dakikalar geçir mi olanağına sahip olacaksınız. Bu muhteşem uygulamayla beraber cep telefonlarınızla ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanabilir ve son güncelleme halinde tasarlanmış ve sizlerin hizmetinde bulunmuş bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz. Araç ses efektlerinin de araç sürüş keyfini tam olarak sağlayabilmek açısından güzel bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz. Android dünyasının bu Seyhan uygulamasını cep telefonlarınızı hemen ücretsiz olarak indirin ve bu uygulamanın sınırsızca keyfini yaşama şansını yakalayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-03-2018, 16:37
Dragon City Android Ejderha Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Android Dragon City Oyunu Hemen indir
Oyun Bilgisi: Eğlence dolu bir simülasyon uygulaması ile sizlerin karşısında bulunurken antik Çağ da yaşayan dinazor ve ejderha karakterlerinin oluşturmuş olduğu muhteşem bir simülasyon uygulamalarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Grafik Kalitesi: Belirtmiş olduğunuz gibi antikçağ hayvanlar olarak bilinen ejderhalarla dinazorların olduğu güzel bir simülasyon uygulaması olduğunu belirtebiliriz.
Ses Kalitesi: Eğlenceli ses efektleri ile gerçekten kullanıcıya oldukça güzel dakikalar yaşatma amacı gitmektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2018, 17:34
Zeytin Dalı Operasyonu Afrin F16 Oyunu Hemen indir
Zeytin Dalı Operasyonu Afrin F16 Full Apk indir
Zeytindalı operasyonu ile afrin’e giden askerlerimiz için oluşturulmuş olan güzel bir android uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istedik. Bu uygulamayla beraber sizlerde yiğit Mehmetçiğimize bir nevi destek olabilir ve bu muhteşem kurgusuyla yaratılmış olan uygulamayı oynayarak onların hissiyatlarına ortak olma şansını yakalayabilirsiniz. Toprak bütünlüğümiz için gerçekleştirilen operasyonlarda kahraman Mehmetçiğimizin yanında olmayı hissedebilmek artık mobil cep Telefonlarımızda gerçekten çok kolay gözüküyor. Bu uygulamayla beraber ücretsiz olarak bu maceraya adım atabilir ve eğlenceli bir aksiyon macera oyun keyfine de sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2018, 17:32
Public Transport Simulator Android Süper Toplu Taşıma Uygulaması Full Apk indir
Public Transport Simulator Tam Sürüm indir
Ülkemizde neredeyse bütün illerde göre bildiğimiz toplu taşıma araçlarının kullanım olanağını bizzat yaşayabileceğiniz bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulama sayesinde sizlerde bulunduğunuz ildeki toplu taşıma araçlarına aynı şoför koltuğun üzerinde kullanma keyfini birebir olarak yaşayacaksınız. Uygulamanın detaylı bir kullanım özelliği bulunmakta olup sizlere tam bir simülatör keyfini birebir olarak yaşatacağından kuşkunuz olmasın. Bu uygulamayla beraber eğlenceli ses efektleri arasında dilediğiniz otobüs çeşidini kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Hatta bu otobüsleri kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilecek modifiye edebilecek hatta renklerine varana kadar değişiklikler yapabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0