Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 18-04-2018, 22:20
Epic Summoners: Android En iyi Kahramanlar Savaşı RPG Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Android Epic Summoners: Kahramanlar Savaş - RPG Aksiyon Oyunu Hemen indir
RPG Savaşları konusunda gerçekten en iyi örneklerden birisi olarak karşımıza çıkan muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Son dönemlerde android kullanıcıları tarafından oldukça sevilerek oynanan bu uygulama siz değerli ziyaretçilerimize gerçekten amerikan savaş dünyasının kahraman kültürüne ev sahipliği yapan bütün özel karakterleri bünyesinde barındırmaktadır. Siz de kahramanınızın seçerek karşınıza geçen bütün engelleri birer birer aşmaya çalışın. Aşmaya çalışmanız gereken uygulamada detaylı bir şekilde bölümler yer almaktadır bu konuda gerçekten uzun soluklu bir mücadeleye adım atacağınızdan kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:21
Juggernaut Wars Android Strateji Savaş RPG Uygulaması Full Apk indir
Juggernaut Wars Android Strateji Oyunu Son Güncelleme indir
En iyi strateji oyunu kurgusunu ekranlara yansıtmış olan bir RPG oyunu ile sizleri de ekran başına davet ediyoruz. Ciddi anlamda savaşçıların grafik tasarımı oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış muhteşem bir mücadeleye adım atacaksınız. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı milyonlarca kişinin bizzat cep telefonlarına indirdiğini belirtmek isteriz. Bu uygulama son dönem Transformers gibi büyük robotların Savaşı olarak da kabul edebileceğimiz karakterleri bünyesinde barındırmaktadır ve bir çok çeşitte savaşabileceğiniz savaşçı karakterini uygulama dahilinde bulundurduğu bir kez daha belirtmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:21
Dragon Blaze Android Popüler Rol Oyunu Full Apk indir
Android Dragon Blaze Süper Aksiyon ve Rol Oyunu Hemen indir
Dragon Blaze isimli son dönemlerde oldukça sevilerek kullanılan ve milyonlarca kişinin cep telefonlarında indirmiş olarak gördüğümüz rol oyunu siz değerli ziyaretçilerimiz için bu sayfamızda ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Android dünyasının en sevilen uygulamalarından birisi olarak kategorize edilen rol oyunları muhteşem bir ortamda gerçek oyun efektleri üzerinden tasarlanmış bu uygulama örnekleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Oldukça beğenilen bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:52
Empires & Puzzles: RPG Quest Android Süper Puzzle Oyunu Hemen indir
Empires & Puzzles: RPG Quest Android Apk indir
Bulmaca kategorisinde oldukça beğenilerek oynanan puzzle oyunlarının gerçekten güzel bir örneği ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Sabit bir puzzle oyunundan ziyade son dönemlerde geliştirilen grafik tasarımlar dahilinde oluşturulmuş olan resimler ile sizlere gerçekten güzel bir şekilde efektlendirmiş bir uygulamayı tanıtmak istiyoruz. Puzzle oyununda oyunun ana kurgusu olarak resmi oluşturmaya çalışabileceğiniz gibi eğlenceli efektleriyle de uygulamak kullanımını büyük bir keyifle gerçekleştirdiğinizi belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:25
DC Legends: Battle for Justice Android Popüler Rol Oyunu Full Apk indir
DC Legends Battle for Justice Son Güncelleme indir
Rol oyun kulvarında yepyeni bir isim siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmakta ölümsüz kahramanların boy gösterdiği muhteşem mücadelelerle beraber sizlere ciddi anlamda büyük bir serüven şansı verecek uzun soluklu bir macera keyfini tam anlamıyla yaşatacağını düşünüyoruz. Oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış olan ses efektleri de uygulamadaki önemi biraz daha artırmış bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 22:35
MARVEL Strike Force Yepyeni MARVEL Oyunu Hemen indir
MARVEL Strike Force Süper Yeni Marvel Aksiyonu Full Apk indir
