Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 22-04-2018, 19:29
Tap Tap Fish AbyssRium Android Süper Akvaryum Simülatörü Hemen indir
Tap Tap Fish AbyssRium Android Apk indir
Akvaryum hobisi olan kullanıcılar evinde devasa akvaryum taşıyan ve bu akvaryuma oldukça ilgili kişiler için cesaret edemeyen kullanıcılarımıza bir nevi göstermeyi amaçlamış mobil versiyonları aracılığıyla düzenlenen muhteşem bir akvaryum simülatör uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Akvaryum bünyesinde barındıran binlerce balık çeşidini sizlere tanıtmayı da görebilmiş hangi balığın hangisi İle yaşayacağına kadar hangi familyalardan olduğunu belirten ve olan üstü renkli görünüm kalitesi altında oluşturulan iş olan akvaryum görüntü simülatörü ile siz değerli ziyaretçilerimiz oldukça keyifli dakikalar yaşayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:08
Android War Machines Ücretsiz: Çok Oyunculu Tank Oyunu indir
War Machines Android Ücretsiz Çok Oyunculu Tank Oyunu Apk indir
Çok oyunculu bir tank oyunu oynamaya ne dersiniz? Sizlerde sevdiklerinizle beraber dünya çapında 100 milyondan daha fazla indirilmiş ve bir çok ülkede tank oyunları kategorisinde en çok sevilen uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan ve tamamıyla ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanım özelliği sağlayan muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Aksiyon oyun kurgusunu ve savaş strateji kurgusunu bir arada bulunduğu tank oyun kategorisinin de en üst düzeyde karşılık bulduğu muhteşem bir çok oyunculu tak savaş oyununa sizlerde büyük heyecan içerisinde katılacağınızdan kuşkunuz olmasın. Son teknoloji görünüm karakterleri ile tanklar ile muhteşem makinaların amansızca gerçekleşen mücadelelerine tanıklık edecek ve aksiyonu en güzel noktalarda yaşama şansını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:08
League of Stickman Popüler Arena PVP Aksiyon Oyunu Full Apk indir
League of Stickman Android Süper Aksiyon Oyunu Hemen indir
PVP aksiyon oyun mücadelesini en üst düzeyde yaşamaya hazır mısın? League of Stickman ismi ile 100 milyondan daha fazla indirmeye sahip muhteşem bir aksiyon oyununa sizlerde sayfamızda sahip olma şansını kesinlikle kaçırmayın. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı bahsetmiş olduğumuz gibi dünya çapında bir çok ülkede milyonların kullandığını bir kez daha söylemek istiyoruz. Bu uygulamayı kullanırken sizlerde aksiyon oyunlarını diğer oyunlarla kıyaslama yaparken bir kez daha düşüneceksiniz. Her şeyi son teknoloji de tasarlanmış ciddi anlamda kullanıcıya birebir Savaşma deneyimini en güzel şekillerde yaşatmış oldukça güzel bir uygulama olduğunu söylemek istiyoruz. Türkçe olarak Çubuk adam olarak da diyebileceğimiz bu savaş kahramanının sizlerde serüvenine en üst düzeyde heyecan ile tanıklık edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Realm Defense - Hero Legends TD Android Süper Defans Oyunu Hemen indir
Realm Defense - Hero Legends TD Android Defans Oyunu Android indir
Defans oyun severler ekran başına! Bu konuda sizleri oldukça keyifli bir şekilde defans oyunu en büyük heyecanı içerisinde oynamanızı sağlayacak muhteşem bir ölümsüz savaşçılar ile kurgulanmış defans uygulamasına sayfamızda buluşturmak isteriz. Antik Çağ’dan günümüz süperkahramanları ne kadar bir çok dövüşçü kimliği ile oluşturulmuş kahramanları bu uygulama dahilinde kullanabileceksiniz. Grafik tasarımı da ses efektleri de gerçekten büyük bir başarı içerisinde oluşturulmuş muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:14
Street Chaser Android En Güzel Soyguncu Yakalama Oyunu Hemen indir
Street Chaser Android Süper Sokak Koşu Oyunu Full Apk indir
Sokaklar içerisinde koşturmaca ve aksiyonun üst düzeyde olduğu bir mücadele ile siz değerli ziyaretçilerimizin baş başa bırakırken uygulamayı kısaca anlatmak gerekirse şu ifadeleri söylememiz başlangıç olarak gerçekten size iyi bir ön izlenim yaratacağını düşünüyoruz. Sayfamızda bulunan bu uygulama sokaklar içerisinde soyguncuları yakalama görevini sizlere vermektedir. Sizlere verilen bu görevleri en iyi şekilde yerine getirebilmek açısından karakterinizi iyi bir şekilde yönlendirmeniz gerekmektedir. İyi bir şekilde yönlendirip kötü suçluları yakalayarak adaletin tecelli etmesini sağlayabilirsiniz. Görsel nitelikler olarak renkli bir düzen sağlanmış olup oyun platformunu gerçekten kaliteli efektler üzerinde oluşturulduğunu söylemek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Android 2018 Genel Kültür Bilgi Yarışması Oyunu Full Apk indir
2018 Genel Kültür Bilgi Yarışması Oyunu Android Full Apk indir
