Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 26-05-2017, 23:37
My Cafe: Recipes & Stories Android Cafe işletme Oyunu Hemen indir
My Cafe: Recipes & Stories Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Küçüklükten beri hayali olarak kahve işletme imkânına sahip olmak isteyen kullanıcılarımız için android yazılıma sahip Cep telefonlarıyla boş zamanlarını güzel bir şekilde değerlendirebilecek oldukça güzel bir uygulamayı sizlerle baş başa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Kalite unsuru oldukça geniş kitlelere hitap etmek için oluşturulmuş olan muazzam bir tasarım ile düzenlenmiş muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2017, 12:18
Icon Pop Quiz Android icon quiz Oyunu Android Apk indir
Icon Pop Quiz Android Süper Marka Model Eşleştirme Oyunu Full Apk indir
Son dönemi sevilen Android oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan marka ya da model belirleyip bunları eşleştirme konusunda sizlere büyük yardımcı olabilecek ve eğlenceli bir genel kültür oyunu olarak karşımıza çıkan güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Dünyaca ünlü marka ve modellerin bir kısmının verildiği simgelerin tamamını tahmin etmenize yönelik bir beyin egzersizi olarak düşünebilirsiniz bu uygulamayı sizlere de kesinlikle cep telefonlarınızda görmek isteyeceksiniz. Android dünyasının sevilen uygulamasını hemen cep telefonlarınızı aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2017, 12:32
Farmdale Android Süper Çiftlik Oyunu Full Apk indir
Farmdale Android Çiftlik Oyunu Apk indir
Senin hayatından sıkılan Android kullanıcıları için oldukça güzel ve renkli bir tasarım altında oluşturulmuş grafikler ile yepyeni bir Çiftlik oyunu mücadelesine ortak olmak istemez misiniz? normal bir Çiftçi'nin günlük hayatında gerçekleştirmiş olduğu hemen hemen her şeyi birebir sizlerin yapacağını düşünerek tasarlanan bu uygulamada gerçek grafikler altında oluşturulmuş olan bir tarım işleri daha birçok niteliklere sahip olan hayvan besleme ve ürünlerini alma açısından kullanabileceğiniz oldukça güzel bir tarım uygulanmasıyla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2017, 15:06
Cookie Clickers 2 Android Kurabiye Yapma Uygulaması Full Apk indir
Cookie Clickers 2 Android Kurabiye Yapma Oyunu Hemen indir
Yepyeni kurabiye yapma uygulaması olarak karşımıza çıkan muhteşem bir oyun ile sizlere hizmet vermek isteriz. Android dünyasının cep telefonlarına muhteşem uygulama ile keyifli zamanlar şu geçirme fırsatını sizlere sunacak oldukça üst düzey bir uygulamayla sizlere hizmet vermek isteriz. Renkli ve oldukça üst düzey bir uygulama olarak bilinen muhteşem mücadelenin bir parçası olarak kesinlikle cihazlarınızda görebilirsiniz. Orijinal ses efektleriyle de rahatlatıcı bir oyun kurgusu sağlayan bu muhteşem mücadelenin sizlerde bir parçası olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2017, 12:01
Make More! Android Süper Klasik Oyun Full Apk indir
Android Make More! Full Apk indir
Son zamanlarda Android oyun platformunda ismini hızlı bir şekilde bir çok kişiye ulaştırmaya başarabilmiş bir klasik oyun kategorisinde bulunan make more isimli uygulama ile sizlerin hizmetinde bulunuyoruz. Grafikleri üstün tasarım özellikleri doğrultusunda oluşturulmuş olan oldukça sevilen uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan bu muhteşem oyunu Sizler de ücretsiz olarak sitemiz aracılığıyla sahibi olma imkanı kesinlikle kaçırmayın. Android dünyasının sevilen oyun kategorilerinden birisi olarak karşımıza çıkan bu muhteşem mücadele sizlerde ücretsiz olarak sayfamızda sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2017, 15:16
