Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 21-04-2018, 21:08
League of Stickman Popüler Arena PVP Aksiyon Oyunu Full Apk indir
League of Stickman Android Süper Aksiyon Oyunu Hemen indir
PVP aksiyon oyun mücadelesini en üst düzeyde yaşamaya hazır mısın? League of Stickman ismi ile 100 milyondan daha fazla indirmeye sahip muhteşem bir aksiyon oyununa sizlerde sayfamızda sahip olma şansını kesinlikle kaçırmayın. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı bahsetmiş olduğumuz gibi dünya çapında bir çok ülkede milyonların kullandığını bir kez daha söylemek istiyoruz. Bu uygulamayı kullanırken sizlerde aksiyon oyunlarını diğer oyunlarla kıyaslama yaparken bir kez daha düşüneceksiniz. Her şeyi son teknoloji de tasarlanmış ciddi anlamda kullanıcıya birebir Savaşma deneyimini en güzel şekillerde yaşatmış oldukça güzel bir uygulama olduğunu söylemek istiyoruz. Türkçe olarak Çubuk adam olarak da diyebileceğimiz bu savaş kahramanının sizlerde serüvenine en üst düzeyde heyecan ile tanıklık edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Cover Fire Ücretsiz Silah Oyunları Savaş Oyunları Full Apk indir
Cover Fire Ücretsiz Silah Oyunları Android Apk indir
Birbirinden farklı silahlar ile büyük mücadeleler ve aksiyon içerisinde büyük çalışmalar yaşamak ister misiniz? Bu aksiyonları keyifli bir şekilde yaşamak isteyen oyun sever kullanıcılarımız için tasarlanmış birebir olarak dünya çapında bir çok kişiye hitap etmeyi de en güzel şekilde başarabilmiş grafik tasarımı oyun efekti ve ses düzenini tam olarak kullanıcıya olumlu bir şekilde yansımış muhteşem bir oyuna sahip olabilirsiniz. Android oyun kulvarında son dönemlerin beğenilerek oynandığı bu muhteşem oyuna dünya çapında milyonların katılmış olduğunu belirtmek isteriz. Bunun kısaca sebebi de gerçekten silah ve oyun on sorularının grafik tasarım olarak en ince ayrıntısına kadar büyük bir başarı ile görsel düzeni göstermesinden kaynaklanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:11
Fastlane: Road to Revenge Android Yepyeni Yarış Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Android Fastlane: Road to Revenge Full Apk indir
Yarış ve hız seven android kullanıcıları için muhteşem bir araba oyunu ile siz değerli ziyaretçilerimizin ekranları başındayız. Bu uygulamayla beraber sizlerde ek keyifli bir mücadeleye adım atacağınızdan kuşkunuz olmasın. Araba yarış oyununun şüphesiz ki en önemli unsurlarından birisi de oyun efektleri, araç seçenekleri ve araba Yarışları için değerlendirilecek yarış parkurları olarak görebilmekteyiz. Bu uygulama bu seçenekler üzerinden bolca bir portföy oluşturulmuş olup sizlere büyük çaplı bir yarış keyfi vereceğinden emin olduğu gibi farklı bir açıdan bakacak olursak oyun dahilinde bulunan yarış arabalarını dilediğiniz gibi oluşturma motor gücüne kadar yükseltme gibi olanakları sizleri bize sunmaktadır. Grafikleri büyük bir çaba üzerinden oluşturulmuş olan muhteşem mücadeleye sizlerde adım atarken yine belirtmek isteriz ki gerçekten oldukça gerçekçi ses efektleri ile araç sürüş deneyimini kullanıcıya tam olarak hissettirmeye başlamış bir uygulama olarak gözümüze çarpıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:22
Sniper Arena: PvP Army Shooter Android en iyi Keskin Nişancı Oyunu Apk indir
Andoid Sniper Arena: PvP Army Shooter Full Apk indir
Sizlerde aksiyon ve mücadelenin bir arada bulunduğu bir savaş oyununda gerçek bir takımın Sniper yani keskin nişancısı olmaya ne dersiniz? Uygulama ciddi anlamda sizlere büyük bir mücadele keyfi verebileceği gibi keskin nişancılık konusunda daha uzun soluklu hedeflerde dahi büyük bir başarı sağlayacak niteliklerde silahları sizlere bizzat kullandırma şansına sahip bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Bahsetmiş olduğumuz gibi uzun mesafeli atışlarda başarı elde etmek isteyen kullanıcılarımızın bu tip silahları kullanmayı seven oyunculara yönelik tasarlanmış kurgusal zenginliği üst düzey de muhteşem bir aksiyon oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Atışların yapıldığı anda hedefe gidene kadar gerçekleştirilen kurşun yolunun ağır çekim bir şekilde sizlere bizzat gösterildiği muhteşem bir savaş oyunu olduğunu belirtmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:21
Legacy of Discord - FuriousWings Android En Güzel PvP Arena Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Legacy of Discord - FuriousWings Android indir
PVP savaşlarına öncülük etmeye ne dersin? Android dünyasının son teknolojiyle kurgulanmış yepyeni oyunlarından birisi ile daha siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bu muhteşem mücadelede sizde gerçek zamanlı bir şekilde dünya çapında bir çok kişiyle aynı anda Savaşma şansına sahip olabilir bire bir şey ya da ikiye ikiye savaşlar ile annene savaşlarına en güzel şekillerde yaşayabilirsiniz. Android dünyasının grafik be oyun efekti açısından gerçekten üst düzey bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayı son dönemlerde milyonlarca kişinin cep telefonlarına indirdiğini belirtmek istiyoruz. Uygulama kısa zamanda bir çok şey hitap etmeyi başarabilmiş oldukça başarılı bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:22
