Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Master for Minecraft Launcher Minecraft Oyunları Modlar ve Eklentiler Hemen indir
Master for Minecraft Launcher Android Minecraft Ekletisi Hemen indir
Minecraft isimli oyun kullanıcıları için tasarlanmış olan ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bir eklenti ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada bir çok harita ve item İle Minecraft oyuncularının desteklenmesi sağlanmıştır. Uygulama kullanımı oldukça kolay bir şekilde tasarlanmış size doğru ve bilinçli bir şekilde yönlendirme imkanı sunmaktadır. Bu güzel uygulamayla beraber sizde Minecraft severler olarak daha eğlenceli bir şekilde bu uygulamayı kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Minecraft oyun severlerin oldukça güzel bir şekilde kullanabileceği bu güzel eklenti ile beraber daha detaylı bir oyun kullanım olanağını kesinlikle görebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2017, 23:45
Android Bruce Lee Oyunu Full Apk indir
Bruce Lee Android Süper Aksiyon Oyunu Apk indir
Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan son dönemlerde Birçok kişiyi cep telefonlarında esir etmiş durumda olan çocukluk yıllarımızın da 90 kuşağı olarak oldukça beğenilerek izlenen televizyon aksiyon kahramanı olarak karşımıza çıkan Bruce Lee Şimdi de Android yazılmaz sahip cep telefonları için tasarlanmış olan bir tür aksiyon ve mücadelenin içerisinde kendini bulduğumuz ve burus lee yi bizzat kendimiz kontrol edebileceğimiz niteliklerde tasarladığımız muhteşem bir aksiyon mücadelesinin içeriğinde kendimize yer bulabiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:50
Android Cartoon Wars 2 Süper Savaş Oyunu Full Apk indir
Cartoon Wars 2 Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Çizgi roman karakterleri ile oluşturulmuş olan oldukça değişik bir kurguya sahip Savaş uygulamasıyla Sizlerde cep telefonlarınızda oldukça güzel bir tasarım aracılığı ile oluşturulmuş olan bu uygulamayı kesinlikle tercih edebilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Tasarım özellikleri olarak bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek sizlere de ücretsiz olarak cihazlarınızı aracılığı ile bu güzel uygulamayı kullanabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Aksiyon ve savaş stratejileri ile dolu oldukça güzel bir uygulama sizleri cep telefonlarınızı aracılığıyla Bu sayfada bekliyor.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:46
Android Tower Crush Kule Oyunu Full Apk indir
Tower Crush Android Apk indir
Kule temalı oldukça güzel bir savunma uygulamasıyla sizlerde cihazlarınızdan yepyeni tasarımlara sahip olan ilerlemeli bölümleriyle keyifli dakikalar yaşanabilecek oldukça güzel bir uygulamayı cihazlarınızda görebilirsiniz. Bu muhteşem uygulama sayesinde cep telefonlarınızda boş zamanlarınızı iyi değerlendirmek için büyük bir fırsat yakala ya bileceğiniz gibi gerçekten oyun efektleri ve grafik tasarımları doğrultusuna söyleyebileceğimiz bir nokta var ki uygulama kullanıcılarına oldukça üst düzey bir hizmet vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:46
Cartoon Wars Android Popüler Çizgi Roman Savaş Oyunu Hemen indir
Cartoon Wars Android Süper Cartoon Savaş Oyunu Hemen indir
En popüler bir çizgi roman oyunları olarak karşımıza gelen oldukça güzel bir Android uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde olarak boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir uygulamayı sizlerle başbaşa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının bu sevilen uygulamasını sizlere de cihazlarınıza kurarak hem çizgi roman karakterleri ile hazırlanmış olan süper bir savaş uygulanmasının tadını çıkarabilir hem de muhteşem bir oyun macerasına Sizler de sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 22:34
Global Outbreak Süper Android Aksiyon Oyunu Hemen indir
Android Global Outbreak Full Apk indir
Gerçek bir aksiyon görsem nitelikler altında sizlere de boş zamanlarınızı iyi değerlendirme şansını verebilen oldukça renkli grafik tasarımlardan oluşan muhteşem bir uygulamayla ücretsiz olarak cihazlarınıza indirme şansını sizlere veren sitemiz aracılığıyla en popüler aksiyon mücadelelerinin biri ile cep telefonlarınıza sizleri kazandırma şansını Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Grafikleri oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olan canlı efektler üzerinde oluşturulmuş aksiyon ve mücadelenin en üst düzeyde olduğu bu muhteşem uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınızda görmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2017, 10:25
Dancing Line Android Süper Yeni Oyun Hemen indir
Dancing Line Android Apk indir
Hareketli bir yol itibariyle resmen dans eder gibi eğlenceli ses efektleri altından mücadele edebileceğiniz topuğu uygun çizgi ve hattın üzerinde ilerlemesini sağlamak için uğraşacaksınız oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Eğlenceli ve renkli grafik tasarımı altında oluşturulmuş olan bu uygulamada aynı zamanda sesli dedikleri oldukça üst düzeyde bir mücadelenin bir parçası sizleri ile başbaşa bırakmak isteriz. Bu güzel uygulamayla ile cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz boş zamanlarınızı da iyi şekilde değerlendireceğiz uzun soluklu bir macerayı adım atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2017, 12:15
Dan the Man: Action Platformer Android Apk indir
Android Dan the Man: Action Platformer Full Apk indir
Oyun Bilgisi: yeni nesil Android uygulamalardan birisi ile sizleri başbaşa bırakarak kısa zamanda birçok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bu muhteşem arcade kategorisindeki oyunu sizler ile başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Grafikleri oldukça üst düzey olan yeni nesil Android uygulamasını sizlere de kesinlikle Uzun soluklu bir macera arayan kişiler iseniz kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Ses Kalitesi: Eğlenceli ses efektleriyle süper bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2017, 09:10
Burrito Bison: Launcha Libre Süper Arcade Oyunu Full Apk indir
Burrito Bison: Launcha Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Yeni nesil arcade oyun kategorisinde bulunan çıktığı günden bugüne büyük bir kitleye peşinde sürüklemeyi başarmış oldukça üst düzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamaları arasında yer alan bu uygulamayı sizlere de cep telefonlarında ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Renkli grafik tasarımı ile üst düzey bir kullanım özelliği bulunan oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza hemen yükleyin.
Ses Kalitesi: Eğlenceli ses efektleriyle süper bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2017, 15:32
Android Ski Safari 2 Full Apk indir
Ski Safari 2 Süper Arcade Oyun Full Apk indir
Uzun soluklu bir Safari mücadelesine sizler de tanıklık etmek istemezmisiniz? Her ne kadar fiili olarak hayatınızda böyle bir şey gerçekleştirmemiş olsanız da Android cep telefonlarını sayesinde mobil ortamlarda düzenlenmiş oldukça renkleri grafik tasarımlara sahip olan bir uygulama sayesinde bu deneyimi yaşayabileceğiniz ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirme fırsatını sizlere verebilecek niteliklere sahip olan muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Sayfamızda bulunan bu uygulama oldukça renkli grafik tasarımı altında oluşturulmuş ve oyun efektlerinin de gerçekten işini en iyi yapan kişiler tarafından tasarlanmış olduğunu görebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0