Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 19:45
CATS: Crash Arena Turbo Stars Yepyeni Bir Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Android CATS: Crash Arena Turbo Stars Full Apk indir
Android cep telefonlarıyla aksiyon oyun severler için yepyeni grafik tasarımlar altında oluşturulmuş orjinal ses efektleri ile güçlendirilmiş olan oldukça ilgi çekici ve güzel bir kurguya sahip kullanıcı yorumları dahilinde hep olumlu yorumlar almış olan muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmak istiyoruz. Kurgusal zenginlik bakımından aksiyon kurgusunun bizzat oyundaki kahramanlar olsun muhteşem ana savaşları altında güzel bir şekilde resmedilmiş olduğunu belirtmek ister oyun efektlerinin de bu güzel düzene Tam olarak ayak Uydurma girişiminin oldukça üst düzey bir şekilde gerçekleştiğini belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:45
Android Popüler Sudoku Oyunu Hemen indir
Sudoku Android Apk indir
Bulmaca oyun severler için kafa çalıştırıcı sayılarla arası iyi olan kullanıcılarımız için sudoku oyununun en güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bir androidli oyun türevini siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada sunmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde sudoku sevdasını en güzel şekillerde en kolay görünüm karekterlerinin bizzat size açık ve net bir oyun tarzını yaşatabileceğini düşündüğümüz bu güzel uygulamayla beraber yaşayacağınızdan kuşkunuz dahi olmasın. Bu güzel uygulamayla beraber cep telefonlarınızın grafik tasarımlarını ve ses efektlerini Hiç yormadan güzel bir şekilde tasarlanmış olan cep telefonlarınız da çok az yer kaplayan bu güzel uygulamayla beraber sudoku keyfini en güzel şekillerde yaşayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:45
Android Bilardo Şehri Oyunu Süper Bilardo Keyfi için Hemen indir
Bilardo Şehri Oyunu Hemen indir
Android uygulamaları daha bilardo oyun severlerin kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla yepyeni grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bilardo şehri adı ile piyasaya kazandırılmış muhteşem bir android bilardo oyun programıyla karşınızdayız. Istakasından toplarına kadar muhteşem ama bilardo masaları altında bu güzel oyunu kullanabileceğiniz orjinal tasarımlar altında oluşturulmuş olan eğlenceli zamanlarınızı geçirmeyi amaç edinmiş oldukça üst düzey bir kurguyla tasarlanmış ve eğlenceli ses müzikleriyle de Kullanıcının oyun oynarken hiçbir şekilde sıkılmamasını sağlayabilen ses desteği de mevcuttur. Cihazınızda herhangi bir yer kaplama durumu teşkil etmeyecek olan küçük ve eğlenceli bu güzel bilardo oyununu sitemizin hemen aşağı tarafında bundan dosya aracılığıyla Cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:45
Blok Bulmaca Jewel Yepyeni Bir Bulmaca Oyunu indir
Android Blok Bulmaca Jewel Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Klasik bulmaca oyun severler için kurgulanmış olan ve grafik tasarımları oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Grafikleri renkli mücevherler altında oluşturulmuş olan oldukça güzel bir bulmaca uygulamasıyla gereken eşleştirmeleri yapmaları müteakip oyundaki ana haritadaki renkli eşleşmeleri kaldırmanız isteniyor.
