Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Satranç Devri Dünya çapında Bir Satranç Mücadelesine Tanıklık Edin
Satranç Devri En iyi Android Satranç Oyunu Full Apk indir
Zeka gelişimine de büyük katkı sağlayan oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan santranç oyunu seven kullanıcılarımız için birebir olarak tasarlanmış dünya çapında milyonlarca kişinin oyunu keyifle kullanmış olduğunu kullanıcı yorumları dahilinde öğrenmiş bulunmakta olduğumuz bir uygulama olan santranç devri isimli uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Uygulama bildiğiniz santranç görünüm karakterleri üzerinde oluşturulmuş ciddi anlamda sizlere büyük bir keyif verecek ve kısmi beyin gelişimimizi sağlayacak oldukça güzel bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirerek sizde kendinizin kişisel gelişimini sağlamış olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:21
Fun Okey 101 Online Android En iyi Okey Oyunu indir
Android Fun Okey 101 Online Süper Okey Oyunu indir
Ülkemizde de sevilerek oynanan oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan okey oyununu güzel bir örneği olarak düzenlenmiş kombinasyonu ile siz değerli ziyaretçilerimizi sayfamızda sunmak istiyoruz. Cep telefonlarınız ile bu keyifli uygulamayı sevdiklerinizle bir şekilde oynayabileceksiniz ve boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirme şansını yakalayacaksınız. Grafik tasarımı da tipik okey masası görünüm karakterleri üzerinden renkli ve canlı bir şekilde aynı zamanda eğlenceli ses efektleri üzerinden oluşturulmuş kullanıcının dikkatini de almamasına büyük özen gösterilmiştir. Keyifli uygulamayı sizlerde ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:20
Real Chess Android Süper Satranç Uygulaması Full Apk indir
Android Real Chess Popüler Satranç Oyunu Apk indir
Santranç oyun severler için birebir olarak tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada hizmet vermek istedik. Bu uygulamayla beraber dünya çapında bir çok kişiyle gerçek zamanda santranç oynama keyfine varabilecek siniz. Şu zamana kadar en çok oynanan santranç oyunlarından birisi olarak gördüğümüz bu uygulamayı ciddi anlamda niye çapında bir çok kişi tarafından gerçek zamanlı olarak kullanıldığını kullanıcı yorumları dahilinde evet severek bu uygulamaya iştirak ettiklerini görebiliyoruz. Grafik tasarımı Santraç tahta ve rahatlatıcı ses efektleriyle oldukça düzgün bir şekilde tasarlanmış bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:18
Android Popüler Sudoku Oyunu Full Apk indir
Android Sudoku Oyunu Mobil indir
Sudoku severler için dünya çapında en çok kullanılan sudoku bulmacası oyunu ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunuyoruz. Kolaydan zora yönelik daha bir çok özelliğe sahip görünüm karakterleri oldukça üst düzey de bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Android dünyasının sevilen Sudoku oyunlarından olan uygulamayla beraber ciddi anlamda sizlerde boş zamanlarınızı gerçekten iyi bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Grafikleri süper bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınıza indirerek oldukça eğlenceli bir bulmaca keyfine adım atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:55
Android Popüler Dama Elit Oyunu Full Apk indir
Mobil Dama Elit Apk indir
Elit dama oyunu ile sizlerde eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Keyifli zamanlar yaşayabileceğiniz bu uygulamayla sizlerde küçüklüğünüz de evlerimizde oynadığımız nostaljik bir havaya girebileceğiniz ortamları sizlere birebir olarak yaratacak dama oyunu ile oldukça keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Genellikle doksanlı yıllarda tavlaların arkasında dama tahtalarının birden bire oluştuğunu görüyor ve kullanıcıları tarafından oldukça eğlenceli bir şekilde muhteşem bir grafik tasarım üzerinden değerlendirebileceğimiz bir ortamda sizlere bu güzel uygulamanın keyfini en güzel şekilde yaşatmayı amaçlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:27
Android Popüler Dama Oyunu Full Apk indir
Android Süper Dama Oyunu Apk indir
