Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 19:45
Android Popüler Sudoku Oyunu Hemen indir
Sudoku Android Apk indir
Bulmaca oyun severler için kafa çalıştırıcı sayılarla arası iyi olan kullanıcılarımız için sudoku oyununun en güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bir androidli oyun türevini siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada sunmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde sudoku sevdasını en güzel şekillerde en kolay görünüm karekterlerinin bizzat size açık ve net bir oyun tarzını yaşatabileceğini düşündüğümüz bu güzel uygulamayla beraber yaşayacağınızdan kuşkunuz dahi olmasın. Bu güzel uygulamayla beraber cep telefonlarınızın grafik tasarımlarını ve ses efektlerini Hiç yormadan güzel bir şekilde tasarlanmış olan cep telefonlarınız da çok az yer kaplayan bu güzel uygulamayla beraber sudoku keyfini en güzel şekillerde yaşayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:44
NeuroNation Beyin Egzersizleri Oyunları Hemen indir

Android NeuroNation Beyin Egzersizleri Full Apk indir
Beyin gelişiminiz açısından android dünyasının en güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınızda bu cihazınıza indirebileceğiniz uygulama dahilinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğimiz ve beyin egzersizleri yapabileceğiniz beyin gelişimini izleme kişisel gelişiminize de üstünlük sağlayabilecek uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olması kullanıcılar tarafından kolay bir kullanım sağlamasından dolayı sevilmekte ve aynı zamanda uygulamanın sesli resimsel olan kişisel gelişim soruları ve beyin egzersizleri yaptırabilecek sorular oldukça yüksek seviyede bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Android Memrise Dil Öğren Uygulaması Hemen indir
Memrise Dil Öğren Android Apk indir
Hiç görüşmelerinde yurtdışı tatillerinde ya da turizim işleriyle uğraşıyorsanız muhakkak ki ekstra bir değil büyük önem arz etmektedir. Mesleki açıdan yada kişisel gelişim açısından idealist dediğimiz kendini geliştirmeyi seven ziyaretçilerimiz için yepyeni bir dil öğrenme uygulaması cep telefonlarının bir adım uzağında. Telefonlarımızda bu uygulamayı kullanırken hem boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz eğlenceli bir oyun olarak görebilir hem de bilgi birikimimizi artırabilicek seviyede olan bir dil öğrenme uygulaması olarak da görebiliriz. Kullanıcılarını düşünerekten kolay bir kullanım sağlama amacı güderek açık ve net bir arayüze sahip olan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-05-2017, 21:52
Android Benim için Boyama Kitabı Mod Apk Hemen indir
Benim için Boyama Kitabı Ücretsiz Full Sürüm indir
Değerli kullanıcılar Boyama kitabı çocuklar için vazgeçilmez bir uygulamadır. Her yaştan kullanıcıların keyifle oynayacağı boyama kitabı uygulması çok heycanlı sürükleyici bir uygulamadır.Çocuklar gençler Anne babalar hayatınızı daha zevkli hale getirmek için uygulamayı indirin kolaylaşsın hayatınız.Çeşi çeşit renkler ile resimleri boyayın çocuklar Resimlerinizi yazdırın evinizin en güzel köşelerine yerleştirin Yıllar sonra çocuklarınızın yaptığı resimleri evinizin her köşesinde görebilirsiniz.Yaptığınız resimleri bilgisayarınıza kaydedin yıllar yıllar sonra inceleyebilirsiniz Güvenli uygulamamızı hemen indirin çocuklarınızda sizde eğlenceye doyun hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:49
Android Benim Hocam Mobil Beta Sürümü Eğitim Uygulaması Full Apk indir
Benim Hocam Mobil Beta Sürümü Android Süper Eğitici Oyunu Full Apk indir
Cep telefonlarınızda bir öğretmen yapmak istemezmisiniz? Çocuklarımızın mobil cihazları daha elverişli bir şekilde kullanmasını istiyorsanız sizlere bizzat hizmet sunacak çocuklarınızı hem eğlenceli hemde eğitim verme imkânını bir arada bulunduran oldukça güzel bir uygulama ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tatillerde ve evlenmek istedikleri her andan çocuklarımızla oldukça güzel bir şekilde hizmet sunmakta olan bu güzel uygulamayı cihazlarınızda görmek istiyorsanız kesinlikle cep telefonlarınızdan bu ücretsiz uygulama indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 12:31