Ses Kalitesi: Orjinal grafik ve ses desteği altında sizlere eğlenceli bir uygulama keyfini yaşatacağından kesinlikle kuşkunuz olmasın.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:45
Football Strike - Multiplayer Soccer Android Futbol Oyunu Hemen indir

İnternet üzerinden multiplayer bir şekilde oynayabileceğiniz futbol uygulamalarına bir örnekte bu sayfamızda futbol severler için mevcut bulunmaktadır. Android cep telefonlarına sahip kullanıcılarımız için tasarlanmış olan oldukça üstdüzey bir futbol uygulamasıyla sizlerde futbol sahalarının tozunu attıracaksınız. Üstelik dünya çapında bir çok kişi ile beraber aynı zamanda dilediğiniz şekilde tatlı rekabetlere girebilecek ve gücünüzü tüm dünyaya gösterme şansını bir zat yakalayabileceksiniz. Grafikleri ve ses efektleri futbol sahalarında olduğu gibi bir zat şekilde tasarlanmış ve üstdüzey bir eğlence keyfini yaşayabileceğiniz futbol oyun olduğunu bir kez daha söylemek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:44
NeuroNation Beyin Egzersizleri Oyunları Hemen indir

Android NeuroNation Beyin Egzersizleri Full Apk indir
Beyin gelişiminiz açısından android dünyasının en güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınızda bu cihazınıza indirebileceğiniz uygulama dahilinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğimiz ve beyin egzersizleri yapabileceğiniz beyin gelişimini izleme kişisel gelişiminize de üstünlük sağlayabilecek uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olması kullanıcılar tarafından kolay bir kullanım sağlamasından dolayı sevilmekte ve aynı zamanda uygulamanın sesli resimsel olan kişisel gelişim soruları ve beyin egzersizleri yaptırabilecek sorular oldukça yüksek seviyede bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 19:44
Critical Ops Android Popüler Aksiyon Hemen indir
Android Critical Ops Full Apk indir
Silah ve aksiyon severler ekran başına. Android uygulamalarımız içerisinde number Van diyebileceğiniz oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakırken aksiyon ve silah oyunu severlerin özellikle bu uygulamayı şiddetli bir şekilde incelemelerine kesinlikle tavsiye ediyoruz. Uygulamadaki son dönem aksiyon arena savaşlarından tutun bütün silahsal eylemlerin bir zat gerçekleştiğini belirtmek ister silah ve aksiyon severler ekran başına. Android uygulamalarımız içerisinde number Van diyebileceğiniz oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakırken aksiyon ve silah oyun severlerin özellikle bu uygulamayı şiddetli bir şekilde incelemelerini kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Master for Minecraft Launcher Minecraft Oyunları Modlar ve Eklentiler Hemen indir
Master for Minecraft Launcher Android Minecraft Ekletisi Hemen indir
Minecraft isimli oyun kullanıcıları için tasarlanmış olan ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bir eklenti ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada bir çok harita ve item İle Minecraft oyuncularının desteklenmesi sağlanmıştır. Uygulama kullanımı oldukça kolay bir şekilde tasarlanmış size doğru ve bilinçli bir şekilde yönlendirme imkanı sunmaktadır. Bu güzel uygulamayla beraber sizde Minecraft severler olarak daha eğlenceli bir şekilde bu uygulamayı kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Minecraft oyun severlerin oldukça güzel bir şekilde kullanabileceği bu güzel eklenti ile beraber daha detaylı bir oyun kullanım olanağını kesinlikle görebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Android Memrise Dil Öğren Uygulaması Hemen indir
Memrise Dil Öğren Android Apk indir
Hiç görüşmelerinde yurtdışı tatillerinde ya da turizim işleriyle uğraşıyorsanız muhakkak ki ekstra bir değil büyük önem arz etmektedir. Mesleki açıdan yada kişisel gelişim açısından idealist dediğimiz kendini geliştirmeyi seven ziyaretçilerimiz için yepyeni bir dil öğrenme uygulaması cep telefonlarının bir adım uzağında. Telefonlarımızda bu uygulamayı kullanırken hem boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz eğlenceli bir oyun olarak görebilir hem de bilgi birikimimizi artırabilicek seviyede olan bir dil öğrenme uygulaması olarak da görebiliriz. Kullanıcılarını düşünerekten kolay bir kullanım sağlama amacı güderek açık ve net bir arayüze sahip olan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:34
Android Fetih: Taht Savaşları Süper Strateji Oyunu Hemen indir
Fetih: Taht Savaşları Android Apk indir
Son zamanların en çok sevilen strateji uygulamalarından birisi ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bu güzel savaş oyununda aksiyon ve macera severler açısından oldukça uzun soluklu bir hikaye yazma şansını yakalayacaksınız. Bu güzel uygulamayla beraber sizlerde gerçekten eğlenceli bir dünyaya adım atarken boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirme şansını da yakalayabileceksiniz. Grafik tasarım olarak oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış olan ve oyun efektleri ile beraber uygulamada yepyeni bir arayüz yepyeni bir ekran görünümü yaratan bu muhteşem uygulamayı oyun severlerin kesinlikle takip etmesini tavsiye ediyoruz .
Devamı
  • Yorumlar: 0