Görsel nitelikleri üst düzeyde olan Marvel oyun dünyasının yepyeni üyesi siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde sayfamızda en güncel halde bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere ünlü süper kahramanların ve karakterlerin Örümcek Adam, Kaptan Amerika ve iron man gibi bir çok ünlü özel kahramanın ev sahipliği yaptığı bu uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın. Bahsetmiş olduğumuz muhteşem özel karakterleri kullanıp beşe beş savaşlar ve uzman dövüş taktikleri ile sen de kötü adamlara karşı büyük mücadeleler vermeye hazır ol. Android dünyasının sevilen uygulamalarından bu uygulamayı sizde Marvel dünyasının bir üyesi olarak ve sevilen özel karakterleri kullanmak adına kesinlikle denemelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 21:38
Harvest Land Android Süper Çiftlik Oyunu Son Güncelleme Full Apk indir
Harvest Land Android Süper Çiftlik Oyunu Android Apk indir
Büyük metropol kentlerinde yaşayan cep telefonu kullanıcıları için büyükleri köy veya küçük ilçe gibi yerleşim yerlerde yaşayan kişilere duyulan özlemler ve bu metropol kentlerinin vermiş olduğu kalabalık rahatsızlıklarından kurtulabilmek adına sizleri bir nevi köy hayatını yaşatabilecek nitelikler da hazırlanmış oldukça güzel ve dünya çapında 1 milyon dan daha fazla indirime sayısına sahip olan oldukça güzel bir çiftlik oyunu ile baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamada sabah kalkıp ineklerinizden sağabileceğiniz sütlerden tutun tarlalarımızda alacağınız hasatlara kadar Bir çok çiftçi işi ile sizi meşgul edeceğini düşünüyoruz. Bu uygulama keyifli zamanlar geçirebileceğiniz gibi sizlere bu köy hayatı özlemini bir nebze olsun dindirecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:23
Avakin Life Android Popüler Dünya Keşfetme Oyunu Full Apk indir
Android Avakin Life Hemen indir
Android yazılıma sahip olan cep telefonlarında bir yaşam simülatörü olarak karşımıza çıkan ve milyonların oynamış olduğu bu muhteşem uygulamayı sizlerde cep telefonlarında görmek ister misiniz? Bu uygulamayı cihazınıza yüklemeniz halinde sınırlarımızı kendiniz koyacağınız geniş çaplı bir dünya yaratacaksınız. Görünüm kalitesi üst düzeyde olan bu uygulama ile sizlerde detaysal bir simülasyon oyununa sahip olabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek açısından cep telefonlarınızla kullanacağınız bu uygulama sizlere güzel bir zaman geçireceği eylemi gerçekleştirecektir. Oyun içeriğindeki özgürlüğünüz birinci planda tutulmuş oyunun kullanım özelliklerinin hepsinin kullanıcı hayal dünyasında birikimleri ile düzenleme imkanı sağlanmış gerçekten kifayetli bir uygulama olduğunu bahsedebiliriz. Sevilen android uygulama bu düzeyde kullanıcıya oldukça güzel bir kullanım keyfi vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:20
Goddess: Primal Chaos Android Süper Rol Oyunu Full Apk indir
Goddess: Primal Chaos Son Güncelleme indir
Android rol oyun grubunun oldukça beğenilen bir örneği ile sayfamızda sizlere hizmet verirken bir çok kullanıcı tarafından övünerek bahsedilen bu muhteşem oyunu cep telefonlarınız da görmek isteyeceksiniz. Bu güzel uygulamada yüksek seviyede aksiyon ve macera eğilimi bulunmakta ve oyun kurgusu sebebiyle sizlere ciddi anlamda keyif verici ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirme olanağı verebilmektedir. Oyunun güzel unsurlardan bahsedecek olursak oyun içeriğindeki orijinal efektler uygulamaya gerçekten güzel bir keyif vermektedir. Oyunun kullanım konsolu kullanıcılar için gerçekten kolay bir şekilde uygulamayı kullanmak keyfine verdiği gibi ana kurgusu da uygulamaya ciddi anlamda görsel nitelikleri üç düzeye çıkarma eğilimi vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-03-2018, 21:38
Shadow Fight 3 Android Popüler Dövüş Oyunu Hemen indir
Shadow Fight 3 Android Son Sürüm Keyifli Bir Dövüş Oyunu Hemen indir
Oyun Bilgisi: Bir çok kişi tarafından sevilerek oynanan bir dövüş oyunuyla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Çıktığı günden bu yana oldukça fazla diyebileceğimiz kişi sayısında kullanıcıya sahip olan bu muhteşem uygulamaya sizlerde ücretsiz olarak hemen sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Oyun efekt ve görünüm karakterleri olarak tam bir dövüş uygulaması niteliğini taşıyan oldukça kifayetli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Ses Kalitesi: Orjinal ses efektleri ile kullanıcıyı dövüş oyun keyfini tam olarak vermiştir.
Android Sürüm: Android 3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0