Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:14
Street Chaser Android En Güzel Soyguncu Yakalama Oyunu Hemen indir
Street Chaser Android Süper Sokak Koşu Oyunu Full Apk indir
Sokaklar içerisinde koşturmaca ve aksiyonun üst düzeyde olduğu bir mücadele ile siz değerli ziyaretçilerimizin baş başa bırakırken uygulamayı kısaca anlatmak gerekirse şu ifadeleri söylememiz başlangıç olarak gerçekten size iyi bir ön izlenim yaratacağını düşünüyoruz. Sayfamızda bulunan bu uygulama sokaklar içerisinde soyguncuları yakalama görevini sizlere vermektedir. Sizlere verilen bu görevleri en iyi şekilde yerine getirebilmek açısından karakterinizi iyi bir şekilde yönlendirmeniz gerekmektedir. İyi bir şekilde yönlendirip kötü suçluları yakalayarak adaletin tecelli etmesini sağlayabilirsiniz. Görsel nitelikler olarak renkli bir düzen sağlanmış olup oyun platformunu gerçekten kaliteli efektler üzerinde oluşturulduğunu söylemek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:20
Game of Thrones: Conquest En iyi Game of Thrones Oyunu Mutlaka indir
Android Game of Thrones: Conquest Full Apk indir
Android dünyasının en yeni dizi uyarlaması uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan macera ve stratejinin beraber bulunduğu muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Dünya çapında ünlü Game of Thrones dizisinin uyarlanmış olduğum bütün karakterlerinin uygulama içeriğinde barındırıldıkları muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmet vermek istiyoruz. Grafik tasarımları tıpkı uygulamanın bizzat diziye tam olarak uyarlandığını görebilmekteyiz. Oyun efektlerinin de bu doğrultuda bilim kurgu açısından gerçekten üst düzey bir şekilde düzenlendiğini görebilmekteyiz. Son dönemlerde dünya çapında büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmış olan Game of Thrones dizisinin uygulamasını ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınıza indirerek bu muhteşem mücadelenin bir parçası olmaktan mahrum kalmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2018, 11:57
Horsecraft: Survival and Crafting Game Android Süper Pixel Oyunu Full Apk indir
Horsecraft Survival and Crafting Game Android Full Apk indir
Android macera oyun severler için birebir olarak tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde gerçekten maceracı bir yolculuğa cep telefonlarınız ile çıkabilir ciddi anlamda size uzun soluklu ve boş zamanlarınızda keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz güzel bir uygulama deneyimi yaşatacağından kuşkunuz olmasın. Uzun soluklu bir mücadele ve macera özelliklerinin yer aldığı grafik tasarımlar altında oluşturulmuş ciddi anlamda özverili bir şekilde kurgusal zenginlik sağlanmış bu muhteşem mücadelede sizlerde yer yer atlar ile keyifli bir mücadeleye adım atabileceksiniz. Piksel görünüm kalitesiyle Minecraft benzeri oyun olarak kabul edilen bu uygulamayı ciddi anlamda severek kullanacağınız dan kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2018, 19:10
Survivor Royale Süper Macera Oyunu Hayatta Kal Aksiyona Devam Hemen indir
Survivor Royale Android Apk indir
Survivor yarışmalarından uyarlanmış muhteşem bir hayatta kalma mücadelesi ne tanıklık etmek ister misiniz? Sayfamızda yayınlanan bu uygulamada oldukça eğlenerek kullanabileceğinizi düşündüğümüz güzel bir oyana sizler için seçtik. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak görülebilen bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza göre bilmeniz adına sayfamızı ziyaret edebilir ücretsiz olarak bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz. Boş zamanlarınızda eğlenerek oynayabileceğiniz çok güzel bir oyun. Ses efektleri ve grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde hazırlanmış olan bu güzel uygulamayı sizler de cep telefonlarınıza kazandırabilirsiniz. Popüler bir uygulamayı cihazlarınızda görmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:20
Raft Survival Android Süper Survivor Oyunu Full Apk indir
Android Raft Survival Son Güncelleme indir
