Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-04-2018, 22:20
Android Kim Milyoner 2018 - 15 Bin Soruluk Süper Bilgi Yarışması Hemen indir
Kim Milyoner 2018 - 15 Bin Soru Full Apk indir
Kim milyoner olmak ister yarışmasının son model ürünü olarak karşımıza çıkan 2018 türevi ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulamada üstelik oldukça üst düzey bir özellik olarak 15.000 soruya eşlik ettiğini belirtmek isteriz. Soru bankasının bu kadar detaylı bir şekilde olduğunu belirterek ciddi anlamda sizlere kullanıcı yorumları dahilinde göre bildiğimiz birden çok yarışma keyfini vereceğinden kuşkunuz olmasın. Grafik tasarımının da tıpkı yarışmadaki görünüm karakterleri ile birebir uyduğunu belirterek hem nostaljik bir keyif hem de uzun soluklu bir yarışma deneyimini dilediğiniz kadar yaşama şansına 15.000 Soru sayesinde sahip olabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:20
Real Chess Android Süper Satranç Uygulaması Full Apk indir
Android Real Chess Popüler Satranç Oyunu Apk indir
Santranç oyun severler için birebir olarak tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada hizmet vermek istedik. Bu uygulamayla beraber dünya çapında bir çok kişiyle gerçek zamanda santranç oynama keyfine varabilecek siniz. Şu zamana kadar en çok oynanan santranç oyunlarından birisi olarak gördüğümüz bu uygulamayı ciddi anlamda niye çapında bir çok kişi tarafından gerçek zamanlı olarak kullanıldığını kullanıcı yorumları dahilinde evet severek bu uygulamaya iştirak ettiklerini görebiliyoruz. Grafik tasarımı Santraç tahta ve rahatlatıcı ses efektleriyle oldukça düzgün bir şekilde tasarlanmış bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:39
Memrise Dil Öğren Android Yabancı Dil Eğitimi Popüler Uygulama Hemen indir
Android Memrise Dil Öğren Uygulaması Full Apk indir
Gelişen meslek alanında yabancı dil öğrenimi ve kullanımı özellikle ticaret ağlarının bol olduğu meslek dallarında büyük önem kazanmıştır. Bu konuda sizlerde sayfamızda bulunan bu uygulama gibi yabancı dil eğitimini tam anlamıyla veren oldukça güzel bir şekilde kullanım özelliklerini bünyesinde barındıran bu muhteşem uygulamaya sahip olarak yabancı dil gelişimini boş zamanlarınızda olsa bile cep telefonlarınız ile birazcık geliştirme açısından kullanım ağına katılmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulamayı cep telefonlarınıza yükledikten sonra kullanmaya başlarken özellikle yabancı kelime ezberleme konusunda sizlere eğlenceli bir platform hazırlamış ve bir çok kelime haznesi ile yabancı dil kelime gelişiminizi ön planda tutmuştur. Aynı zamanda sesli bir şekilde telaffuz gelişimi açısından cümleleri birer birer sizlere seslendirerek kulak yabancı dil gelişimi sağlamak amaçlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:24
Çifte Dikiş Yaratıcı Zeka Android Süper Zeka Oyunu Full Apk indir
Çifte Dikiş Yaratıcı Zeka Oyunu Bulmaca ve Eğitici Oyunu Hemen indir
Eğitici bir bulmaca oyunu ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşına çıkarken android düzeyin en üst noktalarında olan bu muhteşem uygulamayı sizde cep telefonlarında görmek isteyeceksiniz. Boş zamanlarınızı daha güzel bir şekilde değerlendirmek açısından kullanabileceğiniz bu muhteşem uygulamayı Cihazlarınıza hemen yükleyerek hem eğlenceli hem de eğitici zamanlar geçirmeyi ihmal etmeyin. Grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarını za yükleyerek oldukça güzel bir işlem yapacak ve daha önceden belirtmiş olduğumuz gibi kifayetli bir şekilde eğitim şansına sahip olacaksınız. Android dünyasının bu sevilen uygulamasını cep telefonlarınıza aşağıdaki uygulama ile ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:52
Recolor - Coloring Book Android Boyama Kitabı Uygulaması Tam Sürüm Hemen indir
Android Recolor - Coloring Book Süper Boyama Kitabı Full Apk indir
Sorumluluk sahibi bireyler olarak çocuklarımızın gelişimini tabii ki herkezden daha çok sizler istemelisiniz! Bu konuda mobil cihazlara ya da teknolojik düzey ayak uydurmaya çalışan çocuklarımız için düzenlenmiş olan oldukça güzel bir boyama kitabı uygulamasıyla sizlere kazandırmak istedik. Uygulamadaki görsel nitelikleri gerçekten en üst düzeyde yapılmış resim karakterleri sayesinde çocuklarınız eğlenceli bir boyama yolculuğuna adım atacaktır. Yüzlerce resimi dilediğince Boyamau sorularını sulu veya kuru boya işlemlerinde kullanabileceği gibi tasarlayabilir dilediği kadar özgürce boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada çocuklarınızın teknolojik düzeyini en yararlı bir şekilde kullanma isteğini birebir olarak karşılamaktadır. Bu uygulama sayesinde sınırsız bir şekilde çocuklarımıza ilgilenebilir daha detaylı ve eğitimsel olarak teknolojik dünyalarını geliştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2018, 19:45