Genel kültür seviyesini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için mobil versiyonları aracılığıyla boş zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirmek hem eğlenip hem de kendini geliştirmek isteyen kullanıcıların göz atmasını şiddetle tavsiye etmek istediğimiz bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakıyoruz. Bu uygulamayla belirtmiş olduğumuz gibi en güncel sorular dahilinde ve genel kültür seviyenizi üst düzey bir noktaya çıkaracak oldukça kifayetli bir uygulama olan 2018 genel kültür bilgi yarışması ile bahsetmiş olduğumuz gibi hem genel kültür seviyenizi üst düzeye çıkaracak hem de eğlenceli bir oyun keyfi yaşayacaksınız. Bu uygulama sizlere tipik bir bilgi yarışması formatın da hazırlanmış ve birbirinden farklı bir çok soruyu iletirken öğrenmeye teşvik eden genel kültür sorularını bünyesinde barındırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Satranç Devri Dünya çapında Bir Satranç Mücadelesine Tanıklık Edin
Satranç Devri En iyi Android Satranç Oyunu Full Apk indir
Zeka gelişimine de büyük katkı sağlayan oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan santranç oyunu seven kullanıcılarımız için birebir olarak tasarlanmış dünya çapında milyonlarca kişinin oyunu keyifle kullanmış olduğunu kullanıcı yorumları dahilinde öğrenmiş bulunmakta olduğumuz bir uygulama olan santranç devri isimli uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Uygulama bildiğiniz santranç görünüm karakterleri üzerinde oluşturulmuş ciddi anlamda sizlere büyük bir keyif verecek ve kısmi beyin gelişimimizi sağlayacak oldukça güzel bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirerek sizde kendinizin kişisel gelişimini sağlamış olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Cover Fire Ücretsiz Silah Oyunları Savaş Oyunları Full Apk indir
Cover Fire Ücretsiz Silah Oyunları Android Apk indir
Birbirinden farklı silahlar ile büyük mücadeleler ve aksiyon içerisinde büyük çalışmalar yaşamak ister misiniz? Bu aksiyonları keyifli bir şekilde yaşamak isteyen oyun sever kullanıcılarımız için tasarlanmış birebir olarak dünya çapında bir çok kişiye hitap etmeyi de en güzel şekilde başarabilmiş grafik tasarımı oyun efekti ve ses düzenini tam olarak kullanıcıya olumlu bir şekilde yansımış muhteşem bir oyuna sahip olabilirsiniz. Android oyun kulvarında son dönemlerin beğenilerek oynandığı bu muhteşem oyuna dünya çapında milyonların katılmış olduğunu belirtmek isteriz. Bunun kısaca sebebi de gerçekten silah ve oyun on sorularının grafik tasarım olarak en ince ayrıntısına kadar büyük bir başarı ile görsel düzeni göstermesinden kaynaklanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:12
Çatlak Kelimeler Android Online Kelime Bulmacası Full Apk indir
Çatlak Kelimeler Android Süper Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Özellikle android cep telefonu kullanıcılarından kelime oyunu seven kullanıcılarımızın gerçekten büyük bir keyifle oynayacağı hm eğlenceli hem de bulmaca oyunu kulvarlarında büyük bir beğeni kazanmış çatlak kelimeler ismi ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde sunmak istediğimiz bir uygulamayı kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. İsminden anlaşılacağı gibi sizlere öğretirken eğlenmenizi de sağlamayı büyük bir şekilde amaç edinmiş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamanın ciddi anlamda sizlerde büyük bir keyfi aktaracağını belirtmek isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza ücretsiz olarak ekleyebilir ve oldukça güzel bir şekilde kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:12
Grow Empire: Rome En iyi Mitolojik Roma Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Grow Empire: Rome Apk indir
Roma imparatorluğu görünüm kalitesi üzerinden mitolojik bir düzende strateji kurgusunu birebir olarak kullanıcılarına yansıtmayı başarabilmiş muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin Cep telefonlarına kazandırılmak üzere muhteşem bir oyun ile karşınızdayız. Görsel nitelikleri dediğimiz gibi mitolojik bir düzende yani eski tarih görünüm karakterlerini birebir olarak savaşan unsurları da dahil etmiş tam anlamıyla bu düzen üzerinden imparatorlukların birbirine savaş mücadelelerinin konu edinildiği gerçekten güzel bir uygulama olduğunu belirtebiliriz. Orjinal ses efektleri doğrultusunda da görsel nitelikleri destekleyici bir şekilde sağlanmış mitolojik düzenin en güzel grafikleri birebir olarak yansıtılan bu uygulamayı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak kesinlikle indirmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0