Televizyon ekranlarında da popüler olarak izlenen Survivor yani hayatta kalma ismine sahip olan yarışmanın mobil versiyonlar aracılığıyla düzenlemiş olduğu muhteşem bir uygulamayla sizlerin karşısında bulunmaktayız. Koskoca bir ormanda tek başına kaldınız ve hep yeni bir hayatı kendiniz için hazırlamanız lazım tabii ki bu bağlamda sizlerde büyük sorunlar ve engellerle karşılaşacak ve bu engelleri birer birer aşmak isteyeceksiniz. Bu uğraşlarınız da size tabii ki uzun soluklu bir mücadele etme girişiminde bulunmanızı sağlayacaktır. Bundan dolayı oyunu yüksek seviyede bir mücadeleyle kullanırken gerek oyun efektleri gerek oyundaki Mücadeleniz sizlere uzun soluklu bir keyif aldıracağından kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-03-2018, 21:39
Android Knives Out Popüler Macera Oyunu Full Apk indir
Knives Out Android Süper Macera Oyunu Hemen indir
Android macera severler ekran başına sizlere uzun soluklu bir eğlence kazandıracak muhteşem bir uygulamayı kazandırmak istiyoruz. Bu uygulamada cep telefonlarınız da büyük soluklu bir eğlenceye adım atabilir ve süper bir mücadeleye sizlerde ortak olabilirsiniz. Grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış ve oyun efektleri üstdüzey bir şekilde düzenlenmiş muhteşem bir mücadeleye sizlerde eşlik edebileceksiniz. Ses efektleri de gerçek bir şekilde düzenlenmiş olan bu muhteşem uygulamada siz değerli ziyaretçilerimiz oldukça keyif alacağına inanıyoruz. Ücretsiz olarak muhteşem uygulamayı hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınıza indirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:48
Ertuğrul Gazi Android Popüler Macera Oyunu Hemen indir
Android Ertuğrul Gazi Oyunu Apk indir
Ceddimiz Osmanlı'nın en önemli liderlerinden Hatta başlangıcındaki lideri Ertuğrul Gazi'nin grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan oldukça eğlenceli bir mücadelesine Sizler de ev sahipliği yapmak istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı cep telefonlarınıza görmenizi tavsiye ediyoruz. Tarihimizdeki Osmanlı kıyafeti elinden tutup o savaş aksiyon oyunlarını ve savaş stratejilerine bizzat kendiniz izleyebileceğiniz oldukça güzel bir uygulama olduğunu Cep telefonlarınız daha elinde görmeniz mümkün olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2017, 10:14
Minecraft Pocket Edition v1.0.4.1 Son Güncelleme Hemen indir
Minecraft Pocket Edition v1.0.4.1 Android Apk indir
Dünyada birçok kişinin sınırlarını kendisinin yarattığı oldukça kapsamlı bir oyun deneyimi yaşatan muhteşem bir oyun ile sizleri başbaşa bırakırken 1 milyardan daha fazla kullanıcısına sahip olduğu Minecraft Pocket Edition uygulamasının son versiyonu olarak güncellenmiş haliyle sunulmuş uygulama dosyası bizzat sitemiz aracılığıyla siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunulacaktır. Android dünyasının en çok sevilen uygulamalar arasında yer alan bu muhteşem uygulamayla beraber sizleri başbaşa bırakırken muhteşem Mücadele'nin bir arada bulunduğu ve kendinize ait bir dünyayı bizzat yaratma imkanı da sizlere veren oldukça üst düzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2017, 14:22
Survival Craft Online Android Online Survivor Oyunu Full Apk indir
Android Survival Craft Online Apk indir
Macera dolu bir serüven adım atmak istiyorsanız Android yazılım acısı sahip cep telefonlarımızda kesinlikle bu uygulamayı bir gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Uzun soluklu kurgusu oldukça sevilen tasarımı ve anlatım özellikleri ve kolay kullanım sayesinde sizlere ellerinizden düşüremeyeceğiniz niteliklere sahip bir oyunu tanıtmak isteriz. Uygulamamız ana kurgusal olarak hayatta kalma girişimlerinde bulunan ıssız bir adaya düşmüş kişinin yani sizin mücadelelerinize tanıklık ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2017, 12:19
Wolf Online Android Süper Kurt Oyunu Full Apk indir
Wolf Online Android Apk indir
Wolf online isimli oyun ile sizlere aksiyonlu kurt karakterler ile muhteşem kurgusunun yanısıra oluşturulmuş olan bir oyun tasarımıyla sizleri başbaşa bırakarak uygulamada efektler aksiyonlu gözler önüne serildiği muhteşem performanslarının sergilendiği bir mücadele olduğundan bahsetmek isteriz. Gerek grafik tasarımı gerek oyun kuruluşu gerek ise oldukça üstün yapıya sahip olan bölümleri ve yarışmacıları kapsayan muhteşem elit ve birçok kişi tarafından sevilmiş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının sevilen uygulamasını cep telefonlarınıza yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştır eğer cep telefonlarınız da bu uygulamayı görmek istiyorsanız aşağıdaki dosya ücretsiz olarak cihazlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0