Android Popüler Sudoku Oyunu Hemen indir
Sudoku Android Apk indir
Bulmaca oyun severler için kafa çalıştırıcı sayılarla arası iyi olan kullanıcılarımız için sudoku oyununun en güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bir androidli oyun türevini siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada sunmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde sudoku sevdasını en güzel şekillerde en kolay görünüm karekterlerinin bizzat size açık ve net bir oyun tarzını yaşatabileceğini düşündüğümüz bu güzel uygulamayla beraber yaşayacağınızdan kuşkunuz dahi olmasın. Bu güzel uygulamayla beraber cep telefonlarınızın grafik tasarımlarını ve ses efektlerini Hiç yormadan güzel bir şekilde tasarlanmış olan cep telefonlarınız da çok az yer kaplayan bu güzel uygulamayla beraber sudoku keyfini en güzel şekillerde yaşayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2018, 19:44
NeuroNation Beyin Egzersizleri Oyunları Hemen indir

Android NeuroNation Beyin Egzersizleri Full Apk indir
Beyin gelişiminiz açısından android dünyasının en güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınızda bu cihazınıza indirebileceğiniz uygulama dahilinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğimiz ve beyin egzersizleri yapabileceğiniz beyin gelişimini izleme kişisel gelişiminize de üstünlük sağlayabilecek uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olması kullanıcılar tarafından kolay bir kullanım sağlamasından dolayı sevilmekte ve aynı zamanda uygulamanın sesli resimsel olan kişisel gelişim soruları ve beyin egzersizleri yaptırabilecek sorular oldukça yüksek seviyede bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Android Memrise Dil Öğren Uygulaması Hemen indir
Memrise Dil Öğren Android Apk indir
Hiç görüşmelerinde yurtdışı tatillerinde ya da turizim işleriyle uğraşıyorsanız muhakkak ki ekstra bir değil büyük önem arz etmektedir. Mesleki açıdan yada kişisel gelişim açısından idealist dediğimiz kendini geliştirmeyi seven ziyaretçilerimiz için yepyeni bir dil öğrenme uygulaması cep telefonlarının bir adım uzağında. Telefonlarımızda bu uygulamayı kullanırken hem boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz eğlenceli bir oyun olarak görebilir hem de bilgi birikimimizi artırabilicek seviyede olan bir dil öğrenme uygulaması olarak da görebiliriz. Kullanıcılarını düşünerekten kolay bir kullanım sağlama amacı güderek açık ve net bir arayüze sahip olan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-05-2017, 21:52
Android Benim için Boyama Kitabı Mod Apk Hemen indir
Benim için Boyama Kitabı Ücretsiz Full Sürüm indir
Değerli kullanıcılar Boyama kitabı çocuklar için vazgeçilmez bir uygulamadır. Her yaştan kullanıcıların keyifle oynayacağı boyama kitabı uygulması çok heycanlı sürükleyici bir uygulamadır.Çocuklar gençler Anne babalar hayatınızı daha zevkli hale getirmek için uygulamayı indirin kolaylaşsın hayatınız.Çeşi çeşit renkler ile resimleri boyayın çocuklar Resimlerinizi yazdırın evinizin en güzel köşelerine yerleştirin Yıllar sonra çocuklarınızın yaptığı resimleri evinizin her köşesinde görebilirsiniz.Yaptığınız resimleri bilgisayarınıza kaydedin yıllar yıllar sonra inceleyebilirsiniz Güvenli uygulamamızı hemen indirin çocuklarınızda sizde eğlenceye doyun hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:49
Android Benim Hocam Mobil Beta Sürümü Eğitim Uygulaması Full Apk indir
Benim Hocam Mobil Beta Sürümü Android Süper Eğitici Oyunu Full Apk indir
Cep telefonlarınızda bir öğretmen yapmak istemezmisiniz? Çocuklarımızın mobil cihazları daha elverişli bir şekilde kullanmasını istiyorsanız sizlere bizzat hizmet sunacak çocuklarınızı hem eğlenceli hemde eğitim verme imkânını bir arada bulunduran oldukça güzel bir uygulama ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tatillerde ve evlenmek istedikleri her andan çocuklarımızla oldukça güzel bir şekilde hizmet sunmakta olan bu güzel uygulamayı cihazlarınızda görmek istiyorsanız kesinlikle cep telefonlarınızdan bu ücretsiz uygulama indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0