Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:12
Çatlak Kelimeler Android Online Kelime Bulmacası Full Apk indir
Çatlak Kelimeler Android Süper Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Özellikle android cep telefonu kullanıcılarından kelime oyunu seven kullanıcılarımızın gerçekten büyük bir keyifle oynayacağı hm eğlenceli hem de bulmaca oyunu kulvarlarında büyük bir beğeni kazanmış çatlak kelimeler ismi ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde sunmak istediğimiz bir uygulamayı kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. İsminden anlaşılacağı gibi sizlere öğretirken eğlenmenizi de sağlamayı büyük bir şekilde amaç edinmiş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamanın ciddi anlamda sizlerde büyük bir keyfi aktaracağını belirtmek isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza ücretsiz olarak ekleyebilir ve oldukça güzel bir şekilde kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:21
Android En iyi Eğitici Oyun Matematik Ustası Full Apk indir
Eğitici Oyun Android Matematik Ustası Apk indir
Eğitici bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizi ziyaret ederken matematik konusunda sıkıntı yaşayan gerek öğrenciler gerek daha üst seviyedeki üniversite öğrencilerine kadar yardımcı olabilecek ve kolay yöntemler dahilinde matematik sorularını çözebileceğiniz size pratikler sunan muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Uygulamada kolaydan zora kadar belirli bir işlem doğrultusunda sizlere nasıl yapmanız gereken gösterge durumlarını bizzat işlemleri yapar ve alıştırmaları da ardından yapacak şekilde düzenli bir sistem doğrultusunda size sunmaktadır. Eğitim kategorisinde gerçekten sizlere kolaylık sağlayabilecek niteliklerde güzel bir alışveriş ile sizlere büyük seviyede bir hizmet sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:21
Merge Dragons Android En iyi Bulmaca ve Eşleştirme Oyunu Full Apk indir
Merge Dragons! Android Eğlenceli Bulmaca Oyunu Hemen indir
Hem eşleştirme hem de bulmaca keyfini bir çok kategori altında sadece bir oyunda birleştirerek yaşamaya ne dersin? Cevabınız evet ise bu konuda sizlere öncü bir şekilde yardımcı olabilecek muhteşem bir bulmaca uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde gerçekten bir çok grafik tasarımı altında oluşturulan düzende bulmaca bölümleriyle eğlenceli zamanlar yaşayabileceksiniz. Oldukça grafik tasarımının renkli ve canlı görünüm karakterleri üzerinden oluşturulması ciddi anlamda hitap etme konusunda başarıya ulaştırmıştır. Android dünyasının bu sevilen uygulamasını sizlerde kesinlikle kaçırmadan cep telefonlarınızı hemen aşağıdaki dosyayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:18
Android Popüler Sudoku Oyunu Full Apk indir
Android Sudoku Oyunu Mobil indir
Sudoku severler için dünya çapında en çok kullanılan sudoku bulmacası oyunu ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunuyoruz. Kolaydan zora yönelik daha bir çok özelliğe sahip görünüm karakterleri oldukça üst düzey de bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Android dünyasının sevilen Sudoku oyunlarından olan uygulamayla beraber ciddi anlamda sizlerde boş zamanlarınızı gerçekten iyi bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Grafikleri süper bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınıza indirerek oldukça eğlenceli bir bulmaca keyfine adım atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:21
Snoopy Pop Android Popüler Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Android Snoopy Pop Süper Bulmaca Oyunu Hemen indir
Snoopy Pop İsimli sevimli bir köpecik karekteriyle oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bulmaca oyunu siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinize sunulmuştur. Bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli zamanlar geçirebilecek o yüzden bu anlamda oldukça güzel bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Android dünyasının sevilen grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bu güzel uygulamayla beraber sizlerde renkleri eşleştierek uygulama üzerinde bulunan nesneleri birer birer yok etme girişiminde bulunacaksınız. Grafik tasarımı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı ses efektlerinin de güzel bir şekilde desteklediğini belirterek sizlere indirmenizi sitemiz yöneticileri tarafından tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:15