World of Tanks Blitz Android Popüler Tank Oyunu Son Güncelleme indir
World of Tanks Blitz Android Popüler Tank Oyunu Full Apk indir
World of Tanks Blitz İsmi ile adlandırılan muhteşem bir tank mücadelesine tanıklık edeceğiniz bu sayfayı incelemeden kesinlikle sitemizden ayrılmayınız! Bu muhteşem tank oyununda öncelikli olarak belirtmek istediğimiz dünya çapında bir çok ülke tarafından milyonların bu uygulamayı severek kullandığı kanısı oyun kategorisi üzerinden görebildiğimiz güncel bir değerlendirme olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde eşsiz bir ölümsüz tank makinasına sahip olabilmek adına karşımıza geçen bütün engelleri birer birer aşıp mücadelenizi son noktasına kadar taşıyıp tanklarımız ile kazandığınız paralar ile daha güçlenmesini sağlayabilir ve sonunda ölümsüz makinanıza sahip olabilirsiniz. Gerçek zamanlı savaşlara da sahiplik yapan bunu muhteşem uygulama sizleri dünya çapında bir mücadeleye sokuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:21
Hide Online Android Süper Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Android Hide Online Son Güncelleme indir
Hide online İsimli bir oyun ile sizlerde bağımlılık yapabilecek niteliklere sahip heyecan verici çok oyunculu muhteşem bir uygulamaya sahip olacaksınız. Online bir şekilde gerçek zamanlı kullanabileceğiniz bu oyunda sizde herhangi bir odada diğer oyuncularla gizem bebek kaçmak üzerine gerçek bir deneyim yaşayın. Basit bir şekilde uygulamayı tanıtmak istersek takas ve gizli nesneler buluna İsimli bir oyun ile sizlerde bağımlılık yapabilecek niteliklere sahip heyecan verici çok oyunculu muhteşem bir uygulamaya sahip olacaksınız. Online bir şekilde gerçek zamanlı kullanabileceğiniz bu oyunda sizde herhangi bir odada diğer oyuncularla gizlenerek kaçmak üzerine gerçek bir deneyim yaşayın. Basit bir şekilde uygulamayı tanıtmak istersek takas koşulları yada geziniz de bulması gibi kategorize edilmiş oyun bölümleri bulunmaktadır. Sizlerde bu gizlenmiş nesneler yada avları bularak keşiflerinizi yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:53
Shadow Fight 3 Android Süper Dövüş Uygulaması Hemen indir
Android Shadow Fight 3 Popüler Dövüş Oyunu Full Apk indir
Shadow fight 3 İsmine sahip olan son dönemlerin en çok sevilen dövüş uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu oyun ile sizlerde gerçek arena savaşlarına birebir olarak tanıklık etmeye hazır mısınız? Bu soruya cevabınız evet ise gerçekten android dünyasının en çok sevilen ve son dönemlerin milyonlara hitap etmeyi başarabilmiş sayılı dövüş uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu oyununu aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Savaşta bir çok karakteri birebir olarak aranan savaşlarıyla bire bir ya da ikiye iki gibi daha bir çok varyasyon lan savaştırma şansına sahip olabilirsiniz. Android dünyasının grafik tasarım bazında ve ses efektleri düzeyinde en gerçekçi dövüş oyunu ile adlandırılan bu uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:53
Power Rangers: Legacy Wars Android Süper Power Rangers Dövüş Oyunu Full Apk indir
Android Power Rangers: Legacy Wars Apk indir
Çizgi film dünyasının sevilerek izlenen doksanlı yılların efsane çizgi filmi power rangers ismi ile milyonların gözünde unutulmayan çizgi film olarak her zaman için görülecek olduğuna inandığımız power rangers android yazılıma sahip cep telefonları üzerinden tasarlanmış olan uygulamasıyla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. Oyun efektleri üst düzey bir şekilde tasarlandı muhteşem düzenler olarak görebildiğimiz gerçek bir savaş uygulamasıyla sizlerde bu sevilen karakterler üzerinden uygulamaya tat vermeye başlayacaksınız. Bildiğiniz gibi renkli renkli karakterleri olan Bu çizgi veriminin aynı şekilde kurgulanmış düzeni ile muhteşem mücadelelere adım atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:21
Dragon Blaze Android Popüler Rol Oyunu Full Apk indir
Android Dragon Blaze Süper Aksiyon ve Rol Oyunu Hemen indir
Dragon Blaze isimli son dönemlerde oldukça sevilerek kullanılan ve milyonlarca kişinin cep telefonlarında indirmiş olarak gördüğümüz rol oyunu siz değerli ziyaretçilerimiz için bu sayfamızda ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Android dünyasının en sevilen uygulamalarından birisi olarak kategorize edilen rol oyunları muhteşem bir ortamda gerçek oyun efektleri üzerinden tasarlanmış bu uygulama örnekleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Oldukça beğenilen bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0