Android Logo Quiz World Süper Logo quiz Oyunu Full Apk indir
Logo Quiz World Android Apk indir
Android uygulamalarda oldukça beğenilerek kullanılan logoları tahmin ederek bir nevi Bilgi vererek görsel nitelikleri hatırlatma unsurları üzerinden çalıştırılan Mini sınav uygulamasına sizlerin de kesinlikle beğenerek kullanacağınızı düşünüyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamada ünlü yemek firmaları araç modelleri gibi daha birçok görsel niteliklerde ki logoları size kızmıyor bir şekilde göstermekte olup tamamını hatırlayıp tahmin etmeniz isteniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-01-2017, 12:14
Android Bilgi Yarışması Oyunu Full Apk indir
Bilgi Yarışması Android Apk indir
Günümüzde televizyon programları olarak da oldukça beğenilerek izlenen bilgi yarışmalarının mobil versiyonlar aracılığıyla düzenlenmiş Android yazılımına sahip cihazlarda kullanılan bilgi yarışması oyunlarının bir örneğiyle de sizlere bu sayfada hizmet vermekteyiz. Uygulamamız dünya çapında birçok genel kültür spor tarih gibi kategorileri bünyesinde barındıran binlercesi soruya sahip bir uygulama olup sizlere bir genel kültür keyfi ve beyin egzersizi yaşatma fırsatı verecektir. Uygulamamız bilgi yarışması tadında genel kültür seviyesini üst noktalara çıkarmaya başlamış ve öğretici yapısıyla birçok kişi tarafından takdire şayan bulunmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-01-2017, 10:11
Matematik Milyoneri çocuklar için Eğitici Oyun Hemen indir
Matematik Milyoneri Android Apk indir
Android yazılımlara sahip olan cep telefonlarının tabletlerinin ile çocuklarımızı daha düzgün bir şekilde teknoloji kullanımı sağlamak istiyorsanız sorunlu Ebeveynler olarak matematik milyoneri isimli oldukça güzel bir uygulama ile sizlere muhteşem bir eğitim uygulamasına sunumunu yapmak isteriz. Bu güzel Android uygulama ile beraber Sizlerde cep telefonlarımızın oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olan matematik eğitici sorularını çocuklarınıza Hatta kendiniz bile çözmeye çalışarak elverişli bir şekilde geçirebileceğiniz boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2017, 12:06
Android 3 Saniyede Matematik Oyunu Full Apk indir
3 Saniyede Matematik Oyunu Hemen indir
Android eğitim oyunları kategorisinde sizlere ve çocuklarınıza eğlenceli aynı zamanda eğitici bir zaman geçirme programı olarak karşımıza çıkan ve eğlenceli matematik oyunları ile sizlere ve çocuklarımızın gelişimi açısından oldukça yararlı bir şekilde kullanım özelliği yaratan muazzam bir uygulama ile başbaşa bırakmak isteriz. Android dünyasının bu sevilen uygulaması olarak karşımıza çıkan 3 saniyede matematik oyunu isimli oyna aşağıdaki dosya aracılığıyla sahip olup sizlere de oldukça güzel ve eğlenceli eğitim soruları ile çocuklarınızla beraber iyi vakitler geçirmek şansını yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-09-2016, 16:46
TRT Bulmaca Kulesi Android Trt Çoçuk Uygulaması Full Apk indir
TRT Bulmaca Kulesi Oyunu Full Apk indir
Devlet televizyon kanalı olan TRT'nin çocuk gelişimi için tasarlanmış olduğu son mobile uygulamalar arasında yer alan bulmaca Kulesi ile sizlere ve çocuklarınıza eğlenceli dakikalar yaşatacak süper bir uygulama ile başbaşa bırakmak istiyoruz. Sorumluluk sahibi Ebeveynler olarak sizlere de çocuklarınızın gelişimini son dönemlerde mobil internet ağlarına olan düşkünlükleri sebebiyle daha düzgün kaliteli ve kendilerini psikolojik anlamda hiçbir şekilde sakınca sağlamamakta olup aksine kişisel gelişimleri doğrultusunda oldukça yararlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Ses düzeni tam olarak sağlanmış olan bu eğlenceli bulmaca uygulamasına sizlere sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle sayfamızı inceleyerek aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza indirin..
Devamı
  • Yorumlar: 0