Mahjong Kral Popüler Eşleştirme Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Mahjong Kral Android Süper Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Bulmaca severler ekran başına keyifle kullanabileceğinizi düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakırken kesinlikle kullanmayı ihmal etmemeniz gereken bir görsel eşleştirme kurgusal zenginliği ile tasarlanmış ve sizlere görsel Gücümüzü geliştirmeye yönelik hatta hafıza bakımından zenginleşmiş bir egzersiz olanağı sağlayan bu muhteşem uygulamayı kaçırmayın. Android bulmaca oyunu sevenlerin keyifle oynadığı Mahjong kral ismi ile piyasaya sürülmüş bu güzel uygulamayı cep telefonunuza yükleyerek boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirme şansını sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:14
Kaçış Blok Kral Android Süper Tahta Blok Uygulaması Full Apk indir
Kaçış Blok Kral Android Apk indir
Cep telefonlarınız da oyun düşkünü kullanıcılar iseniz bu sayfayı İnceleyerek blok tahtaların hareketleri ile oluşturulacak güzel bir bulmaca kurgusu ile tasarlanmış oyuna sahip olabilirsiniz. Grafik tasarımları renkli ve canlı efektler üzerinden oluşturulmuş olan bu uygulama ile beraber sizlerde gerçek bir uygulama kullanımına sahip olabileceksiniz. Rahatlatıcı ses efektleri ve oyunun birden farklı kolaydan daha sonra gidecek şekilde tasarlanmış bölümleriyle uzun soluklu bir macera yaşayacağınızdan kuşkunuz olmasın. Kurgusal zenginliği ve eğlenceli yapısı sayesinde Android cihaz kullanan kişiler tarafından beğenilerek kullanıldığını sizlere belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:21
Blok Bulmaca Kral Süper Bulmaca Oyunu Hemen indir
Android Blok Bulmaca Kral Oyunu Android indir
Çocukluk zamanımızda atari gibi oyunların döneminde bize ilk olarak teknolojik oyunlar kulvarında oyun konsolları olarak karşımıza çıkan tetris oyunlarının bir örneği mobil ortamlarda yaratılmış bulunmaktadır. Sayfamızda bulunan bu oyunu cep telefonlarınıza yükleyerek sizlerde küçük bir zamanlarınıza doğru bir yolculuğa adım atabilirsiniz. Grafik tasarımı tetris oyunları doğrultusunda oluşturulmuş oldukça güzel bir blok yerleştirme oyunu olarak kabul edebiliriz. Renkli blokları düzenli bir şekilde oyun platformuna yükleyerek sizlerde en iyi seviyede oyun kurgusuna sahip olmaya çalışabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:34
Yapboz Yapboz Android Süper Yapboz Uygulaması Apk indir
Yapboz Yapboz Android Yepyeni Popüler Yapboz Oyunu Hemen indir
Dünya çapında bir çok kişinin severek oynadığı yediden yetmişe gerek bilgisayar gerek normal evlerimizde kullandığımız yapboz oyununun mobil versiyonlar üzerinden kullanımına sağlanmış oldukça güzel bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde en küçük parça yapboz sayısına yapbozu tamamlamanızı müteakip daha geniş sayılarda oldukça güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş resim yapboz ağını yapma görevlerini sizlere vermektedir. Yapboz meraklısı kullanıcılarımızın boş zamanlarını değerlendirilmesi açısından severek kullanacağını düşündüğümüz bu muhteşem uygulamayı sizlere şiddetle tavsiye ediyor ve uygulamanın cep telefonlarınız da küçük bir alan teşkil edeceğini bir kez daha belirtmek isteriz. Bu uygulamada rahatlatıcı ses efektleri sayesinde eğlenceli bir kullanım yaşanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:24
Mahjong Solitaire: Classic Android Popüler Mahjong Oyunu Full Apk indir
Android Mahjong Solitaire: Classic Süper Eşleşme Uygulaması Apk indir
Dünya çapında gerek bilgisayar gerek normal kağıtlar üzerinden gerekse şu anki internet düzeyinde mobil versiyonları çıkarılmış olan güzel bir eşleştirme oyunu ile sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da eğlenceli zamanlar geçirebilmek açısından geliştirilmiş eşleşme uygulamasıyla Orta asya grafiklerinden ve bu topraklara özgü mahjong isimli bir kağıt uygulamasıyla sizlerin karşısında bulunmaktayız. Önceden de bahsetmiş olduğumuz gibi ciddi anlamda bir kullanıcıya sahip oldukça sevilen bir uygulama olarak görebildiğimiz bu muhteşem oyunu sizlerde sayfada ücretsiz olarak indirme şansına sahipsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olan bu uygulamayı Cihazlarınıza yüklemek gerçekten çok kolay. Ses efektleri de kullanıcıya güzel bir şekilde keyifli bir kullanım sağlanması açısından geliştirilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0