Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 10-06-2017, 10:21
League of Angels-Paradise Land Son Versiyon Hemen indir
Android League of Angels-Paradise Land Full Apk indir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2017, 12:46
Stone Age Begins Android Süper Rol Oyunu Full Apk indir
Stone Age Begins Android Apk indir
Yeni nesil internet dünyasının Android yazılamaz sahibi olan cep telefonlarının kullanabileceği uygulamalar arasında yer alan Rol oyun kategorisinde büyük bir başarı sağlamış oldukça üst düzey bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakarak son zamanların en efsanevi macerasına çıkabilirsiniz. Oyun grafik efektleri ve muhteşem mücadelesi altında oluşturulmuş olanı uygulama dahilinde sizlerin kesinlikle oldukça eğlenceli bir uygulamaya sahip olabileceğinizi söylemek isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalar arasında yer alan bu muhteşem uygulamayı telefonlarımızı yükleyerek oldukça eğlenceli bir serüvene katılabilirsiniz. Android dünyasının bu muhteşem uygulaması ile beraber cep telefonlarınızda gerçek bir yolculuğa adım atmaya hazır olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-01-2017, 14:55
Tap Titans 2 Android Süper Rol Oyunu Full Apk indir
Tap Titans 2 Android Apk indir
Son dönemlerde karşımıza çıkan oldukça güzel uygulamalardan birisi olarak söyleyebileceğim misin bu muhteşem uygulamayı sizlere de cep telefonlarınızda yükleyerek yepyeni bir rol oyununa sahip olma imkanı kesinlikle kaçırmayın. Android piyasasına düştüğün günden itibaren Tap Titans 2 isimlendirilerek piyasada oldukça üst düzey bir sıralama şansına sahip olarak sizlerinde bu muhteşem mücadelenin bir parçası olup hemen cep telefonlarında kullanılan şansını yakalayabilirsiniz. Ses efektleriyle de sizlere muazzam bir uygulama kalitesi getireceğini düşündüğümüzü bu uygulamayı kesesindeki cep telefonlarınızı yüklemelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 14-12-2016, 10:27
Android Eden: The Game Yepyeni Rol Oyunu Full Apk indir
Eden: The Game Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde rağbet gören güzel bir Android oyun ile sizlere bu konuda yardımcı olma olanağını bizlerle paylaşabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Grafik tasarımı oldukça üst düzey bir uygulama olarak karşımıza çıkan bu muhteşem mücadele kesinlikle cep telefonlarınız ile kullanabileceğiniz üst düzey bir oyun olduğunu kısa zamanda bize de kanıtlamayı başarabilmiştir.
Ses Kalitesi: Savaş ve strateji kuruluşunun üst düzeyde olduğu ses niteliklerine sahip süper bir uygulamaya sizlerde hemen sahip olun.
Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-12-2016, 14:29
Oz: Broken Kingdom Yeni Oz Oyunu Hemen indir
Oz: Broken Kingdom Android Apk indir
Filmini ve birçok kitabını görebildiğimiz oldukça üst düzey bir kurguya sahip olan Oz Büyücüsü ile ilgili oluşturulmuş oldukça güzel bir oyuna sizlere de Android cep telefonlarınızda görmek istiyorsanız sitemizin oldukça güzel bir şekilde yazmış olduğu bu makaleyi ve uygulamayı detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. Macera dolu bir hikayeye adım atabileceğiniz bu uygulamada sizlere uzun soluklu ve keyifli bir macera şansını tanıya bilmektedir. Android dünyasının sevilen uygulamalar arasında yer alan çıktığı günden itibaren birçok kişi tarafından oldukça istekli bir şekilde talep edilen muazzam bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-12-2016, 10:24
Star Wars : Galaxy of Heroes Android Yepyeni Star Wars Oyunu indir
Star Wars : Galaxy of Heroes Android Apk indir
Birçok filmi itibariyle oldukça sevilen oyunlar arasında yer alan Star Wars serüvenin Galaxy Heroes serisi ile sizlere yepyeni bir Star Wars keyfi yaşatacak yepyeni kurgusuyla iyi yeni yepyeni bir macera yaşama şansını yakalayabileceğiniz oldukça güzel bir uygulama olarak görebiliyoruz. Görsel nitelikleri tıpkı televizyon dünyasındaki karşımıza çıkan Star Wars keyfini bizlere üst düzey bir şekilde tasarlayan ve bunu görsel düzeyde kullanıcılarına aktarmayı başarabilmiş ses düzeninde oldukça güçlü bir şekilde tasarlandığını görebildiğimiz muazzam bir kaliteli oluşturulmuş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-12-2016, 10:51
DC Legends Android Yeni Rol Oyunu indir
DC Legends Android Apk indir
Televizyon dünyasında filmler ile ortaya çıkmış bütün efsanevi kahramanların bir arada bulunduğu gerçek bir savaş dünyasına sizlerde hoşgeldiniz. Süpermen Batman gibi daha birçok kahramanı birebir olarak siz yönlendirebilir ve dünyamızı istila eden kötü unsurlardan kurtarma şansını iyi yakalayabilirsiniz. Android dünyasının görsel nitelikler olarak son günlerdeki çıkarmış olduğu en kaliteli oyunlar arasında yer alan bu güzel uygulama kısa zamanda birçok kişiye hitap etmeyi başara bilmiştir. Bu güzel uygulama ile beraber sizlerde eğlenceli dolu bir aksiyona adım atma şansını yakalayabilir ve bu muhteşem mücadelenin bir parçası olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-09-2016, 10:44
HIT Popüler Rol Oyunu Full Apk indir
HIT Android Apk indir
Popüler rol oyunları arasında yer alan son dönemin yeni nesil uygulaması hit ismi ile adlandırılan süper bir aksiyona Bu sayfada sizlere tanıtmak istedik. Öncelikli olarak uygulama kısa dönemde birçok kişiye hitap etmeyi başarabildiği gibi aksiyon dolu kurgusuyla birbirinden farklı görevlerde sizin boş zamanlarınızı en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Tasarım oldukça kuvvetli bir şekilde bu işi yapan kişiler tarafından çıkmış olduğunu gördüğümüz uygulama kullanıcı yorumları dahilinde aldığımız bilgilere bakarak birçok kişi tarafından tam not almayı başarmıştır.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-09-2016, 16:33
Crasher - MMORPG Android Popüler Rol Oyunu Hemen indir
Crasher - MMORPG Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Savaş ve aksiyon tutkunları için gerçek bir tasarım harikası bu sayfada ekranlarınızın karşısında olacak..
Grafik Kalitesi: Birbirinden farklı savaşan unsur grafik tasarımları ile büyük ilgi toplamış bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Ses Kalitesi: Savaş ses efektleri mevcut süper bir uygulama..
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-08-2016, 16:10
Brave Trials Android Popüler Rol Oyunu Full Apk indir
Android Brave Trials Apk indir
Oyun Bilgisi: Android Rol Oyun dünyasının sevilen oyunları arasına ismini yazdıran Brave Trials son güncelleme ile ekranlarınzda olmasını istiyorsanız bu sayfayı kesinlikle inceleyin.
Grafik Kalitesi: Grafikleri ile oyun efektleri usta eller tarafında hazırlanmış olması gerçek bir macera ile sizleri baş başa bırakıyor.
Ses Kalitesi: Android dünyasının en güzel eserleri arasında yer alan süper bir macera ile sizler de baş başa kalmak istiyorsanız hemen bu uygulamayı telefonlarınıza indirin.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0