Popüler dama oyun seçeneklerinden birisi olarak karşımıza çıkan ve gündelik hayatımızda çok kişinin evlerinde bile barındırdığı muhteşem görünüm kalitesi üzerinden değerlendirebileceğimiz tıpkı evlerde oynadığımız eğlenceyi bizlere birebir olarak mobil araçlar vasıtasıyla verebileceğine inandığımız dama oyununun bir örneği ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bahsetmiş olduğumuz oyunda farklı renklerde dama tahtası ve kullara sahip olabilir farklı kategoriler üzerinden değerlendirilebilen oyunun Çin daması rüyada normal standart ama oyunu olarak kullanma özelliğine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:25
Android Satranç oyna ve öğren Online Süper Satranç Oyunu Full Apk indir

Satranç oynamak isteyen ya da öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için android yazılıma sahip olan cep telefonlarıyla mobil ortamlarda düzenlenmiş olan bu uygulama sayesinde santranç oynamak hiç bu kadar kolay ya da bilmeyenler için öğrenmek gerçekten hiç bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmemişti. Bu özelliği bizlere sağlayan bu uygulama sayesinde sizlerde oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilecek ve santranç oyununun giderek geliştirme şansına sahip olup uygulamayı oldukça kifayetli bir şekilde kullanmanıza müteakip oyundan büyük keyif alacağınıza inanıyoruz. Grafik tasarımı daha renkli bir şekilde oluşturulmuş olan bu oyunun oldukça eğlenceli ses efektleri mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:03
Tavla Go Online Android Süper Tavla Oyunu Full Apk indir
Tavla Go Online Android Süper Tavla Uygulaması Android Apk indir
Türkiye’de gerek evlerimizde gerek çay bahçelerinde sıklıkla oynadığımız okeyden sonra iki kişiyle oynanan tavla oyununu ülke nüfusunun yarıdan çoğu bile bilmektedir. Resmen ata sporu gibi benzetebileceğimiz ülkedeki bir çok kişi tarafından sevilerek oynanan tavla oyununun mobil versiyonları aracılığıyla online bir şekilde tasarlanmış bir mevcut sürüm ile siz değerli ziyaretçilerimiz de hizmet vermekteyiz. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da eğlenceli bir şekilde tavla oyununu dünya çapındaki bir çok kişi ile oynayabilir hatta ülkemizden bu uygulamayı cep telefonlarında barındıran sevdiklerinizle keyifli bir rekabet içerisine girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2018, 17:32
Fun Okey 101 Online Süper 101 Okey Oyunu Son Güncelleme indir
Android Fun Okey 101 Hemen Oyna Full Apk indir
Mahalle şartlarında çay bahçelerinde oynanabilecek en güzel uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik. Sevdiklerinizle beraber eğlenceli zamanlar geçirebilmek için oynadığınız okey uygulamasıyla sizlere ciddi anlamda bir eğlence şansı verecek bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın. Uygulamayla beraber cep Telefonlarımızda okey oyununun en güzel grafik tasarımı altında kullanma deneyimini bizzat yaşayabileceksiniz. Eğlenceli ses efektleri ile de uygulamada eğlenceli bir zaman geçirme şansını bulabileceğiniz bu uygulamayı cep telefonlarınıza kesinlikle yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2018, 19:45
Android Bilardo Şehri Oyunu Süper Bilardo Keyfi için Hemen indir
Bilardo Şehri Oyunu Hemen indir
Android uygulamaları daha bilardo oyun severlerin kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla yepyeni grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bilardo şehri adı ile piyasaya kazandırılmış muhteşem bir android bilardo oyun programıyla karşınızdayız. Istakasından toplarına kadar muhteşem ama bilardo masaları altında bu güzel oyunu kullanabileceğiniz orjinal tasarımlar altında oluşturulmuş olan eğlenceli zamanlarınızı geçirmeyi amaç edinmiş oldukça üst düzey bir kurguyla tasarlanmış ve eğlenceli ses müzikleriyle de Kullanıcının oyun oynarken hiçbir şekilde sıkılmamasını sağlayabilen ses desteği de mevcuttur. Cihazınızda herhangi bir yer kaplama durumu teşkil etmeyecek olan küçük ve eğlenceli bu güzel bilardo oyununu sitemizin hemen aşağı tarafında bundan dosya aracılığıyla Cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0