Angry Birds 2 Yeni Angry Birds Oyunu Hemen indir
Angry Birds 2 Android Apk indir
Android oyun dünyasının belki de en popüler uygulamalar arasında yer alan Angry Birds'ün en güncel ve yeni versiyonlar dahilinde oluşturulmuş Angry Birds 2 isimli uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Bildiğiniz üzere birçok Android cihazda otomatik olarak kayıtlı bir şekilde cihazın hafızasında bulunan bu muhteşem uygulamanın yeni versiyonunu cep telefonlarınızda ücretsiz olarak görme fırsatını sitemiz aracılığıyla yaşayabilirsiniz. Yepyeni tasarımlar doğrultusunda oluşturulmuş olan ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebileceğiniz bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın. Grafik kalitesi bu değerli ve üstün bir uygulamayı cep telefonlarınızı ücretsiz olarak indirebilir ve muhteşem bir deneyim yaşamak fırsatını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2017, 14:40
Best Fiends Forever Android Popüler Klasik Oyunu Hemen indir
Best Fiends Forever Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Eğlenceli bir altyapı ile beraber güzel bir oyun deneyimi yaşatan bu uygulamaya beğenilen yeni bir efsane demek kesinlikle mümkün gözüküyor...
Grafik Kalitesi: Renkli ve canlı oyun efektleri altında düzenlenmiş oldukça detaylı bir çalışma örneği olarak sizlerin hizmetine sunulmuş bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Ses Kalitesi: Renkli ses özellikleri ve eğlenceli kurgusuyla kullanıcılarının oldukça beğendiği bir uygulama olarak görebiliyoruz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2017, 12:53
Wonder Zoo - Animal Rescue Android Süper Klasik Full Apk indir
Wonder Zoo - Animal Rescue Android Apk indir
Wonder zoo ismiyle ortaya çıkan Android klasik oyun kategorisinde son dönemlerin en çok beğenilen uygulamalar arasında yer alan hayvanat bahçesinde bulunan hayvanlar aracılığı ile oluşturulmuş olan standart klasik oyun tablosu ile eşleşme seçeneklerini sizlere sunarak keyifli bir süreç içerisinde birçok bölümü bünyesinde barındıran ve ilerlemeli bir oyun kategorisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Android dünyasının sevilen uygulamalar arasında yer alan bu uygulamayı ile beraber sizlerde cep telefonlarınızda oldukça eğlenceli bir dünyaya adım atacağınız dan şüpheniz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2017, 10:50
Android Diş Perisi At Bakımı çoçuk Oyunu Full Apk indir
Diş Perisi At Bakımı Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Çocuklarınız için eğlenceli olabileceğini düşündüğümüz Diş Perisi at bakımı ve uygulaması ile sizlere de boş vakitlerini iyi değerlendirebileceğiniz düşündüğünüz bir uygulama ama hastası ile çocuklarınıza küçük de olsa görsel eğitim verme şansına sahipsiniz.
Grafik Kalitesi: Canlı ve oldukça renkli grafik tasarımı altında oluşturulmuş muhteşem bir uygulama olması sebebiyle çocukların ilgisini çekebilen muhteşem bir uygulamayla sizlere hizmet veriyoruz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2017, 14:15
Android Oyun Hayvanları Boyama Kitabı Apk indir
Çocuklar için Oyun Hayvanları Boyama Kitabı Hemen indir
Uygulama Bilgisi: Çocukların gelişimi açısından tasarlanan oldukça güzel boyama sayfaları bulunan çocuklar için hayvan resimlerinin boyama kitap olarak kullanabilecekleri oldukça güzel ve elverişli bir eğitim uygulaması diyebiliriz.
Grafik Kalitesi: Grafiklerin Muazzam görünüm kalitesi ile tasarlanmış çocuklarınıza eğlenceli bir dünyanın kapısını aralayacak oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0